| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16301. Elküldve:
2010-12-05 11:01:41 |
[9451.] |
A Picon egy skinek-be integrálható TV azonositó logók ami egyes skinek tudnak kezelni. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16297) meddu00, 2010-12-05 08:52:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16286. Elküldve:
2010-12-03 23:06:52 |
[9452.] |
Valakinek nincs egy jó dm500 gemini-hez reboot script mert ami van nem igazán muzsikál jól... vagy amit ismerek...
ami mindennap x időben rebootol...:)
|
| |
|
[válaszok erre: #16287]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16276. Elküldve:
2010-12-01 09:37:22 |
[9453.] |
Az OEM (Original Equipment Manufacturer) kifejezés arra a szituációra utal, amikor egy vállalat az eredeti gyártótól megvesz valamilyen terméket, majd mint sajátját adja tovább, gyakran valamilyen nagyobb termék részeként. Nem egyértelmű ugyanakkor hogy ebben a helyzetben az eladó eredeti gyártót vagy a felvásárlót nevezzük OEM-nek. Viszont ha valaki OEM terméket vásárol, akkor az azt jelenti, hogy gyári csomagolás nélküli termékről van szó.
http://hu.wikipedia.org/wiki/OEM
|
| |
|
[válaszok erre: #16277]
|
[előzmény: (16273) djczefre, 2010-11-29 23:21:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9359. Elküldve:
2010-12-01 09:30:24 |
[9454.] |
De milyen beltérire akarod megosztani ugyan ilyenre dm500? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9360]
|
[előzmény: (9358) attu1, 2010-12-01 09:28:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16230. Elküldve:
2010-11-24 19:53:13 |
[9458.] |
ez nekem is meglepő volt:D
|
| |
|
|
[előzmény: (16229) Bandika, 2010-11-24 19:23:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16228. Elküldve:
2010-11-24 19:19:42 |
[9459.] |
Nabilo-ban benne van az addons -ban is már.... :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16229]
|
[előzmény: (16226) Bandika, 2010-11-24 18:43:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16224. Elküldve:
2010-11-24 17:11:59 |
[9460.] |
Forrasztani :)
|
| |
|
|
[előzmény: (16223) billtiger, 2010-11-24 16:58:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2530. Elküldve:
2010-11-23 14:33:45 |
[9461.] |
És ha ezt 2x is leirod hamarabb kapsz segitséget? :)
Amigy azt a vasat nem arra találták ki youtubozzál kevés annak a memoriája és csak fagyni fog....:) Én kipróbálhatám de nem teszem mert lehet haza vágná a vasat is vagy a szoftot is igy nem erőltettem :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2531]
|
[előzmény: (2529) komandante, 2010-11-23 14:01:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16211. Elküldve:
2010-11-22 19:20:36 |
[9462.] |
2.2.1
-added via 3.0 emu (..........)
-fixed parsing GLOBAL EMM setting
-fixed occasional freeze (bug since 2.2.0)
-random loadbalance preference
-smartcard fixes
gemini, enigma1-re
http://data.hu/get/3213083/e1-CCcam_2.2.1_101122.tar.gz
|
| |
|
[válaszok erre: #16216]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16185. Elküldve:
2010-11-20 10:13:28 |
[9463.] |
a CCcam.cfg -ben csak egy leirást is találsz azért van ott hogy lássa mindnki a configolás kb , hogy kell..
neked a sorodnak igy kell kezdpődni
ha nincs előtte # kettőskereszt...
