| Találatok száma: 10040 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14994. Elküldve:
2010-07-04 15:57:56 |
[9601.] |
Szia! Abban sajnos én sem találtam ilyen funkciót bár lehet megoldható valami scriptel vagy pluginnal de most nekem sem ez van fent hanem egy nabilo. :) igy nem tudok utánna nézni benne....
|
| |
|
|
[előzmény: (14992) cinege7323, 2010-07-04 14:31:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21234. Elküldve:
2010-07-02 14:35:47 |
[9602.] |
Szia! Hát most meg nem mondom neked de meg tudakolom aki nézi mindig, mert én csak bele kukkoltam pár adóba és nem néztem végig időm se nagyon van rá. :D üdv.
|
| |
|
[válaszok erre: #21235]
|
[előzmény: (21232) rodes53, 2010-07-02 14:19:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14981. Elküldve:
2010-07-02 12:02:54 |
[9603.] |
Nekem kezd gyanus lenni ezek a vasak ugyanis egyre több a baj velük nállam is volt egy silány minőségü lehetett, valószinü a kis kinaiak meg ajándékozták egy szállitmánnyal az ukránokat egy kis gagyi minőséggel. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #14983]
|
[előzmény: (14978) gumul, 2010-07-02 11:23:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21226. Elküldve:
2010-07-02 00:59:19 |
[9605.] |
Nem igazán van most arra megoldás, de ha ujabb szoftot teszel fel akkor ha nem is azt de a canalsatfrance nyillik most. :)
http://www.lyngsat.com/packages/canalsatfr.html
A CanalSat rendezett csatornalistával van
Benne van még : Amos2_3 4W-Mediatech és Fta Adók
Thor5_6 1W- Dili tv és Fta Adók
Sirius 4.8E- Travel, Romantica 1,2, PB,PG, Tv Paprika és Fta Adók
Eutelsat 7E- Fta Adók.
Eurobird 9A - M2, M2 16_9, Fta Adók
Hotbird 13E Fta adók.
Astra 19,2E Rendezett csatornalista (Fta)
Astra 1D 23,5E Fta Adók.
Eurobird 1 28.5°E Fta Adók.
Hellas Sat 39.E- Bulsat-ok és Fta Adók.
ALI3329C_globo_fta_amstar_emu_1.3.31
Letöltéshez a link: http://addat.hu/12caa32b/Canalsat-19E.zip.html
Jelszó: (password) : gosat.try.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #21227 #21230 #21232 #21233 #21244]
|
[előzmény: (21225) Moonlight2, 2010-07-01 18:33:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14965. Elküldve:
2010-07-01 17:46:47 |
[9606.] |
Ha nem szerepel benne akkor kézzel fel kell venni alistába és akkor le keresni. :) De még érdemes amüholdra egy okét nyomni és és a mühold módosittásánál ki pipálni és akkor igy keresni :)
http://www.lyngsat.com/packages/upcthor.html
|
| |
|
|
[előzmény: (14960) lacko34, 2010-07-01 16:35:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14959. Elküldve:
2010-07-01 14:34:24 |
[9607.] |
Mondjuk nem értem minek erőlködni , hogy más porton érhesenek el tök mindegy. Mert gondoljátok aki be megy ne találna be? Mirefel találták ki a portscannert stb... meg vannak az eszközeik ugy is be mennek, mert nem ott kell kezdeni a védelmet egy porton hanem más securiti dolgok is vannak a routerban csak utánna kéne olvasni :D És ha már bennevan a routerban mit kezd ott? ha monduk egy van egy dm500 átirom a 80-ról 88-ra (vagy 12345 )a portot ja csak a routerban nem tud lekérdezni portokat és mindjárt nem látja a boxot hiszen ez a cél nem? :D És ahány router annyi féle beállitás stb... kicsi a valószinüsége hivatlan vendége lesz a routernak persze ahoz kell egy biztonságos PC mert ott hamarabb elszabadul egy olyan kukac ami előtt akadáj nem sok van. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (14949) espat, 2010-06-30 22:44:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14890. Elküldve:
