| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17473. Elküldve:
2011-05-24 10:29:33 |
[9301.] |
isten ments dreamup-al keyt! :D
totalcommanderel bele mész mint egy pc-be mert ez linux op rendszer ami ezen van :)
inkább nullmodem tölsd az img-t de akkor is kell ha csak LAN-on szeretnéd. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17468) canalsat, 2011-05-24 09:22:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
71429. Elküldve:
2011-05-22 00:20:14 |
[9303.] |
Ez okés is, de a karit muszály? Mert megy a saját beltérimben :) Hát egyébként egy tv szerelő forgalmazza akitől kihoztam :) Remélem nem kekeckedik....:D
|
| |
|
[válaszok erre: #71430]
|
[előzmény: (71428) mlaszlo, 2011-05-21 23:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
71427. Elküldve:
2011-05-21 23:44:27 |
[9304.] |
Sziasztok! Kérdésem lenne van egy upc philips fekete dsx 6010
. Na most ez ugy néz ki behalt elszált a táp benne, ennek a javitása ha bérben van, ki álja a UPC vagy aki használja? :) Vagy a UPC-nek kötelessége cserélni meg javitani ha el rommlik? Nem volt még velük dolgom de csak meg kéne javittatni nem hiányzik de... na :D
|
| |
|
[válaszok erre: #71428]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24417. Elküldve:
2011-05-16 23:19:46 |
[9308.] |
100as tükör, orton twin LNB :)
|
| |
|
|
[előzmény: (24414) szakpeti47, 2011-05-16 18:58:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24408. Elküldve:
2011-05-15 23:33:47 |
[9309.] |
Lejebb 24385. hsz-ban ALI3329C_pingvin_gosat_fta_amstar_led_emu_1.3.71_upc_digi_2011.05.03.zip van egy ilyen link.
Na ebben már van óra ismeg csat lista is és elég jól muzsikál :)
|
| |
|
|
[előzmény: (24397) nemeth.n.84, 2011-05-15 19:59:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
71070. Elküldve:
2011-05-13 16:04:08 |
[9311.] |
Nos belőttem egy ilyet a eurobird 9E -re de aktiv kari nélkül meglepi lesz.. kár hogy rá ereszettem erre az uj szofotot ano a régivel nem volt ilyen gondom.
de egy TP lekeresve ezek nézhetőek az m2, duna1, duna2
|
| |
|
[válaszok erre: #71088]
|
[előzmény: (71061) öCSIszan, 2011-05-13 12:47:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
71062. Elküldve:
2011-05-13 13:16:44 |
[9312.] |
Szia! Elvileg ezt lehet használni:)
a szürke 4101 de ezt használtam is régen csak pontosan kell jelszintet találni mert amugy buta nem hajlandó megtalálni. :)
ebben be lehet irni a frekvenciákat de a fekete philisben DSX6010 nem....
|
| |
|
[válaszok erre: #71063]
|
[előzmény: (71061) öCSIszan, 2011-05-13 12:47:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
71043. Elküldve:
2011-05-13 01:30:14 |
[9313.] |
Nem kell ide online sem, elég egy jó kis player nem más mint a UMPlayer yutubon keres és nem beszélve HD-ben is rögzit mp4 -ben! :)
Ja és minden OS platformra van nekem win és linuxon is fent van. :)
http://www.umplayer.com/download/
|
| |
|
|
[előzmény: (71038) chagaal, 2011-05-12 23:43:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8918. Elküldve:
2011-05-11 12:12:46 |
[9314.] |
jaj de gyenge minőség lett, na de van másik és jobb. :)
http://href.hu/x/f8mi
|
| |
|
|
[előzmény: (8917) Gabywap, 2011-05-11 12:02:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8913. Elküldve:
2011-05-11 02:24:08 |
[9316.] |
Wolf Kati - What About My Dreams? Eurovision Song Contest Dusseldorf 2011.05.10 DÖNTŐ
http://youtu.be/3Npl2ND3Fic
m1 netről rögzitve. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #8914]
|
[előzmény: (8911) huni66, 2011-05-10 23:25:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24381. Elküldve:
2011-05-09 20:37:22 |
[9318.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (24380) Gabywap, 2011-05-09 20:33:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24380. Elküldve:
2011-05-09 20:33:14 |
[9319.] |
Nincs ott semmi baj csak a kábel! :D Egyébkéntnézd meg milyen com portot osztott ki neki az usb-n lehet az nem jól van be állitva vagy a driver nem jó gondolom a prolific usc driver van a gyártó driverét tedd fel. :)
ez univerzális minden win-re :)
PL-2303 USB to Serial Bridge (H, HX, X) Installshield Driver Setup Program
Installer version & Build date: 1.3.0 (2010-7-15)
Windows 98/ME Driver: v2.0.0.19
Windows 2000/XP/Server2003 (32 & 64-bit) WDM WHQL Driver: v2.0.13.130
Windows Vista/7/Server2008 (32 & 64-bit) WDF WHQL Driver: v3.3.11.152
Language Support: English (default), Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Japanese
For Prolific USB VID_067B&PID_2303 Only
http://www.prolific.com.tw/support/files//IO%20Cable/PL-2303/Drivers%20-%20Generic/Windows/allinone/PL2303_Prolific_DriverInstaller_v130.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #24381]
|
[előzmény: (24375) Barivagyok, 2011-05-09 19:05:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10567. Elküldve:
2011-05-09 00:43:38 |
[9320.] |
Hát... h acsak egy full akármi CCcam-ot szedtél le a boxra ott még nincs benne a newcs-nek a bin fájlazt tölsd le meg a config filét a newcs.xml
azt ha jól be van állitva kari olvasásra és a cccamnak adsz egy N sort és már mind a két CAM muzsikál...
az oscamnak meg adhatsz C és N sort is, és a többi meg már configuráción mullik. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #10568]
|
[előzmény: (10558) Bubu007, 2011-05-08 14:30:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24370. Elküldve:
2011-05-07 20:59:01 |
[9321.] |
köszi! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (24369) miki2002, 2011-05-07 19:18:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24368. Elküldve:
2011-05-07 18:29:16 |
[9322.] |
Sziasztok! Egy hexa editort tudnátok ehez adni ami jó? :) Bele kuksolnék néha..... stb...:) üdv.
|
| |
|
[válaszok erre: #24369]
|
[előzmény: (24366) bojsza, 2011-05-07 15:14:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24346. Elküldve:
2011-05-03 10:37:10 |
[9323.] |
Az AU sorra gondoltam. :D
Néha én is csinálok ha van időm key-t de az ritka akkor csak bele piszkálok. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #24347]
|
[előzmény: (24345) miki2002, 2011-05-02 19:33:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24344. Elküldve:
2011-05-02 19:29:40 |
[9324.] |
Ha piszkálom sem azt :D DE jó lenne tudni melyik részén van az AU :)
|
| |
|
[válaszok erre: #24345]
|
[előzmény: (24343) miki2002, 2011-05-02 19:26:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24342. Elküldve:
2011-05-02 19:20:39 |
[9325.] |
Szia! Ez a a key file az amoson AU-zik Mediatech? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #24343 #24350]
|
[előzmény: (24341) miki2002, 2011-05-02 18:18:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|