Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (215/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 402 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 10040 üzenet

Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14994. Elküldve: 2010-07-04 15:57:56 [9601.]

Szia! Abban sajnos én sem találtam ilyen funkciót bár lehet megoldható valami scriptel vagy pluginnal de most nekem sem ez van fent hanem egy nabilo. :) igy nem tudok utánna nézni benne....


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14992) cinege7323, 2010-07-04 14:31:03]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21234. Elküldve: 2010-07-02 14:35:47 [9602.]

Szia! Hát most meg nem mondom neked de meg tudakolom aki nézi mindig, mert én csak bele kukkoltam pár adóba és nem néztem végig időm se nagyon van rá. :D üdv.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21235] [előzmény: (21232) rodes53, 2010-07-02 14:19:28]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14981. Elküldve: 2010-07-02 12:02:54 [9603.]

Nekem kezd gyanus lenni ezek a vasak ugyanis egyre több a baj velük nállam is volt egy silány minőségü lehetett, valószinü a kis kinaiak meg ajándékozták egy szállitmánnyal az ukránokat egy kis gagyi minőséggel. :D


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14983] [előzmény: (14978) gumul, 2010-07-02 11:23:59]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14971. Elküldve: 2010-07-02 01:16:07 [9604.]

Hát nem ismerem, de ahogy nézegettem nem minden megy erre :)

http://www.satavto.by/forum/topic1211-80.html

http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=128683

na de van ennek topicja is :)
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10810&x_p=1


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14972] [előzmény: (14970) cecuka, 2010-07-01 23:38:08]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21226. Elküldve: 2010-07-02 00:59:19 [9605.]

Nem igazán van most arra megoldás, de ha ujabb szoftot teszel fel akkor ha nem is azt de a canalsatfrance nyillik most. :)

http://www.lyngsat.com/packages/canalsatfr.html

A CanalSat rendezett csatornalistával van
Benne van még : Amos2_3 4W-Mediatech és Fta Adók
Thor5_6 1W- Dili tv és Fta Adók
Sirius 4.8E- Travel, Romantica 1,2, PB,PG, Tv Paprika és Fta Adók
Eutelsat 7E- Fta Adók.
Eurobird 9A - M2, M2 16_9, Fta Adók
Hotbird 13E Fta adók.
Astra 19,2E Rendezett csatornalista (Fta)
Astra 1D 23,5E Fta Adók.
Eurobird 1 28.5°E Fta Adók.
Hellas Sat 39.E- Bulsat-ok és Fta Adók.

ALI3329C_globo_fta_amstar_emu_1.3.31

Letöltéshez a link: http://addat.hu/12caa32b/Canalsat-19E.zip.html
Jelszó: (password) : gosat.try.hu


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21227 #21230 #21232 #21233 #21244] [előzmény: (21225) Moonlight2, 2010-07-01 18:33:23]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14965. Elküldve: 2010-07-01 17:46:47 [9606.]

Ha nem szerepel benne akkor kézzel fel kell venni alistába és akkor le keresni. :) De még érdemes amüholdra egy okét nyomni és és a mühold módosittásánál ki pipálni és akkor igy keresni :)

transzponderek_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://www.lyngsat.com/packages/upcthor.html

muholdmodisitas_www.kepfeltoltes.hu_.png


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14960) lacko34, 2010-07-01 16:35:03]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14959. Elküldve: 2010-07-01 14:34:24 [9607.]

Mondjuk nem értem minek erőlködni , hogy más porton érhesenek el tök mindegy. Mert gondoljátok aki be megy ne találna be? Mirefel találták ki a portscannert stb... meg vannak az eszközeik ugy is be mennek, mert nem ott kell kezdeni a védelmet egy porton hanem más securiti dolgok is vannak a routerban csak utánna kéne olvasni :D És ha már bennevan a routerban mit kezd ott? ha monduk egy van egy dm500 átirom a 80-ról 88-ra (vagy 12345 )a portot ja csak a routerban nem tud lekérdezni portokat és mindjárt nem látja a boxot hiszen ez a cél nem? :D És ahány router annyi féle beállitás stb... kicsi a valószinüsége hivatlan vendége lesz a routernak persze ahoz kell egy biztonságos PC mert ott hamarabb elszabadul egy olyan kukac ami előtt akadáj nem sok van. :D


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14949) espat, 2010-06-30 22:44:32]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
7675. Elküldve: 2010-06-29 00:04:31 [9608.]

