| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1204. Elküldve:
2011-12-11 21:36:15 |
[9176.] |
Sziasztok! Irjon már nekem olyan akinek megy dm500-al Oscam-al a 1802 kari és megy neki az N sor, a C sor az megy de az N nem akar menni vajon miért? Vagy milyen image kell vag yoscam verzió, hogy nejen az N sor... köszi előre is.
|
| |
|
[válaszok erre: #1205]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
618. Elküldve:
2011-12-05 17:14:34 |
[9177.] |
Na ere van olyan,hogy a routerban megadható egyesekben fix-re állitható az IP cim. :)
példa TP-LINK-ben...
DHCP Clients List - itt meg van a mac cime....
Address Reservation - itt add new és mac és IP cime alapján fix ip-t add mindig...
|
| |
|
|
[előzmény: (579) cinege7323, 2011-07-18 20:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17961. Elküldve:
2011-11-30 15:57:11 |
[9178.] |
És mindenki beteheti saját kedvenc rádióját pálda...
winampba betöltöd a rádiót elmented a rádiót egy m3u fájl listába egyesével minden rádiót be másolod a boxba ahol az előb leirtak szerint és halgathatod a saját rádiódat egyszerüen még plugin sem kell hozzá...:D
persze azt is lehet ha mountolod a PC-t vagy a vinyót ahol a filmek meg mp3 van és ott tartod a radiókat persze nem mindig van bekapcsolva a pc akkor jól jön ami a boxba van :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17960) Gabywap, 2011-11-30 15:51:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17960. Elküldve:
2011-11-30 15:51:02 |
[9179.] |
Sziasztok! Igen ezzel a pluginnekl egy baj van, már nem müxik a linek elérése a rádió szervercimek ami benne van, és macera... de...az igazság ezzel sok gond van, de megoldható a szerkesztése csak amikor ez a plugin készült más volt az url elérések, azóta a shoutcast módositott rajta igy kiakad a box...
én inkább ezt a módszert használnám, és mindenki ugy alakitja ahogy akarja...
tölsd le ezt csomagold ki kapsz egy radio mappát, és azt másold fel a dreambox var/etc mappába mappástól!
dreambox menü gomb fájl mód ott root alól látod a könyvtáraidat, menj a var/etc/radio mappába válasz egy rádót és kellemes halgatást!
De ne feledd ha vissza térsz TV módba, nem árt egy restart mert ha lefagy a vas rádóba tér vissza, nehogy meglepetés érjen...
http://data.hu/get/4458378/radio.zip
itt válogathasz magadnak további rádiókat
http://rtv.try.hu/
http://www.radioshaker.com/
de ha ez nemelég akkor itt
http://www.rtvstat.hu/main.cgi?channel= ... &sort=rank
ha még ez sem
http://www.shoutcast.com/
|
| |
|
[válaszok erre: #17961]
|
[előzmény: (17952) djczefre, 2011-11-29 13:35:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11461. Elküldve:
2011-11-23 08:37:08 |
[9180.] |
a kommunikációban pipáld ki a DHCP-t és meg ás kioszt magának egy IP cimetés pipálás után ujrainditás és menni kéne neki.
|
| |
|
[válaszok erre: #11498]
|
[előzmény: (11459) kukla, 2011-11-22 21:56:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11424. Elküldve:
2011-11-15 23:20:11 |
[9181.] |
kint semmit... itthol routerban nyitsz portot aztán csinálsz egy dyndns.com cimet de ha fix az ip cimed nem feltétlen kell akkor bele irod a c sorba az ip cimed és már mehet is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #11430]
|
[előzmény: (11421) kukla, 2011-11-15 21:35:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
75241. Elküldve:
2011-11-10 23:51:23 |
[9183.] |
Vagy ha van a közeledben akinek van upc előfizetése kártya máris megoldódik vele a keresés aztán már müxik. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (75238) zkollar, 2011-11-10 17:57:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
75237. Elküldve:
2011-11-10 17:49:59 |
[9184.] |
Igen az ügyfélszolgálatott kell hivni és a ügyfélszám alapján alapértelmezettre vissza állitják az eredeti 0000 kódra.:)
|
| |
|
[válaszok erre: #75238]
|
[előzmény: (75236) zkollar, 2011-11-10 17:35:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17885. Elküldve:
2011-11-08 20:53:34 |
[9186.] |
Sziasztok! Egy dm800SE -box nak most ezt tették fel rá: Dream-Elite-2-1-dm800se-Sim2#84a.riyad66
de nem tölt be ezt ir ki: 19:39:37 Boxtyp: DM800SE
19:41:14 Berechne Prüfsumme
csak nem tudja clon vagy eredeti a box de eredetinek adták el neki üzletben.. mi lehet agond? Eze a szoft eredetire való vagy klónra is?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3471. Elküldve:
2011-11-02 17:27:37 |
[9187.] |
Mi a probléma vele? Én nem kukoricázok. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3470) Merlot, 2011-11-02 17:23:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3469. Elküldve:
2011-11-02 17:00:25 |
[9188.] |
Hol van itt keverés? Én azt irtam amit láttam meg képekben linkeltem ennyi. Miért baj itt ha már valaki mutat vagy fel tesz valamit.... Ezek szerint csak az elit tudhat mindent a többi meg... de ezentúl többet nem fogok semmit befejeztem....
