| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
28462. Elküldve:
2012-01-06 15:20:34 |
[9151.] |
Tokaj, és Fehérgyarmati adók is jönnek vele a lepkével erősitő nélkül is STB-vel, erősitővel jön az analóg tokajról és nem jól és nem kásás. :) Nem az üzletet rontom csak hamár meg van a jó kis lepke miértn eelőbb azzal üzemelje be. De kiváncsi lennék a a 10-15 ezres antenna mivel tudna ugyan többet. :) Néha a vert jel erősebb bilenteni kell az ég felé...picit...
|
| |
|
|
[előzmény: (28449) johnseagull1, 2012-01-06 12:17:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25645. Elküldve:
2012-01-06 14:12:17 |
[9152.] |
De tud ám az kulcstól is fagyni ha nem jól van bele irva valami, tapasztaltam sőt van , hogy túl hosszú a neve valaminek vagy különleges karakter stb....
|
| |
|
[válaszok erre: #25648]
|
[előzmény: (25644) BEVERI, 2012-01-06 13:57:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
28446. Elküldve:
2012-01-06 11:56:12 |
[9153.] |
Most tévedtél eddig amit én csináltam mind lepke antenna volt és kitünően müxik vele, mert ugye még táp sem kell mert a beltérik adnak le 5voltot az meg elég neki :) Ha nem is 100% mert nem minden vasban egyformán van a tuner sem van ahol 100 van ahol csak 70-80% de ez is elég neki és akadás mentes.
|
| |
|
[válaszok erre: #28447 #28449]
|
[előzmény: (28445) attila.scourgeofgod, 2012-01-06 11:46:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25642. Elküldve:
2012-01-06 11:53:05 |
[9154.] |
nem is csodálom amit te használsz kulcs key-t attól én is fagynék. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #25643 #25644]
|
[előzmény: (25641) BEVERI, 2012-01-06 10:47:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25636. Elküldve:
2012-01-05 22:18:18 |
[9155.] |
Igy van! :) ja és oda vissza müködik....
|
| |
|
[válaszok erre: #25637]
|
[előzmény: (25635) miki2002, 2012-01-05 22:17:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25633. Elküldve:
2012-01-05 22:11:44 |
[9157.] |
Na ez egyre cifrább 65.536 még mindig nem stimm:)
és még a fejléce is hiányos: NCRCpatch .......
|
| |
|
[válaszok erre: #25635]
|
[előzmény: (25626) BEVERI, 2012-01-05 21:53:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25631. Elküldve:
2012-01-05 22:07:36 |
[9158.] |
Vagy inkább csak WAAUUÚÚÚ lesz :D
|
| |
|
[válaszok erre: #25632]
|
[előzmény: (25629) miki2002, 2012-01-05 22:03:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25630. Elküldve:
2012-01-05 22:05:58 |
[9159.] |
Ez nem igy müködik, hogy linkelek oszt vagy jó vagy nem, mert ha valaki fel teszi elcseszi oszt ujuj lesz itt. Nem lehet hibázni pontosnak kell lenni. :) Akinek meg neve van annak mindehol az a neve. :D Nem zoknyi ez minden nap cserélgetjük. :D Mikulásnak is egy neve van, aki mindig hozza pontosan a csomagot. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (25626) BEVERI, 2012-01-05 21:53:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25624. Elküldve:
2012-01-05 21:51:13 |
[9160.] |
pedig ha látná bersem nem örölne neki :)
|
| |
|
[válaszok erre: #25625]
|
[előzmény: (25622) BEVERI, 2012-01-05 21:27:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25623. Elküldve:
2012-01-05 21:33:42 |
[9161.] |
Hüha itt gondok vanna ezzel mert nem egyezik a méret!!! :(
65.515 a tiéd
65.664 kell lenni :D
hát nem mindegy ha jtag lesz:D
|
| |
|
|
[előzmény: (25622) BEVERI, 2012-01-05 21:27:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7556. Elküldve:
2012-01-02 22:49:38 |
[9162.] |
Thor 5/6 at 0.8°W
RÚV 11403 V SR 24500-7/8
Viasat Explorer 12265 V SR 28000-7/8
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25570. Elküldve:
2011-12-25 16:52:16 |
[9163.] |
Jééé a miki, mikulás lett :D
|
| |
|
|
[előzmény: (25569) miki2002, 2011-12-25 11:41:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
18032. Elküldve:
2011-12-22 09:36:03 |
[9164.] |
Mennyire biztos, hogy az eredeti 2005 előtt gyártották vagy netán kinában? :) Gemini imega de azok szüzek english meg se plugin se semmi majd rá teszed akkor lesz rajta, de akadnak mentések amibe bele vannak integrálva :)
|
| |
|
|
[előzmény: (18031) zzoltanz, 2011-12-21 19:41:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
754. Elküldve:
2011-12-19 14:27:30 |
[9165.] |
És mibe kerül ez mostanában?
