| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17588. Elküldve:
2011-07-14 00:02:27 |
[9251.] |
Ha még dm500-ra több infó kell itt pár mentésem megtalálható meg egyéb hasznosságok..
http://href.hu/x/c8dz
|
| |
|
|
[előzmény: (17587) zabhegy, 2011-07-13 15:34:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10851. Elküldve:
2011-07-13 23:58:10 |
[9252.] |
Hm... ugy teszel mintha nem tudnád A kérdés nem az volt, hogy tud osztani routerrel, hanem a kapott sort hogy tudja tovább osztani :D Kérdés sem mindegy milyen.....
|
| |
|
[válaszok erre: #10852]
|
[előzmény: (10838) yaksi, 2011-07-13 14:39:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17580. Elküldve:
2011-07-13 08:55:07 |
[9254.] |
Ahoz semmi köze, mert ez csak a softcam.key fájlt tölti le :) Ami csak egyes adásokhoz tartozó kulcsok található ami ugye nyitná az amoson is neked. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #17581]
|
[előzmény: (17579) pedro5413, 2011-07-13 00:01:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10832. Elküldve:
2011-07-12 23:11:37 |
[9256.] |
Na igen vannak persze okos routerek is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #10838]
|
[előzmény: (10829) celeburdi, 2011-07-12 20:09:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10828. Elküldve:
2011-07-12 19:52:00 |
[9257.] |
Hát azt nem routeron osztod tovább csak azon megy át, függ milyen a beltérid tud e osztani a routernak mindegy. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #10829]
|
[előzmény: (10826) Brentner, 2011-07-12 17:38:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24753. Elküldve:
2011-07-12 12:42:07 |
[9258.] |
Szia! Mindegyik jól kezeli, de ha ilyen gondod van lehet a tápja gázos vagy a kondik púposak ha felejt. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #24766]
|
[előzmény: (24752) noni76, 2011-07-12 09:55:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24746. Elküldve:
2011-07-11 00:46:56 |
[9259.] |
Ja igen kezeli a kártyát....
|
| |
|
[válaszok erre: #24749]
|
[előzmény: (24744) snemes, 2011-07-10 22:33:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17576. Elküldve:
2011-07-09 23:21:46 |
[9263.] |
nema cccam.cfg-ben van a jelszó? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17571) hentes111, 2011-07-03 12:03:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24732. Elküldve:
2011-07-07 09:39:55 |
[9265.] |
Most nézem már nem sima CX hanem L-s ( 4060L CX) a vas és nem egyforma a szoft sem. Különbség a 2 vas közt nem sok van csak szoftban nem megy egymásra rá. :) Csatlista meg egyezik az feltölthető...
http://www.globo.com.pl/?y=3&cmd=show&category=1&prod_id=113
|
| |
|
[válaszok erre: #24733]
|
[előzmény: (24727) serfati, 2011-07-06 22:06:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24728. Elküldve:
2011-07-06 22:47:16 |
[9266.] |
amit linkeltem az van nekem is rajta, és benne van minden feltöltő is a zip-ben. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #24730]
|
[előzmény: (24727) serfati, 2011-07-06 22:06:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2425. Elküldve:
2011-07-04 00:27:53 |
[9267.] |
Ha savanyúúú, akkor meg várom amig megérik! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2426]
|
[előzmény: (2424) skystar, 2011-07-04 00:22:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2423. Elküldve:
2011-07-04 00:18:54 |
[9268.] |
Most ne kezdjünk ezen csámcsogni. :) Mert kár lenne :) De hátha lesz akinek akad ilyen, De azt nem mondtam mindent meg kapsz rajta ne álmodj:) Csak van amin rajta, és ezt saját szememmel láttam nem az én előfizum volt:) Meg én nem akarom ezt hámozni nem alma ez :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2424]
|
[előzmény: (2422) attuska, 2011-07-04 00:13:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2421. Elküldve:
2011-07-03 23:57:18 |
[9269.] |
Hát lehet te nem nyertél :) hangszórót....:D
|
| |
|
|
[előzmény: (2420) skystar, 2011-07-03 23:56:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2419. Elküldve:
2011-07-03 23:48:03 |
[9270.] |
Ha nem láttam volna nem mondanám:) Volt amelyieken rajta volt régebbieken:) Nem kell el hinni és kész:) Ja vonalkódok táján.....
|
| |
|
[válaszok erre: #2420 #2422]
|
[előzmény: (2418) attuska, 2011-07-03 22:19:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2415. Elküldve:
2011-07-03 21:26:54 |
[9271.] |
Akinek digi előfizetése van, nézze már meg a papiron van e olyan, hogy box key? Mert ha van nem köl olvasgatni csak be pöcsögni és ennyi:)
|
| |
|
[válaszok erre: #2416 #2417 #2418 #2427]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2399. Elküldve:
2011-07-01 22:59:13 |
[9273.] |
Én a régi videomagnohoz hasonlitottam de attól ez még mindig jobb! :) Attól hogy olcsó rudacskák hát annyit tud amit kell ennyi. :) És gondolom nem aminőség fog itt számitani, hanem a felvételt készitsen. Aránylag türhetően és erre ha ez bejön neki használhatj amég. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2400]
|
[előzmény: (2398) lorenzen, 2011-07-01 22:50:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|