2010-06-28 22:07:09 |
[9609.] |
Szia! Hát ha letöltötted volna akkor az ott is lenne biztos az igenre nyomtál telepitésnél? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #14891]
|
[előzmény: (14887) DjVenczel, 2010-06-28 21:28:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
1412. Elküldve:
2010-06-27 13:57:17 |
[9611.] |
Próbáld meg egy ilyen elosztóval mit fog erre lépni a 2 vas, én már osztottam ketté igy. :
|
| |
|
[válaszok erre: #1413]
|
[előzmény: (1405) hamtam, 2010-06-27 11:17:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14837. Elküldve:
2010-06-26 15:33:06 |
[9613.] |
hát egy kis zárlat. ... :D De csontra kellett volna száritani és aztán árram alá helyezni bár ha akkor a végzetes esetnél is áram alatt volt akkor annak nem sok jövője van. :D Az álomboxot álom tragédia érte. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (14836) spongya, 2010-06-26 15:19:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14834. Elküldve:
2010-06-26 14:02:28 |
[9614.] |
rsr232 -re dreamUP használatos szoft cserére. Neked egy cross kábel kell és akkor lanon keresztül tudsz a beltérihez csatlakozni ugyan ugy mint routren kersztül de ahoz jó a patch kábel is. És külön be kell irni a kpcsolat IP-t a gépben és a beétériben akkor jön létre kapcsolat lehet ftp-t is hazsnálni akkor és fel tenni a hacksatkeys-s de ahoz szintén folxatamtos net plusz cross kábel kell mert azon keresztül lehet a softcam.key -t de akkor érdemes letölteni e tuxcommndert plugin is és kézzel belehet irni kódokat is. :)
vagy van ilyen is :) http://hogyan.org/internetkapcsolat-megosztasa-egyszeruen-windows-xp
|
| |
|
|
[előzmény: (14833) krezoli, 2010-06-26 13:46:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21141. Elküldve:
2010-06-23 16:08:59 |
[9617.] |
az a régebbi szoftokhoz való de ezzel fog menni.
AliEditorDB4_2.1.0c_08-12
-22.zip
http://href.hu/x/clz9
|
| |
|
|
[előzmény: (21140) Garsza, 2010-06-23 16:01:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21132. Elküldve:
2010-06-23 14:48:48 |
[9619.] |
Ja és mellékesen meg nézetem ezt az uj 26 és 27 szoftot müködésileg nem jobb de lehet más adásra jobb, de én a 21-est vissza teszem abban van képformátum auto átálitás legalább. Ugyanis ha 16:9 formátumban sugároznak auto-ra van állitva akkor át állitja a beltérit megfelelő formátumban, és van egy auto kikapcsolási ido is benne amit ebből ezeket kihagyták.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21127. Elküldve:
2010-06-23 14:41:41 |
[9621.] |
Ne haragudj de ami ott ki van irva az nem egy holdon van hanem több holdon a duna 1 és 2 a thor 5 holdon van ezen a frekvencián: 12341 V sr:28000 ha nincs benne add hozzá . :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21125) binya88, 2010-06-23 14:33:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
21122. Elküldve:
2010-06-23 14:19:02 |
[9623.] |
Jah :D Eredeti emus. :D Jól van látom a betacomon ott van :)
|
| |
|
|
[előzmény: (21119) Gabywap, 2010-06-23 14:01:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
14800. Elküldve:
2010-06-23 09:52:17 |
[9625.] |
Köszi! Majd ha gemini lesz fent csak akkor tudom próbálgatni, de nabilonak ez egy előny abban benne van alapból ütemező csak a sriptett kel letölteni hozzá:)
|
| |
|
[válaszok erre: #14801]
|
[előzmény: (14799) Iseee, 2010-06-22 20:57:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|