| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16476. Elküldve:
2010-12-27 23:05:31 |
[9426.] |
ha anniyra akartok saját rádiót el kell felejteni ezt a plugint..
a dremabox mappa ha meg van osztva abban egy m3u lista fájlba bele rakjátok egyessével a rádiótokat és voilá már szól is bármilyen bár most nem tom AAC szól e...:)
szól tesztelve AAC is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16477]
|
[előzmény: (16474) pane, 2010-12-27 19:59:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16471. Elküldve:
2010-12-27 18:49:49 |
[9427.] |
Létre hozva a "dreambox" mappa a meghajtódon és meg van osztva ? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16470) gyzlg, 2010-12-27 18:34:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23354. Elküldve:
2010-12-27 12:22:19 |
[9430.] |
Szürke vagy fekete a távirányitó?
De egyébként gyanus nem e bele folyt valami abba a távba. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (23353) ibox, 2010-12-27 11:51:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9544. Elküldve:
2010-12-27 02:33:02 |
[9431.] |
Nem tudom milyen szoftot használsz, de van olyan , hogy webinterface azonositást kérjen pipáld ki a beállitásokban és név jelszót kér akkor. Amásik lehetőség még amikor a kommunikációs beállitásokban ahol az IP van itt van a http port 80 alapértelmezett azt meg változtatod mondjuk 86 de akár4 jegyü is lehet 8686 és akkor az elérése http:/ipcim:86 lesz :)
|
| |
|
|
[előzmény: (9542) djczefre, 2010-12-26 21:54:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16465. Elküldve:
2010-12-26 23:14:37 |
[9432.] |
Hát nekem megy mondjuk....:) de majd finomitgatok és ha van jobb akkor feltöltöm....
|
| |
|
|
[előzmény: (16464) zsazsa82, 2010-12-26 22:24:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16462. Elküldve:
2010-12-26 17:36:59 |
[9433.] |
Nos össze dobtam egy kisebb listát bele ez egy ujabb dreamcast_v021 verzió. :)
a benne lévő dreamstations.xml fájlt tölsd be az müködik :)
http://data.hu/get/3327929/dreamcast_v021_hun.tar.gz
geminin tesztelve, másold a tmp mappába és manulálisan install. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16464 #16475]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16459. Elküldve:
2010-12-26 12:22:37 |
[9434.] |
Nem a plugin rosz hanem a shutcast szerveren voltak változások és megváltoztak az elérések és ezért nem müxik. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16458) zsazsa82, 2010-12-26 12:15:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16456. Elküldve:
2010-12-26 12:01:21 |
[9435.] |
PLi-hez ezt telepisd fel :)
http://www.centrumok.hu/sat/internetradio.tar.gz
letöltöd tmp mappában felmásolod és manuálisan telepited. :) de akár saját rádiókat is tehetesz bele szerkesztve...
de ez csak PLi-hez való pkugin. PPanelhez. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16474]
|
[előzmény: (16453) mik620, 2010-12-26 11:07:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9537. Elküldve:
2010-12-26 09:42:22 |
[9436.] |
Na ezt én is várom. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (9535) cinege7323, 2010-12-26 07:03:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
455. Elküldve:
2010-12-26 09:42:02 |
[9437.] |
Áldott, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kivánok minden fórumozónak! :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16413. Elküldve:
2010-12-19 18:12:01 |
[9438.] |
Hát azt ez nem is fogja megoldani, mivel ez csak az ékezet hibákat oldaja neg. :) Azt, hogy az EPG netán magyar legyen az szolgáltatótól függ. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16412) neo81, 2010-12-19 16:38:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16403. Elküldve:
2010-12-17 23:16:37 |
[9439.] |
Nem egyből javul meg, hanem jóval utánna lévő EPG lesz a jó talán holnap :D
|
| |
|
|
[előzmény: (16402) ppeti, 2010-12-17 22:21:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16400. Elküldve:
2010-12-17 21:42:25 |
[9440.] |
Akkor ott érintkezési gond lehet :) próbáld csak nullmodem kábelen...
|
| |
|
|
[előzmény: (16399) EmirHun, 2010-12-17 21:28:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9469. Elküldve:
2010-12-15 13:10:36 |
[9443.] |
Még az kéne, hogy egy sorral több száz tv-t is tudnál nézni :D
|
| |
|
|
[előzmény: (9467) skun, 2010-12-15 10:52:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16358. Elküldve:
2010-12-12 22:06:50 |
[9446.] |
hát talán megoldható ha cronba be állitol egy auto standby kikapcsoló scriptel ami mondjuk bekapcsolás után 5 (vagy amire van beállitva) percel standby állapotba helyezi persze ezt akkor érdemes kivitelezni igy ha csak ebben az állapotában szertnéd jobban mert akkor minden 5 perc (amire van állitva akár félóra) kikapcsolgatja stb...:)
|
| |
|
|
[előzmény: (16356) hun005, 2010-12-12 11:11:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23211. Elküldve:
2010-12-06 21:56:19 |
[9448.] |
Nem lehet, hogy ki lett kapcsolva a beltériben a lnb táp? :) magyarul nem kap áramot:) bár nem biztos... csak feltevés....
|
| |
|
[válaszok erre: #23213]
|
[előzmény: (23209) bika2, 2010-12-06 12:32:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23206. Elküldve:
2010-12-05 23:42:29 |
[9449.] |
Mindegy melyik szoft mind tudja a sharingot, de erre NewCamd protokoll kell azaz N sor bár lehet a C sort is a Fausto-val de kinek mi jön be. A legujabb szoftok is elég jók....
http://www.ijachouf.com/sat/globo/3329C/
|
| |
|
[válaszok erre: #23209]
|
[előzmény: (23205) djczefre, 2010-12-05 23:16:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16302. Elküldve:
2010-12-05 11:02:37 |
[9450.] |
Sok! :D Kinek mi jön be, kinek a papp kinek a pappné. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #16304]
|
[előzmény: (16300) meddu00, 2010-12-05 10:51:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|