| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23508. Elküldve:
2011-01-11 21:34:57 |
[9404.] |
Nah jól van nem vettem észre de legalább kapott egy megerősitést, hol a problem. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (23507) miki2002, 2011-01-11 20:54:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23505. Elküldve:
2011-01-11 20:07:06 |
[9405.] |
Nem lehet, hogy zárlat van a kábelon azaz össze zár nézd meg a kábel végén lévő F csatlakozót nem e éritkezik egy pici száll a vastaggal. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #23507]
|
[előzmény: (23496) stefan25, 2011-01-10 10:07:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16795. Elküldve:
2011-01-10 22:56:59 |
[9406.] |
Ha "XML parse" hibára hivatkozik akkor abban az xml fájlban van valami hiba vétve azaz program nem tud vele mit kezdeni mert hibás hivatkozás értelmezést nem kezel kb ennyi, be kell tartani az xml szabáványt és nem kell benne hibát el követni. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16793) kisjtibi, 2011-01-10 22:07:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16716. Elküldve:
2011-01-06 13:27:29 |
[9407.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (16713) Bubu007, 2011-01-06 12:49:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16711. Elküldve:
2011-01-06 12:34:24 |
[9408.] |
Olvasni lehet tudja mivel ez is conax mint a hello kari, de ez mellett még köl ám neki a rsa key kulcs mint a dilinél. :) de ez nem száz olvassa csak tipp:)
|
| |
|
|
[előzmény: (16709) anonim691222, 2011-01-06 11:58:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16710. Elküldve:
2011-01-06 12:32:26 |
[9409.] |
Lekeresésnél amikor kijelölted a holdat ki pipálod "csak az FTA-k" ennyi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16713]
|
[előzmény: (16706) Bubu007, 2011-01-06 11:14:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16674. Elküldve:
2011-01-04 22:07:30 |
[9410.] |
Egyébként neked cimzetem? Meg ha neked nincs de másnak még akad. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16672) gumul, 2011-01-04 20:27:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16670. Elküldve:
2011-01-04 19:53:49 |
[9411.] |
Ahogy itt olvasgatok már nagyon OFF-os lett a topic szerintem, én sem ma kezdtem ezt a müholdazást de jó olvasni nem mondom ezt a sok zöldséget na a lényeg az, hogy ez egy dreambox topic. :)
Pedig anno egy kis hanygás képnek is örültünk az analog időkben. :) A mostani, hát kicsit pixelesedik meg igy meg ugy a minőség ez ahoz képpest hawai a minősége. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16672]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16655. Elküldve:
2011-01-03 22:22:21 |
[9412.] |
Kérdezném, ha mondjuk nem használok Cccam-ot de viszont van egy Newcamd sorom ezt milyen pluginnal tudnám használni a dm500-ban :) Tehát a CCcam.cfg kizárással.... vagy az mgcamd-ban hogy tudom alkalmazni az N sort...:)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16531. Elküldve:
2010-12-30 22:48:59 |
[9413.] |
jtag-on lhet a bootloder-t ujra tölteni. :)
apropó hamár itt tartunk nem tudja valaki ez a DreamUP-ban mi célt szolgál? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16513) pisti222, 2010-12-30 17:39:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16510. Elküldve:
2010-12-30 13:12:16 |
[9414.] |
igen, előfordul ez is sajna....:)
|
| |
|
|
[előzmény: (16509) pisti222, 2010-12-30 11:49:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23389. Elküldve:
2010-12-29 20:07:37 |
[9416.] |
Hát... meg eshet ez is :D Főleg ha esik a hó...:D
|
| |
|
|
[előzmény: (23388) cukorcica, 2010-12-29 20:05:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23387. Elküldve:
2010-12-29 19:49:58 |
[9417.] |
Nézz bele a vasba és nincs e benne fel púposodott kondik. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (23380) Sean, 2010-12-29 14:24:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16501. Elküldve:
2010-12-29 11:31:11 |
[9418.] |
kösz, ez meg van csak az nem tom benne van e....:)
|
| |
|
|
[előzmény: (16498) lacoka, 2010-12-28 23:39:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23367. Elküldve:
2010-12-29 11:30:06 |
[9419.] |
A gond az, hogy az nem nyillik nincs kulcs hozzá. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #23369]
|
[előzmény: (23366) jambor56, 2010-12-29 11:15:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16497. Elküldve:
2010-12-28 22:40:05 |
[9420.] |
no most nekem sem szól...
ja..
DREAM -500 kapcsolási rajza, főleg a tunner része érdekelne! Kérem tegye fel!
|
| |
|
[válaszok erre: #16498]
|
[előzmény: (16496) pane, 2010-12-28 22:29:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16495. Elküldve:
2010-12-28 21:02:52 |
[9421.] |
melyik az a rádió szabadna tudni? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16496]
|
[előzmény: (16494) pane, 2010-12-28 20:20:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16480. Elküldve:
2010-12-28 00:18:54 |
[9423.] |
meg nyitod egy szöveg szerkesztőben,, és szerkesztheted,,, de kérdés a shutcast szervern fent van e a kedvenc rádiód...
hamegadnád..:)
ez egy rádió benne az xml-ben.
<station name="StarMusic.hu - magyar felvtelek"
url="http://yp.shoutcast.com/sbin/tunein-station.pls?id=1265461&filename=playlist.pls"/>
|
| |
|
[válaszok erre: #16481 #16483]
|
[előzmény: (16479) zsazsa82, 2010-12-27 23:58:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16478. Elküldve:
2010-12-27 23:39:12 |
[9424.] |
Ja és ezt akár a boxba is helyezhető a play lista fájl például ha var/etc -be egy radio mappát létre hozol. :) Igy nem kell pc-nek menni :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16494]
|
[előzmény: (16477) Gabywap, 2010-12-27 23:25:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|