C: szerver cim 12000 usenamed password
12000 ha ez potod kaptad usernamed=felhasználóneved password=jelszavad
|
| |
|
|
[előzmény: (16183) mmodjo, 2010-11-20 10:02:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16182. Elküldve:
2010-11-20 09:57:03 |
[9464.] |
CCcam.cfg-ben sok minden van irva de itt ezen a részen keresd a sorod:
######################################################################
# connections #
######################################################################
|
| |
|
[válaszok erre: #16183]
|
[előzmény: (16181) mmodjo, 2010-11-20 09:53:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16169. Elküldve:
2010-11-19 15:06:48 |
[9465.] |
Hát... ha akad és néha megy nem nállad a gond. :) de nem lehet tudni.....
|
| |
|
|
[előzmény: (16168) mmodjo, 2010-11-19 15:00:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16167. Elküldve:
2010-11-18 18:25:08 |
[9466.] |
milyen image van rjata gemini? :)
meg amugy is minden image-ben ott van az addons ott van a letöltés ott minden meg van, csak letölt telepit ennyi csak vigyázva mértékkel mert sokat nem bir el a dm500 meg tellik oszt fagy :D
|
| |
|
[válaszok erre: #16168]
|
[előzmény: (16166) natomail, 2010-11-18 18:08:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9215. Elküldve:
2010-11-18 11:45:09 |
[9467.] |
CCcam 2.2.0
17/11/2010
-several smartcard fixes
-added SCIDEVICES setting (see CCcam.cfg for details)
-fixed timings display
-fixed possible crash with SMP
-don't clear SMARTCARD SID ASSIGN and LOADBALANCE settings when configfile changes (changing these settings requires a restart, so they should not be touched when config is re-read)
-added SMARTCARD SID REJECT (see CCcam.cfg for details)
-distribute ASSIGN/REJECT info to clients to improve performance (needs 2.2.0 server and clients)
-improved detecting when CCcam.cfg has changed
-added GLOBAL EMM setting (clientside), to control generation of GA EMM traffic (see CCcam.cfg for details)
HD+ Card and Tivusat Card Work now with cccam 2.2.0
http://data.hu/get/3197230/CCcam-2.2.0.zip
mire jó ez? :) vagyis milyen vasra:)
|
| |
|
[válaszok erre: #9216]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16158. Elküldve:
2010-11-18 11:33:46 |
[9468.] |
Kérdés milyen vasban van vagy ted be egy gyári upc vasba ls ott le frissül:) ha dm akkor csak sima cccam-ra kapcs és itt is frissül...
|
| |
|
[válaszok erre: #16159]
|
[előzmény: (16157) LZoli74, 2010-11-18 10:32:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9211. Elküldve:
2010-11-17 21:05:55 |
[9469.] |
vlc player lejátsza. :) ha rendben lenne a kodec akor mindent le tudna játszani bármilyen player....
|
| |
|
|
[előzmény: (9209) Celtis, 2010-11-17 20:50:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9207. Elküldve:
2010-11-17 12:44:40 |
[9470.] |
engem érdelel egy leirás röviden az oscam beállitásról egy newcs-hez. :) hogyan váltható ki a cccam stb...:)
|
| |
|
[válaszok erre: #9210]
|
[előzmény: (9198) pirobi, 2010-11-17 00:05:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23055. Elküldve:
2010-11-15 22:12:57 |
[9472.] |
nem rá való, eleve az egy CX meg abba amugy is megy a hivatalos upc kari is. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (23053) lajcsika, 2010-11-15 20:31:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16144. Elküldve:
2010-11-15 15:55:25 |
[9473.] |
hát mivel nincs dm800-am még igy nemtom hogy müxik, de amit te akarsz az általában skin függő. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16145]
|
[előzmény: (16142) dezso0724, 2010-11-15 15:24:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23045. Elküldve:
2010-11-14 19:38:56 |
[9474.] |
Ha kell valakinek egy 12 holdas igaz yumatu de nem török bootlogo-s :) benne a upc kedvencek, amos-on au-s, bulsat ok. :)
12 satellite
amos
thor - upc favorit hun
astra4a
Eutelsat W3A
eurobird9
Eutelsat W2M
hotbird6-9
astra1h-k
astra1d
astra2a
hellasat2
4xxxC vagy 7xxxC serialokra. :)
http://data.hu/get/3185394/ALI3329C_yumatu_fta_sky_led_emu_1.3.48.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #23046 #23049 #23053]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|