Szia! Igen müködik, ha az oroszoknál GPRS-en nyomják akkor itt a 2,5G vagy a 3G csak hasitanak. :D


xtc: http://data.hu/get/2703730/channelinfo.zip


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (7674) BBmaster, 2010-06-28 22:03:15]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14890. Elküldve: 2010-06-28 22:07:09 [9609.]

Szia! Hát ha letöltötted volna akkor az ott is lenne biztos az igenre nyomtál telepitésnél? :D

pli_softcam_www.kepfeltoltes.hu_.png


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14891] [előzmény: (14887) DjVenczel, 2010-06-28 21:28:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14885. Elküldve: 2010-06-28 09:25:50 [9610.]

Próbáld meg ezekez ezek szerintem a satbil image-k, de ha még mindig fagy más gondok vannak. F csatlakozók nem éritkeznek a szállak? DreamUP nem szólt valami hibára? Mert én most kifogtam egy selejtet flsah memoria hibás volt aztán ez is fagyott nem engedett mindent fel a végén be adta az unalmast semmit nem engedett fel. Vissza küldtem ukránba most cserélik, remélem nem ugyan az a hiba, mert még kiderül egy szállitmány klón gagyi silány minőség. :D

http://data.hu/get/2639167/NabiloDM500-V08-MAXVAR.zip

http://www.4shared.com/file/58VK0QTQ/Gemini_470_DM500_Maxvar_Non_Bo.html

OpenPLi-unstable-dm500-maxvar
http://www.pli-images.org/modules/file_downloads/file_downloads.php?fd_id=1&dir=/dm500-maxvar


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14898] [előzmény: (14874) EmirHun, 2010-06-28 06:14:44]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
1412. Elküldve: 2010-06-27 13:57:17 [9611.]

Próbáld meg egy ilyen elosztóval mit fog erre lépni a 2 vas, én már osztottam ketté igy. :

0251.jpg


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #1413] [előzmény: (1405) hamtam, 2010-06-27 11:17:52]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21179. Elküldve: 2010-06-26 23:39:21 [9612.]

És itt van csatorna listával el látva a 3329c azaz A 4xxxC ás 7xxxC verziókra. :) De mellette ot az udf fájl ami csak a csatorna listát tartalmazza az upgrade-vel. :)

http://data.hu/get/2691818/ALI3329C_globo_fta_amstar_emu_1.3.31.rar

jelszó (password): gosat.try.hu


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (21164) gulyasband, 2010-06-26 17:23:21]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14837. Elküldve: 2010-06-26 15:33:06 [9613.]

hát egy kis zárlat. ... :D De csontra kellett volna száritani és aztán árram alá helyezni bár ha akkor a végzetes esetnél is áram alatt volt akkor annak nem sok jövője van. :D Az álomboxot álom tragédia érte. :D


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14836) spongya, 2010-06-26 15:19:57]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14834. Elküldve: 2010-06-26 14:02:28 [9614.]

rsr232 -re dreamUP használatos szoft cserére. Neked egy cross kábel kell és akkor lanon keresztül tudsz a beltérihez csatlakozni ugyan ugy mint routren kersztül de ahoz jó a patch kábel is. És külön be kell irni a kpcsolat IP-t a gépben és a beétériben akkor jön létre kapcsolat lehet ftp-t is hazsnálni akkor és fel tenni a hacksatkeys-s de ahoz szintén folxatamtos net plusz cross kábel kell mert azon keresztül lehet a softcam.key -t de akkor érdemes letölteni e tuxcommndert plugin is és kézzel belehet irni kódokat is. :)

vagy van ilyen is :) http://hogyan.org/internetkapcsolat-megosztasa-egyszeruen-windows-xp


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14833) krezoli, 2010-06-26 13:46:39]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14826. Elküldve: 2010-06-25 21:25:02 [9615.]

http://www.austech.info/dreambox/19935-fix-dm500-audio.html


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14827 #14828] [előzmény: (14819) rucsipu, 2010-06-25 18:55:28]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14818. Elküldve: 2010-06-25 13:23:28 [9616.]

