| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15720. Elküldve:
2010-09-28 23:40:58 |
[9528.] |
de ha még ráadásul egy netes rádiót elmented .m3u fájlban és be teszed a zene mappádban ezt is lejátsza a netrádiót :)
ebben lévőket szedd le másold be és lám... :)
http://data.hu/get/3021180/dreambox_radio.zip.html
|
| |
|
[válaszok erre: #15722]
|
[előzmény: (15719) szabozo, 2010-09-28 23:10:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15718. Elküldve:
2010-09-28 23:00:08 |
[9529.] |
nem :D
|
| |
|
[válaszok erre: #15719]
|
[előzmény: (15717) szabozo, 2010-09-28 22:37:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15716. Elküldve:
2010-09-28 22:36:58 |
[9530.] |
nem ugyan ez a hiba.....
|
| |
|
|
[előzmény: (15715) exittt, 2010-09-28 22:33:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15713. Elküldve:
2010-09-28 22:31:34 |
[9531.] |
unmont-old a C-n lévp dreambox mappád aztán h avan D:\zene mappád azt oszd mega hálózaton és az mountold fel a zene mappát de megy egébként a D-t mountolod is :D
|
| |
|
[válaszok erre: #15715]
|
[előzmény: (15712) szabozo, 2010-09-28 22:29:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15711. Elküldve:
2010-09-28 22:26:35 |
[9532.] |
próbáld ki de akkor azt kell mountolnos a box-ban is :) meg megosztani...
|
| |
|
[válaszok erre: #15712]
|
[előzmény: (15710) szabozo, 2010-09-28 21:40:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15706. Elküldve:
2010-09-28 20:30:14 |
[9533.] |
bele teszed az mp3-at a dreambox mappába és dreamból fájlmódban bele mész és simán lejátsza. milyen image van rajta?
|
| |
|
[válaszok erre: #15710]
|
[előzmény: (15704) szabozo, 2010-09-28 19:37:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15690. Elküldve:
2010-09-26 18:58:47 |
[9535.] |
mp3-ra tuti! ha csatolod a PC-n egy megosztott mappát akkor abba bele rakod és fájlmódban már halgathatod is :) sőt m3u rádiót is ami netes :D
|
| |
|
[válaszok erre: #15691]
|
[előzmény: (15689) szabozo, 2010-09-26 17:56:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6385. Elküldve:
2010-09-24 21:17:28 |
[9536.] |
FTA = Free To Air = Szabadon fogható adó
magyarul ingyenes...
;)
|
| |
|
[válaszok erre: #6386]
|
[előzmény: (6384) figyusz200, 2010-09-24 21:06:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8701. Elküldve:
2010-09-24 00:40:08 |
[9538.] |
akkor valakinek akikek tuti cccam van f sorod ez lesz hop1-ben példa és akkor kapsz tőlle emm kártya frisditést.
F: partner jelszo 0 0 1
neki ez a sort kell
C: szerver 22222 partner jelszo no
|
| |
|
[válaszok erre: #8702]
|
[előzmény: (8699) himi, 2010-09-23 22:04:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8698. Elküldve:
2010-09-23 21:36:08 |
[9539.] |
az OScam-ot állisd le és csak CCcam fusson pár percig végig lapozod a csatikat ami nem megy.... aztán ujra inditod a cam-kat :) elvileg a CCcam lefrissiti :) vagy egy upc box és beleteszed 2 perc :D
|
| |
|
[válaszok erre: #8699]
|
[előzmény: (8697) himi, 2010-09-23 21:29:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15654. Elküldve:
2010-09-21 10:24:40 |
[9540.] |
Ez maga a PLi image, de ha fel teszed az addons supportról le lehet tölteni hozzá a magyarositást át állit és már az is ennyi. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15653) jankoo, 2010-09-21 08:08:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15646. Elküldve:
2010-09-20 11:53:31 |
[9541.] |
pontosabban is ki irja alól ezen a képen. :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15645. Elküldve:
2010-09-20 11:50:36 |
[9542.] |
Van egy olyan funkció nem kell be irogatni a nem létező frekvenciát ha ezt ki pipáljátok és akkor ami eddig nem volt benne freki azt is megtalálja. :) Bővitett hálózati keresés és mentés....
hgy hol van?
Setup-Csatorna keresés-Transzponder módositása-Transzponderek (itt a Thor) SAT és OK-val jön elő...
|
| |
|
|
[előzmény: (15636) Sztifler0301, 2010-09-19 20:23:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
22456. Elküldve:
2010-09-17 01:06:51 |
[9543.] |
a legutólsó 35-ös nem AU-s szoft :) a 32es-ig jók.....
|
| |
|
[válaszok erre: #22457]
|
[előzmény: (22451) lakcsi, 2010-09-16 17:04:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15533. Elküldve:
2010-09-10 22:26:37 |
[9545.] |
Csak az a baj a dreamUP sem látja már neki..... na akkor mi van? flash kiment belőle? valaki tud ilyet javitani az jelezze nekem is jó. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #15537]
|
[előzmény: (15531) anas.tasia, 2010-09-10 22:13:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15532. Elküldve:
2010-09-10 22:25:18 |
[9546.] |
Ez függ azért milyen image van rajta ha mondanál egyet. :) gemini, nabilo, PLi, stb....
|
| |
|
[válaszok erre: #15544]
|
[előzmény: (15527) zoro67, 2010-09-10 15:56:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
22409. Elküldve:
2010-09-08 10:11:54 |
[9547.] |
Szia! Nekem megirnád röviden és tömören privátba? :) Mi kell hozzá kütyü, progi müködése leirása stb.... :) üdv.
|
| |
|
|
[előzmény: (22401) cipri, 2010-09-06 15:47:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8457. Elküldve:
2010-09-01 21:58:33 |
[9548.] |
Tedd bele a kártyát a gyári upc vasban és le frissül akkor menni fog minden :)
|
| |
|
|
[előzmény: (8452) satmix, 2010-09-01 18:52:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8456. Elküldve:
2010-09-01 21:57:38 |
[9549.] |
a routerban engedélyezd a portot a NAT-ban virtuális szerverben.... a box ip alapján a portot....
|
| |
|
|
[előzmény: (8454) olly123, 2010-09-01 21:05:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8422. Elküldve:
2010-09-01 00:08:16 |
[9550.] |
Már miért is ne, annyi sort használsz amennyit akarsz :)
|
| |
|
[válaszok erre: #8424]
|
[előzmény: (8421) satmix, 2010-08-31 23:52:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|