| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
383. Elküldve:
2011-04-29 17:52:32 |
[9326.] |
Na ha esetleg kéne egy ilyen pack itt van minden bennami ehez a vashoz kell. Szoft, feltöltő, szerkesztő , csat lista stb...:)
http://data.hu/get/3756971/AMIKO_SSD-540_fta_1.3.46_emu.zip
na meg mellékelt fotók is mellékelve..... :)
egyébként egy orton 4100c-vel készitettem az amiko szoftot még most is jól megy rajta :) bár szinte ugyan az :D
|
| |
|
|
[előzmény: (380) canalsat, 2011-04-21 19:30:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
379. Elküldve:
2011-04-21 17:34:50 |
[9328.] |
mondjuk a csat listákat rá lehet tenni az már biztos. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #384]
|
[előzmény: (378) bojsza, 2011-04-21 14:51:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
377. Elküldve:
2011-04-21 14:30:52 |
[9329.] |
Az lenne a kérdésem az amiko szoftok melyik tipusa egyezik meg a opticum 4100c-vel? amiko xxx akármi mert gondolom egyforma szoftok is vannak 3329C ali chipesek ezek is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #378 #380]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10518. Elküldve:
2011-04-20 17:19:30 |
[9330.] |
Bizony bizony sajnos nem elég vigyázni a dolgokra de megbizhtaónak is kell lenni ahogy valakit be engedjen a gépben mert aki vissza él az már szemétség tető foka.
|
| |
|
|
[előzmény: (10516) djczefre, 2011-04-20 17:03:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10455. Elküldve:
2011-04-13 12:34:51 |
[9331.] |
ha 2.1.3 CCcam alatti verziókat használsz csak akkor müködik a 256 módszer az felett nem. :) 2.1.4 től már nem....
|
| |
|
|
[előzmény: (10449) saalty, 2011-04-12 15:08:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17339. Elküldve:
2011-04-06 23:32:13 |
[9332.] |
Na siker van :) Amugy nekem az kellett, hogy a router wifi jelét vegyem és LAN-re tovább adja és ezt ez a mód tudja: WISP + Universal Repeater. ja és most még osztja is a wifit.... :D
és megy szépen... amugy kösz a firmware frissités tippet :)
|
| |
|
[válaszok erre: #17340]
|
[előzmény: (17338) djczefre, 2011-04-06 20:03:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6913. Elküldve:
2011-04-06 20:02:23 |
[9333.] |
Mpeg-4 -es adás..... és a vevőd is tudja?
|
| |
|
[válaszok erre: #6914]
|
[előzmény: (6912) billentyűz, 2011-04-06 19:59:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17337. Elküldve:
2011-04-06 19:55:52 |
[9334.] |
Szia! Majd persze kellesz egy kis help :)
ez van: WL-5460AP v2
Wireless Access Point
Firmware Version: 5460APv2_e8
és hol található rá firmware? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17336) djczefre, 2011-04-06 13:13:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17334. Elküldve:
2011-04-05 23:24:15 |
[9335.] |
Szia! Nekem is van egy ilyen AirLive de nem jövök rá még igazából hogy is kéne belőne. :)
Szóval nekem azt kéne a router wifi jelét venné és Lan-ra küldeni lehetne ezt?
Mert van 2 Lan portja arra rá lehet e vajon? :)
üdv.
|
| |
|
[válaszok erre: #17336]
|
[előzmény: (17329) espat, 2011-04-04 08:49:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
347. Elküldve:
2011-03-31 13:50:26 |
[9336.] |
STHD-8800 de ez tudja a mindigtv-t is nem? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #348]
|
[előzmény: (344) zoro67, 2011-03-29 17:09:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
345. Elküldve:
2011-03-30 22:59:02 |
[9337.] |
Sziasztok! Volna kérdésem ez ügyben: Amiko SSD-550 ugyan is van egy nem nekem ugye csak kérdezem hol található ehez meg minden szoft esetleg csat lista illetve megosztás hogy müködik ezzel mert megy de vagy fausto vagy spidershare viszont nem ismerem ezért kérdezem. köszönöm előre is:)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6854. Elküldve:
2011-03-23 11:38:21 |
[9338.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #6855]
|
[előzmény: (6851) erik.dj, 2011-03-22 20:38:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25396. Elküldve:
2011-03-22 13:14:20 |
[9339.] |
Hát valami beszedtél....
start menü - futattásba ird be : msconfig
és kapcsold ki ne induljon a rendszerrel de estleg az inditópultból is ki törölheted ezt a hivatkozást :)
Javaslom a CCleaner progit free és ezzel is megoldhatod ezt meg sok minden lomot ki törölni. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (25395) masodikmusor, 2011-03-22 12:56:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17286. Elküldve:
2011-03-18 20:13:49 |
[9341.] |
Mond akitől kapsz frissitse a karit.....
|
| |
|
|
[előzmény: (17285) hun005, 2011-03-18 19:16:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
787. Elküldve:
2011-03-18 11:33:07 |
[9342.] |
Igen van egy generator ők ingyen használják a többi meg fizet ha köl kód ennyi! :D
"kulcs generátor nem nyilvános
az, aki azt és barátai is tudja használni a szabad mások fizetnek, vagy nincs egyáltalán, a helyzet ugyanaz, mint a boxkeyami a Polsat"
|
| |
|
|
[előzmény: (777) carlovac, 2011-03-17 14:53:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
24153. Elküldve:
2011-03-18 11:29:00 |
[9343.] |
akkor egy ferguson ariva 100 vagy 200-as..... az belefér....
|
| |
|
[válaszok erre: #24154]
|
[előzmény: (24152) lalababa, 2011-03-18 09:41:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10264. Elküldve:
2011-03-16 18:41:53 |
[9344.] |
Mai nappal minden U*C adón rajta az uj kodolási rendszer. :)
itt még más is van:D
|
| |
|
[válaszok erre: #10267]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
763. Elküldve:
2011-03-15 20:55:44 |
[9345.] |
köszi! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (756) KrapulaX, 2011-03-15 15:23:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
753. Elküldve:
2011-03-15 14:48:18 |
[9346.] |
fel tennéd a data.hu -ra? mert a rapidon elérték a 10 letölthető limitet....
|
| |
|
[válaszok erre: #756]
|
[előzmény: (737) KrapulaX, 2011-03-15 08:30:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10229. Elküldve:
2011-03-13 21:34:47 |
[9347.] |
25m még amit csináltam és ment jól :)
|
| |
|
|
[előzmény: (10223) nf590, 2011-03-13 08:55:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
687. Elküldve:
2011-03-12 14:34:52 |
[9348.] |
törölte a szolgáltató? hm... ha valaki elküldi nekem amit fel akar tenni én megcsinálom a web oldalt neki. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #706]
|
[előzmény: (685) Magiclo, 2011-03-12 14:00:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17276. Elküldve:
2011-03-09 22:51:01 |
[9350.] |
maxvar 1Mb extra helyel kisebb mint a többi a /var mappából ki van szedve sokminden belőle ami nem kell példa játék....
de a mandarin ha nem ugrik be , hogy milyen nyelvezet segitek...:D
http://hu.wikipedia.org/wiki/Mandarin_nyelv
|
| |
|
|
[előzmény: (17275) Kowa, 2011-03-09 19:38:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|