Ne haragudj de ennek mi köze a dreambox-hoz? Ez egy linux beltéri a dm500 nem? Akkor előbb olvass mert ezzel megtévesztesz másokat.

http://www.sat-television.com/showthread.php/29202-nouveau-software-dreamsoft1.4.4.8-tps-auto


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14817) Garsza, 2010-06-25 08:59:01]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21141. Elküldve: 2010-06-23 16:08:59 [9617.]

az a régebbi szoftokhoz való de ezzel fog menni.

AliEditorDB4_2.1.0c_08-12
-22.zip

http://href.hu/x/clz9


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (21140) Garsza, 2010-06-23 16:01:29]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21138. Elküldve: 2010-06-23 15:15:35 [9618.]

upgrade.gif

és ezzel:

UNIVERSAL_LOADER_loader2.zip

http://href.hu/x/clyu


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21139 #21142] [előzmény: (21137) Garsza, 2010-06-23 15:11:41]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21132. Elküldve: 2010-06-23 14:48:48 [9619.]

Ja és mellékesen meg nézetem ezt az uj 26 és 27 szoftot müködésileg nem jobb de lehet más adásra jobb, de én a 21-est vissza teszem abban van képformátum auto átálitás legalább. Ugyanis ha 16:9 formátumban sugároznak auto-ra van állitva akkor át állitja a beltérit megfelelő formátumban, és van egy auto kikapcsolási ido is benne amit ebből ezeket kihagyták.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21130. Elküldve: 2010-06-23 14:44:03 [9620.]

akkor tedd ezt rá csatorna listával van el látva és tegnapi mentés. :)

http://data.hu/get/2678510/ALI3329C_globo_fta_amstar_emu_1.3.21_save2010.06.22.zip.html


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21133] [előzmény: (21126) Garsza, 2010-06-23 14:38:49]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21127. Elküldve: 2010-06-23 14:41:41 [9621.]

Ne haragudj de ami ott ki van irva az nem egy holdon van hanem több holdon a duna 1 és 2 a thor 5 holdon van ezen a frekvencián: 12341 V sr:28000 ha nincs benne add hozzá . :)


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (21125) binya88, 2010-06-23 14:33:29]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21123. Elküldve: 2010-06-23 14:21:56 [9622.]

Hát a német nekem mivel nem megy, de szerintem vagy nem jó com porton vagy de lehet nem sorendebn csináltad. :)

ezzel próbáld és melyik szoftot?

http://gosat.fw.hu/upload/index.php?action=downloadfile&filename=3329B_3329C_hun_eng.zip


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21128] [előzmény: (21121) Garsza, 2010-06-23 14:18:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21122. Elküldve: 2010-06-23 14:19:02 [9623.]

Jah :D Eredeti emus. :D Jól van látom a betacomon ott van :)


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (21119) Gabywap, 2010-06-23 14:01:26]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
21119. Elküldve: 2010-06-23 14:01:26 [9624.]

http://href.hu/x/clxy


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #21120 #21122] [előzmény: (21116) binya88, 2010-06-23 13:00:51]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
14800. Elküldve: 2010-06-23 09:52:17 [9625.]

Köszi! Majd ha gemini lesz fent csak akkor tudom próbálgatni, de nabilonak ez egy előny abban benne van alapból ütemező csak a sriptett kel letölteni hozzá:)


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14801] [előzmény: (14799) Iseee, 2010-06-22 20:57:31]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 10040
    / 402 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024898052215576 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail