| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1005. Elküldve:
2012-01-16 18:08:09 |
[9126.] |
Én csak annyit tennék hozzá, hogy tudtában voltam a felvétel nem fog össze jönni a kódolt adásokkal én mühold vételre vettem meg mindigtv vételre, nem felvételre arra ott van az usb TV tunerem. Nekem megfelelő amire használom egyelőre elég jól teszi a dolgát amire épp gyártották bár szoftverileg vannak amikben finomithatnának demajd csak alakul... az orton, optucum 3329C chipesek mai napig is bütykölnek szoftokat... :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1006]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
977. Elküldve:
2012-01-14 22:16:13 |
[9128.] |
De meg nyugatatlak nincs olyan beltéri amit vissza tudsz nézni. :) Direkt igy vannak gyártva a procik. :) Tehát ebbe bele kell gyugodni, vagy pedig egy kis TV Tuner venni azzal fel lehetvenni usb-s, nem egy nagy összeg 3 ezer körül...
|
| |
|
[válaszok erre: #979]
|
[előzmény: (975) m_kovacs, 2012-01-14 16:25:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
968. Elküldve:
2012-01-14 12:40:23 |
[9129.] |
Csak FTA adókról tudsz fel venni ami megypc-n kódolt adást csak az amiko-n tudod vissza nézni :)
|
| |
|
[válaszok erre: #969]
|
[előzmény: (967) payback12, 2012-01-14 12:34:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
28549. Elküldve:
2012-01-12 17:32:58 |
[9130.] |
ja, jól van... pedig mehetne abban is. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (28545) satfanatic, 2012-01-12 07:52:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
28543. Elküldve:
2012-01-12 02:00:20 |
[9131.] |
A mindigtv-ben másnak is FTA a TV2, RTL Klub? Mert szabadon fogható Tokaj. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #28544 #28545]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
958. Elküldve:
2012-01-11 20:30:56 |
[9132.] |
Megosztás engem is érdekelne de még nekem sem jött össze mit hogy kell a 8820-an :)
|
| |
|
|
[előzmény: (949) Tibi242, 2012-01-11 11:26:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
926. Elküldve:
2012-01-10 12:08:34 |
[9134.] |
Kösz de onnét babrás lenne ugy néz ki románból lesz eredeti amiko :) de azért lesz tp-link is legalább tesztelem.
A másik akik régen használják tudnak e a 8820-ra több szoftot ami kompatibilis egy másik készülékkel esetleg más skinnel is vannak más szoftok más gyártó de ugyenezt használják...
|
| |
|
[válaszok erre: #927]
|
[előzmény: (913) hogyhogy, 2012-01-09 15:37:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
921. Elküldve:
2012-01-10 01:26:53 |
[9136.] |
hsdata.cfg
# need copy this file to C: of ur usb stick. then put receiver to read
# cmd -> cfg~lock~hide~pass
# sample cfg~1~1~00110022 means , u will lock the server info menu. also hide the server info. the password to watch is 00110022
cfg~0~0~00000000
én ezt irnám be és lesz 8 darab nulla, csak azért irom mert hasonlóan jártam nem nyilt na de van megoldás pedig ma est ekaptam kézhez..
ja már egyutal a kapott sorokat is be leht ide rakni :)
#newcamd~192.168.2.3~11000~dummy~dummy~0102030405060708091011121314
#cccamd~192.168.2.3~15000~dummy~dummy
kettőskereszt lezárja aki nem tudná tehát vedd ki előle...
ezt pendrivra másol
menü-net client -kereső gomb megnyom és vár a reboot-ig:)
a gomb MUTE alatt a harmadik F1 alatt...
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7557. Elküldve:
2012-01-09 13:12:53 |
[9139.] |
Amos 4° West
Hálózat TV
Új frekvencián: 11150 H
SR: 3500 , 3/4
|
| |
|
|
[előzmény: (7555) Barczik L, 2012-01-02 19:33:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
18054. Elküldve:
2012-01-08 23:57:09 |
[9142.] |
Azta, ez nagyon jó kis progi xperia x8-al :)
|
| |
|
|
[előzmény: (18053) stmiklos, 2012-01-08 18:48:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11712. Elküldve:
2012-01-08 23:40:36 |
[9143.] |
És minek kéne tudni mind kettőnek? Elég ott egynek is :) Amiben van WDS rá csatlakozol a másik router wifi-re és ennyi :) csak egyforma titkositást tudjon és egy legyen a jelszavuk is a wifinek:)
|
| |
|
[válaszok erre: #11713 #11714 #11715]
|
[előzmény: (11699) kiraly45, 2012-01-07 17:38:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
903. Elküldve:
2012-01-08 22:27:18 |
[9144.] |
Hát román még nem de nem is igen leszek :) csak hun hazában élek én. :D
ja és köszi a linket:) van akivel meg tudom nézetni odakint:)
|
| |
|
[válaszok erre: #904]
|
[előzmény: (896) balázsf133, 2012-01-08 18:10:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
894. Elküldve:
2012-01-08 14:32:34 |
[9145.] |
És honnét lehet ezt rendelni? Köszi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #896 #913 #916]
|
[előzmény: (892) hogyhogy, 2012-01-08 14:15:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
880. Elküldve:
2012-01-07 00:34:23 |
[9147.] |
Sziasztok Amiko(s)-ok! Na ugy néz ki én is egy ilyennel gyarapodom hétfőn, ha lesz valami amit találok én is megosztom Amiko STHD-8820 CICXE PVR... de nem igazán találtam jó csatlista szerkesztőt mert ami van azzal nem nyilnak meg az abs-ek. Viszont még kérdés a wifi számomra, milyen tipusokat ismer vajon még usb wifis TP-LINk?
http://www.sat-support.org/?a=downloads&dir=75
mert a linkben egy alsó _ kötőjel van nem sima - ez :)
|
| |
|
[válaszok erre: #881 #892]
|
[előzmény: (879) hogyhogy, 2012-01-06 16:17:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25666. Elküldve:
2012-01-06 21:22:19 |
[9148.] |
Szia! Ez engen is érdekelne. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (25654) hmarci, 2012-01-06 20:14:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25655. Elküldve:
2012-01-06 20:16:06 |
[9150.] |
Usb átalakitód van? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #25657 #25661]
|
[előzmény: (25653) miki2002, 2012-01-06 19:15:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|