| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
67831. Elküldve:
2011-02-01 13:47:38 |
[9377.] |
Lehet meg fertőzte ez az egyiptomi virus a upc-t is és azért nyomják FREE-be mert le akarják foglalni a népet tv nézéssel. :D
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17015. Elküldve:
2011-01-30 00:39:05 |
[9380.] |
próbálld ki a notepad++ progival és ha formátum utf-8 használsz talán jó is lesz. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17014) miroka, 2011-01-29 22:27:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17010. Elküldve:
2011-01-29 21:34:47 |
[9381.] |
igen, helyes a meglátásod. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (17009) noprof, 2011-01-29 21:25:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17006. Elküldve:
2011-01-29 20:34:35 |
[9382.] |
Hát most mit mondjak erre nekem fent vannak a filék és 644-ben a chmod nincs 755-re állitva és mégis müxik. :)
Én azt mondom törld le ami fent van másold fel a plugint telepisd fel, ha gondolod csinálj egy mostani időpontoot a root fájlba és persze rebbot utánna meglátod müxik az :)
|
| |
|
[válaszok erre: #17007]
|
[előzmény: (17005) miroka, 2011-01-29 19:58:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17004. Elküldve:
2011-01-29 19:31:57 |
[9383.] |
mert azt te manuálisan kéne neked a crond-setup ban megadni a fájl elérést és akkor fogj alátni csak. :) igy van teljesen mindegy igaz hová rakod de amikor felveszed a crondlistára meg kell adni hol van a script és akkor ő a root filéban azt fogj alétre hozni mint útvonalt. :)
Elvileg azoknak is menni kéne kisebb sikererrel de én ezeket találtam a leg egyszerübbnek és univerzálisnak. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #17005]
|
[előzmény: (17003) miroka, 2011-01-29 19:04:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17002. Elküldve:
2011-01-29 18:52:20 |
[9384.] |
Csak azt nem értem miért ide teszitek a scriptet amikor a root fájlban ez áll:
30 3 * * * /bin/sh /var/tuxbox/plugins/reboot_timer.sh
azaz a var/tuxbox/plugins
és ez erre hivatkozva keresné ami szerencsétlen nem lássa. :D
DE az sh-t minek is akarod futatni? :D az nem egy futattható állomány. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #17003]
|
[előzmény: (16995) miroka, 2011-01-29 17:14:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16981. Elküldve:
2011-01-28 23:57:22 |
[9386.] |
Müködni kéne annak ha minden jó lenne nekem megy minden imagen szinte a script :) persze h ajelszó alapértelemeztt h ameg van válzoztatva akkor tuti nem megy :)
30 3 * * * /bin/sh /var/tuxbox/plugins/reboot_timer.sh start /dev/null
persze ha itt van a file elhelyezve akkor annak ott kell lenni: /var/tuxbox/plugins/reboot_timer.sh
s ha megtalája ez kell fogadja:
#!/bin/sh
wget -O /dev/null http://root:dreambox@localhost/cgi-bin/admin?command=restart
persze ez csak alapértelmezett jelszóval: root:dreambox
na még előfordul az attributum nem 755 :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16984]
|
[előzmény: (16980) pane, 2011-01-28 23:50:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16977. Elküldve:
2011-01-28 23:26:17 |
[9387.] |
Kérdés hol van a var-ban cron\crontabs könyvtárad a PLI-ben ahol lenni kell egy root fájlnak kiterjesztésnélkül... nem tom megnézni most de nem ott van mint a többinél ez tuti...
de mintha itt lenne: /var/spool/cron/crontabs
egy root filének persze ha el van inditva a crond mert akkor jön létre eme mappák.
|
| |
|
|
[előzmény: (16975) pane, 2011-01-28 22:48:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16966. Elküldve:
2011-01-28 11:37:08 |
[9388.] |
én végig néztem mind az 5 szervert nincs 1.0 verzió csak a gemini-n volt lentebb linkeltem ez pont az mert én kimentettem anno az a gemini szerveről jött le. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16968 #16970]
|
[előzmény: (16964) cinege7323, 2011-01-28 11:27:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9770. Elküldve:
2011-01-24 18:04:00 |
[9392.] |
ok köszi, csak egyvan még meg tudnád pontosan adnia duna HD-nek ezt a linkjét mert ez például a duna 1 :31339/0,0101,0201,0284
ha nem esik nehezedre, a végén elmondom miért:)
|
| |
|
[válaszok erre: #9772]
|
[előzmény: (9769) celeburdi, 2011-01-24 17:48:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9768. Elküldve:
2011-01-24 17:37:07 |
[9393.] |
Szia! És ugyan ezt a duna HD képben?:) Köszi:)
|
| |
|
[válaszok erre: #9769]
|
[előzmény: (9767) celeburdi, 2011-01-24 16:58:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16923. Elküldve:
2011-01-24 15:47:39 |
[9394.] |
cross kábel jó pc-box össze köttetésre, de nyugodtan mehet routerban is nem csak a patch :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16934]
|
[előzmény: (16918) jambor56, 2011-01-24 14:43:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16893. Elküldve:
2011-01-23 16:15:20 |
[9396.] |
Lesz ott arra is megoldás:) Sőt talán már van is csak pc-s verzióban. :) csp... java ... cache stb...:)
|
| |
|
|
[előzmény: (16891) Oriza_Triznyák, 2011-01-23 13:27:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16865. Elküldve:
2011-01-22 11:46:24 |
[9397.] |
És mi értelme lesz a cserének? Cardsharing tiltása? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16864) sanca2, 2011-01-22 11:42:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16859. Elküldve:
2011-01-22 09:55:42 |
[9398.] |
Ez pontosan hogy érted? A upc kártyát fog cserélni? Melyiket cseréli le a CW-t? Akkor vasat is cserélni kell stb... ha a cripto-ról le áll, az akkor sok ügyfél vesztés lesz. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16860 #16862 #16863 #16863]
|
[előzmény: (16856) snoopy43, 2011-01-22 08:16:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23594. Elküldve:
2011-01-20 21:07:47 |
[9399.] |
AliEditorDB4_2.1.0c_08-12-22
ezzel...
|
| |
|
|
[előzmény: (23581) nyaffa, 2011-01-20 14:12:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16825. Elküldve:
2011-01-18 22:09:45 |
[9400.] |
Ma csináltam egy Gemiben található Dreamnetcast rádió modositott verziót ami müködnek benne ismert magyar rádiókkal és külföldi-vel. Ha valaki tud mi legyen még benne szóljon és kijön egy következő verzióban :)
http://data.hu/get/3411828/Dreamnetcast_110118_Gemini_dm500.zip
az instrukciók benne van egy info-ban. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16812) K. Tibor, 2011-01-17 23:07:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|