| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16131. Elküldve:
2010-11-13 12:33:37 |
[9476.] |
Minek? Ez az egéz az! :D Ez már egy rss olvasó benne a beálitott EPG -vel! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #16132]
|
[előzmény: (16130) zsolt00, 2010-11-13 09:51:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16129. Elküldve:
2010-11-13 09:14:59 |
[9477.] |
a zipben van egy gemini mappa abban található ez: rss_tv_epg_hun_1.0.gz
ezt bemásolod ftp-n a box temp mappában és akkor addonsból manuálisan telepithatő, ha mégsem megy csomagold ki a var mappát másold a box var mappára ennyi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #16130]
|
[előzmény: (16128) zsolt00, 2010-11-13 09:05:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16126. Elküldve:
2010-11-12 20:31:32 |
[9478.] |
Na akkor itt van a dm500-ra! Gemini-re és nabilo-ra és szerintem menni kéne szinte minden. :) külön mapában van csak másold fel az ftp-n a temp mappába és addons manuális telepités. :)
http://data.hu/get/3178074/rss_tv_epg_hun_1.0.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #16127]
|
[előzmény: (16125) hogyhogy, 2010-11-12 20:22:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16121. Elküldve:
2010-11-12 18:20:19 |
[9479.] |
igen müxik csak át kell irni az xml fájlt ahoz:)
|
| |
|
[válaszok erre: #16122]
|
[előzmény: (16119) pocok5, 2010-11-12 17:52:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16118. Elküldve:
2010-11-12 17:42:07 |
[9480.] |
ja rosz a link puff:D
én csak észre vettem a hibát...
nem azért irtam csak kiváncsi voltam mi a hiba még kisem tom próbálni mert dm500 nabilo van. :) azon vajon menne? :D
http://data.hu/get/3177423/javitva_favo_RSS.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #16119]
|
[előzmény: (16117) pocok5, 2010-11-12 17:36:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16116. Elküldve:
2010-11-12 17:26:31 |
[9481.] |
tényleg voltak benne hibák:) elsoroljam? :)
itt van javitva ha meg találod rá jösz. :)
http://data.hu/get/3177423/javitva_favo_RSS.zip
az angol and jelet nem komálja csak igy &(amp;) ami zárójleben van azt vedd ki.
az alján ez 2x van
</cam>
</menu>
a lezáró tag.... hát csak ennyi...:)
|
| |
|
[válaszok erre: #16117]
|
[előzmény: (16114) noprof, 2010-11-12 13:57:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23029. Elküldve:
2010-11-11 09:41:18 |
[9483.] |
Hát kurblizd oda manuálisan és akkor mensd el diseq-ben :) jobbra-balra egy élő frekin és meg lesz az.....:D
|
| |
|
[válaszok erre: #23030]
|
[előzmény: (23028) angyalbögyörő, 2010-11-11 06:39:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16084. Elküldve:
2010-11-09 18:20:50 |
[9484.] |
a jelszót akkor isd csak telneten tudod módositani. :)
Dremaboxban az alábiak szerint kell jelszót módositani.
telnet dreambox IP
user root
pass dreambox
passwd
NewPass
NewPass
-----
telnet dreambox IP
user root
pass dreambox
passwd
NewPass és mégegyszer NewPass enter kész
ende....
|
| |
|
[válaszok erre: #16086]
|
[előzmény: (16082) hogyhogy, 2010-11-09 17:19:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16047. Elküldve:
2010-11-06 16:38:33 |
[9485.] |
KAPCSOLÓ
szolgáltatás nem található
|
| |
|
|
[előzmény: (16046) gabi0219, 2010-11-06 14:49:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
22849. Elküldve:
2010-10-31 23:05:35 |
[9487.] |
igen...:) de a thor csatikat le kel keresni.... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (22848) janka007, 2010-10-31 21:06:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
16000. Elküldve:
2010-10-31 23:01:44 |
[9488.] |
~42.5 U.S. dollars = 8 313.77152 Hungarian forints~
nézegettem már én is de nem igen forgalmaznak ha van is nem tudni hol :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15999) t65lala, 2010-10-31 21:37:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
22834. Elküldve:
2010-10-31 10:30:38 |
[9489.] |
Ugyan azok mint a többivel. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (22833) kojo25, 2010-10-31 05:59:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15968. Elküldve:
2010-10-27 10:00:48 |
[9491.] |
15931 hsz-ban van egy amit linkeltem... ebben benne van minden amire szükséged lehet. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15967) stomi, 2010-10-27 09:51:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9095. Elküldve:
2010-10-27 09:49:54 |
[9492.] |
Amit PC-n használnál C sort de még a DM500-ban is benne van ugy nem fog menni csak ha kiveszed a dm500-ból és ugy osztod pc-n mert az már egy foglalt sor vagy lezárod egy kettőskeresztel # a sor elején addig amig pc-n használod aztán ujra megnyitod de ez megoldható a tuxcommanderrel is szerkesztése. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9108]
|
[előzmény: (9090) hl225, 2010-10-27 00:49:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15945. Elküldve:
2010-10-25 23:25:58 |
[9494.] |
alapértlemezett az is szerintem..
root - dreambox
? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15944) zsas2, 2010-10-25 22:35:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15943. Elküldve:
2010-10-25 20:45:49 |
[9495.] |
https://www.dream-multimedia-tv.de/images/DM%20500%20original_copy%20150dpi%20A4.jpg
|
| |
|
|
[előzmény: (15940) stmiklos, 2010-10-25 19:57:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15942. Elküldve:
2010-10-25 20:44:32 |
[9496.] |
itt a kép a kolón hasonlitáshoz:
http://href.hu/x/dje2
|
| |
|
|
[előzmény: (15940) stmiklos, 2010-10-25 19:57:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15863. Elküldve:
2010-10-15 12:01:04 |
[9499.] |
Meg még nem árt a routerban a NAT-ban a virtual szervernél engedélyezni a portot amit a box használ akár a lejátszásra 31339 port.
http://192.168.xxx.xxx:31339/0,0101,0201,0284
vagy a felvételre használt portok 4000 vagy 6000 stb.... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15847) jvangyia, 2010-10-14 14:07:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15856. Elküldve:
2010-10-15 00:06:12 |
[9500.] |
Ezt csak akkor ha klón a beltérid és nem meg feleő a MAC cime akkor életbe lép ez a időzitett bomba. Amugy ha nem ezzel kezdődik a MAC cime 00 09 34 akkor esélye van a bomba beindulásnak. :) De mint tudni lehet a kinai is igy gyártja dream mac cimmel már. Ekkor csak jtag és lehet megoldani....
warning -clone box detected - system stop contact your dealer - adios amigo!
figyelmeztető-klón box feltárt - a rendszer leállítása lépjen kapcsolatba a forgalmazóval - adios amigo!
adios amigo! = szia barátom!
|
| |
|
[válaszok erre: #15857 #15858]
|
[előzmény: (15854) jankoo, 2010-10-14 22:11:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|