| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25011. Elküldve:
2011-09-08 22:49:05 |
[9226.] |
Ha még ki be kapcsolgat nincs vész ha rendesen rá tolsz egy szoftot allcode+bootloder módban...
|
| |
|
|
[előzmény: (25007) abszolutkezdo, 2011-09-08 20:05:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24998. Elküldve:
2011-09-07 14:41:35 |
[9229.] |
Az lenne a jó amikor a keresésnél a piros gombot megnyomva ne a standard módban keresd le hanem minden-re kell állitani és akkor meglesz minden adá. :)
Hasonlóképp mint itt avideon a thor holdnál...
http://www.youtube.com/watch?v=idcUtrRgEFw
|
| |
|
|
[előzmény: (24995) electro, 2011-09-07 00:08:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7343. Elküldve:
2011-09-06 22:38:51 |
[9230.] |
Mert bekerült a digi csomag kinálatába! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #7344]
|
[előzmény: (7342) fekete2, 2011-09-06 21:50:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17663. Elküldve:
2011-09-04 09:53:46 |
[9231.] |
Mert egyedül a PLI-ben van benne alapból a többiben nincs! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17662) norci23, 2011-09-04 00:52:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17660. Elküldve:
2011-09-03 11:30:35 |
[9232.] |
Szia! Ha nagyon sokat akarsz web-x-tv-ni akkor PLi tegyél fel azzal megy minbt álltat, de nem árt tudni legyen fel mindig a gépen a leg ujabb codec pack pl a k-lite mega codec pack full. Persze van egy zapstream script is segithet megoldásban.
http://data.hu/get/4194784/Zapstream_dm500_all_image.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #17662]
|
[előzmény: (17659) bangy, 2011-09-03 10:18:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17650. Elküldve:
2011-08-25 02:37:36 |
[9234.] |
PB enigma dm500-ra nincs valakinek ehez magyarositása? :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19151. Elküldve:
2011-08-23 20:51:58 |
[9235.] |
20kb nagyobb ne legyen :) de ha fel teszed meg csinálom neked dsp fájlba :)
|
| |
|
[válaszok erre: #19152]
|
[előzmény: (19150) janesz55, 2011-08-23 20:30:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
73143. Elküldve:
2011-08-20 20:25:15 |
[9238.] |
Valaki irja már meg, hogy kell le frissitni a szoftot a philips 4101 upc vasban. :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24897. Elküldve:
2011-08-20 20:12:40 |
[9239.] |
Max egy órát azt kapsz, de osztást azt nem igen. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (24896) karesz792, 2011-08-19 20:26:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19134. Elküldve:
2011-08-18 20:49:53 |
[9241.] |
Kösz idővel már rá jöttem erre én is igy csináltam én is :) De aztán igy elsőre csak megy...... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (19132) Barczik L, 2011-08-18 13:37:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19131. Elküldve:
2011-08-18 00:25:08 |
[9242.] |
Sziasztok! Én hiába jelölök ki csatit nem todom áthelyezni igy rendezni sem egy c3-ban. nMULTiCAM2.v6.4 és vectra 5.56 van fent, vagy hogy tudnám rendezni. Aztán valaki leirhatná milyen plugin mire valók példa antonella... a vectraután fel lehet e tenni a king-est ha igen hogyan stb.... azzal mik müködnek sharing stb... köszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #19132]
|
[előzmény: (19105) erik.dj, 2011-08-02 13:44:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17632. Elküldve:
2011-08-11 11:54:29 |
[9245.] |
És miben kéne? Milyen dm-re? :) Ha dm500 PLi vagy TDW-ben müxik de mindenféleképp a vlc legyen teélepitve.
|
| |
|
[válaszok erre: #17633]
|
[előzmény: (17631) robi123, 2011-08-11 11:21:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19115. Elküldve:
2011-08-07 16:09:18 |
[9246.] |
Köszönöm az eddigi jeletkezőket. De van e olyan erre, hogy csatorna lista kimentés a szoftból? :) Hogy eseteg későbbi szoftba is lehessen illetve feltölteni stb...
|
| |
|
[válaszok erre: #19116]
|
[előzmény: (19114) Gabywap, 2011-08-07 13:49:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19114. Elküldve:
2011-08-07 13:49:22 |
[9247.] |
Sziasztok! Szeretnék egy kis segitséget kérni aki segitő kész és rá ér részemre, ugyanis hozzá jutottam egy Illusionsat c3 vashoz és ennek a szoftolását és egyéb hasznos dolgát szertném eltanulni az itt lávő profiktól. Bár nem vagyok elveszve a dologban az opticum, orton család illetve dm500 vas nem okoz problémát.Viszont olvasgattam szedtem ezt azt össze hozzá valókat, de aki tudna linkelni pár dolgot valaki, illetve aki nagyon akar segiteni privát jelezze, hogy skypen is tudjunk majdan beszélni mit hogyan kell. Köszönöm előre is igazából aktuális jövőhétvége felé vagy utánna lenne mert addig csak gyüjtök, s olvasok meg időt kell szakitanom.... Köszöntem előre is a segitő szándékozókat. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #19115]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
670. Elküldve:
2011-08-07 00:53:36 |
[9248.] |
na csak elindult.... most... :)
|
| |
|
[válaszok erre: #671]
|
[előzmény: (667) K78, 2011-08-07 00:21:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|