|
| |
|
|
[előzmény: (3467) skystar, 2011-11-02 14:14:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3460. Elküldve:
2011-11-02 11:19:03 |
[9189.] |
igen sajnos nincs jel....
|
| |
|
|
[előzmény: (3459) chab7, 2011-11-02 11:15:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3458. Elküldve:
2011-11-02 11:06:58 |
[9190.] |
nem 11758 hanem 11708 H 29496 ennek találta a vas...
|
| |
|
[válaszok erre: #3463]
|
[előzmény: (3456) sanca2, 2011-11-02 11:02:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3454. Elküldve:
2011-11-02 10:56:44 |
[9191.] |
Na jól van na, mivel nincs kecském... hacsak nem a nem messze lévő szomszédét megnem fogom :D oszt csak meeeeekegne........ :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3457]
|
[előzmény: (3452) sanca2, 2011-11-02 10:50:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3453. Elküldve:
2011-11-02 10:51:49 |
[9192.] |
Viszont ezt nem értem itt van több adó de TP listán sehol nem találom egy oldalon sem az is az uj holdon lenne? iTV2, iTV3, iTV4 is van ott... és HD
|
| |
|
[válaszok erre: #3456]
|
[előzmény: (3451) Gabywap, 2011-11-02 10:29:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3451. Elküldve:
2011-11-02 10:29:20 |
[9193.] |
és ezzel a kis vassal veszem....
|
| |
|
[válaszok erre: #3453 #3470 #3476]
|
[előzmény: (3449) Gabywap, 2011-11-02 10:15:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3450. Elküldve:
2011-11-02 10:17:32 |
[9194.] |
Hihi igen olykor már bent a kisszobácskámban. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3451]
|
[előzmény: (3448) stubyte, 2011-11-02 10:10:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3449. Elküldve:
2011-11-02 10:15:52 |
[9195.] |
Ferguson ariva 100 és egy inverto quad fej, és pontositok valójában ez inkább 115cm lavor.
|
| |
|
[válaszok erre: #3451 #3452]
|
[előzmény: (3447) Gabywap, 2011-11-02 10:09:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3447. Elküldve:
2011-11-02 10:09:38 |
[9196.] |
Szabolcs megye.... chab7 -től nem messze...:D
|
| |
|
[válaszok erre: #3449]
|
[előzmény: (3446) Merlot, 2011-11-02 10:01:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3445. Elküldve:
2011-11-02 09:52:31 |
[9197.] |
Hm... érdekes de nekem sima 120-al is jönnek ezek az adók.
|
| |
|
[válaszok erre: #3446 #3467]
|
[előzmény: (3441) sanca2, 2011-11-02 02:10:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11361. Elküldve:
2011-11-02 01:21:12 |
[9198.] |
Talán minden benne van egy Cccam.cfg-ban :)
mintha épp ez azt szolgálná...
F: user4 pass4 5 0 1
He is also not allowed to view channel 0100:000080:15df
#
Ő szintén nem szabad, hogy megtekinthesse csatorna 0100:000080:15 df
:)
|
| |
|
[válaszok erre: #11362]
|
[előzmény: (11359) himi, 2011-11-01 20:33:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25408. Elküldve:
2011-10-29 21:36:09 |
[9200.] |
9339 ? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (25407) kambri179, 2011-10-29 21:01:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|