|
| |
|
|
[előzmény: (749) blackpanther, 2011-12-15 19:35:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
995. Elküldve:
2011-12-19 14:24:41 |
[9166.] |
upsz akkor sorry elnéztem a topicot... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (994) ArivaFan, 2011-12-19 14:07:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
993. Elküldve:
2011-12-19 13:53:15 |
[9167.] |
Sziasztok! Nem ismeri valaki ezt: Amiko STHD-8800 2CI 2CX LAN PVR
Milyen a szoft elátottsága és milyen chipset van benne? megosztás esetleg megy jól vele de a combo miattt lenne is fontos lenne tudásra...
|
| |
|
[válaszok erre: #994]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
20. Elküldve:
2011-12-19 13:20:13 |
[9168.] |
ki tudna nekem ajánlani egy oldalt ahol a legolcsóbb ez: WayteQ HD-90CXS ja és van is raktáron....
|
| |
|
|
[előzmény: (19) gnandi, 2011-12-02 20:44:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
18030. Elküldve:
2011-12-19 00:07:55 |
[9169.] |
ezt is kezeli: ORF ICE HD+
HD+ az meg nagra3 :)
-add seca tunneled nagra card support (may need card reset to see new revision after updating)
-add SID LIMIT (see CCcam.cfg for details)
-several smartcard fixes
-several network fixes
-------------------------
-add Seca bújtatott Nagra kártya támogatás (esetleg kártya vissza, hogy az új változat frissítése után)
-add SID LIMIT (lásd CCcam.cfg a részletekért)
-Több smartcard javítások
-több hálózati javítások
|
| |
|
|
[előzmény: (18028) pirobi, 2011-12-18 17:59:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1215. Elküldve:
2011-12-13 01:06:59 |
[9172.] |
sajnos ez nekem nincs meg honnét tudnám ezt letölteni? :) de ha valakinek meg van meg köszönném....
|
| |
|
|
[előzmény: (1213) pirobi, 2011-12-12 18:16:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1214. Elküldve:
2011-12-13 01:01:35 |
[9173.] |
OSCAM 1.20-unstable_svn build #5990 -et
|
| |
|
|
[előzmény: (1213) pirobi, 2011-12-12 18:16:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1212. Elküldve:
2011-12-12 17:57:20 |
[9174.] |
igen, de a newcamd protokol látszólag müködik stb csak éppen ecm-.et nem küld... nem tom ez általános cagy csak egyes oscammal nem megy, vagy csak inkább C fog menni vele...
|
| |
|
[válaszok erre: #1213]
|
[előzmény: (1208) espat, 2011-12-12 09:14:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1206. Elküldve:
2011-12-11 23:21:11 |
[9175.] |
Szia, nem de cccamban sem megy az N sor de kliens progikkal sem...
|
| |
|
[válaszok erre: #1208]
|
[előzmény: (1205) espat, 2011-12-11 22:08:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|