| Találatok száma: 10040 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21973. Elküldve:
2010-08-05 13:48:19 |
[9577.] |
Igen mindenkinek ilyen van, egy boldog óra tulajdonsa lesz! :D
Amugy FTA adókra mint amire gyártották, illetve némi vadászgatást lehet még vele... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21971) attu1, 2010-08-05 13:12:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
15216. Elküldve:
2010-08-05 13:29:59 |
[9578.] |
Itt találsz pár image mentést ha ebből mondjuk a leg frisebb a Nemesis 4.4 akkor az egyből megy minden rajta a Duna 1 Duna 2 főleg a többi hálózatot is be kell már csak lőni... Mineden benne van ami kell....
http://href.hu/x/bz2u
|
| |
|
|
[előzmény: (15213) csorgettom, 2010-08-05 10:12:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
15215. Elküldve:
2010-08-05 13:19:18 |
[9579.] |
Milyen image van most rajta? :)
Lehet nincs baja csak nincs jól be állitva. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (15212) csorgettom, 2010-08-05 08:08:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21939. Elküldve:
2010-08-05 09:18:46 |
[9580.] |
ha sietsz válts 5 skinre és ott van szerkesztés.....
|
| |
|
[válaszok erre: #21940 #21941]
|
[előzmény: (21938) Szalutarisz, 2010-08-05 09:06:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
15210. Elküldve:
2010-08-04 23:13:25 |
[9581.] |
Most hogy olvasom a hsz-dat, nekem is ez volt egyik dm500-al, de vissza küldtem javitásra de előtte törölni sikerült a szoftot még de aztán már nem töltött be de látta és kész ennyi állitólag a flash szált el benne de talán azt javitják. :) Ha neked is ez a gond akkor nem kell félni nem marad nyoma mi volt rajta:)
|
| |
|
[válaszok erre: #15211]
|
[előzmény: (15197) otordai1, 2010-08-02 10:44:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21831. Elküldve:
2010-08-03 16:50:14 |
[9583.] |
csak az uj távval volt gondok a feketével, nekem még szürke táv van :)
|
| |
|
[válaszok erre: #21836]
|
[előzmény: (21820) miki2002, 2010-08-03 13:53:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21816. Elküldve:
2010-08-03 12:52:35 |
[9585.] |
1.3.16 tól mind jó... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21815) miki2002, 2010-08-03 12:49:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21628. Elküldve:
2010-07-29 16:25:43 |
[9588.] |
Pedig ha tudná ide orvosok is járnak! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (21625) malvinaka111, 2010-07-29 15:49:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21623. Elküldve:
2010-07-29 15:03:11 |
[9589.] |
És mindörökké Ámen! :D
Csak aztán nehogy keresztre feszitsen itt. :D
De jó a meglátásod. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21622) nemeth.n.84, 2010-07-29 14:01:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21604. Elküldve:
2010-07-28 23:38:40 |
[9590.] |
Hát lehet mondasz valamit...:D De én már nem szólok semmit, mert még mi leszünk letolva mert még mertünk megszólalni. Na de ha valakinek ez igy jobb üsse kő. :D Pedig tesem osztod meg reklámozod magad, csak figyelsz és nyilvánitasz :D De amugy LoL :D
|
| |
|
|
[előzmény: (21595) anas.tasia, 2010-07-28 16:42:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21551. Elküldve:
2010-07-26 19:49:12 |
[9591.] |
Egyszerüen szakemberre kell bizni és kész nem lesz elkeseredés, ha valami nem megy nem megy nem kell erőltetni. Ha szakember megcsinálta volna ma még mindig menne minden beltéri ennyit erről! :D Mindenki mindenhez nem ért nem is érthet nem lesz abból baj, csak ha tandijat megfizeti és csak erőltetés van hát..... , én sem megyek egy állatorvoshoz vagy viszem a családom gyógyitsa meg! :D Egy auto szerelő sem nőgyőgyász meg gyerek orvos szóval nem mindegy! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (21548) skfcsapagy, 2010-07-26 16:54:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21448. Elküldve:
2010-07-18 12:49:32 |
[9592.] |
az a szoft hibás állitólag a 11-es hiába irod be, nekem is csak jelezték ujra kell szoftolni. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #21449]
|
[előzmény: (21447) tepertő, 2010-07-18 12:01:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21432. Elküldve:
2010-07-16 23:57:56 |
[9593.] |
orton de milyen tipus? :D
|
| |
|
|
[előzmény: (21428) Petya4, 2010-07-16 21:53:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
15098. Elküldve:
2010-07-16 00:07:55 |
[9596.] |
Kb ha igy néz ki nállad akkor menni kéne:)
Ja ezek az értékek Budapestre vonatkoznak. De itt beállitási gond van csak a szoft jó mert ismerem. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #15099]
|
[előzmény: (15097) krezoli, 2010-07-15 23:34:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21401. Elküldve:
2010-07-15 00:05:04 |
[9597.] |
Csak éppen nem AU-ik! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21388) gulyasband, 2010-07-14 21:13:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21254. Elküldve:
2010-07-05 14:39:00 |
[9598.] |
Az hogy nem megy azért mert kód váltás volt de ha jól láttam megint van kód arra, de a digi AU-s persze még.....:)
|
| |
|
[válaszok erre: #21258]
|
[előzmény: (21248) Szalutarisz, 2010-07-04 12:49:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
15001. Elküldve:
2010-07-04 18:30:34 |
[9599.] |
Na igen nem is csoda vadászni kell rá, ha megérem még én is be próbálkozok egyszer vele. :D van egy 115 no name....
|
| |
|
[válaszok erre: #15002]
|
[előzmény: (15000) anas.tasia, 2010-07-04 18:26:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14998. Elküldve:
2010-07-04 18:04:12 |
[9600.] |
Hát az a 50-es tükör elég kicsi még magyarszágon is minimm 60-as kell itt is, de ott kb egy 80-as lenne az optimális. :)
intelsat 10-00 1W
|
| |
|
[válaszok erre: #15000]
|
[előzmény: (14997) krezoli, 2010-07-04 16:50:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|