| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2100. Elküldve:
2024-04-08 18:22:40 |
[1201.] |
HA olvastad valahol linkelnéd? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2101]
|
[előzmény: (2099) whalaky, 2024-04-08 16:42:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
666. Elküldve:
2024-04-08 18:20:31 |
[1202.] |
Az, hogy ki kinek a klónja nem nevezném mivel belül mind kettő-nek ugyan az a belseje! :D De a tudáson igy nincs min vitatkozni mert egy és ugyan az a beltéri csak a cimke más rajtuk! :D Bár az ukrán cég fórumon jelezték az octagon lopott tőlük nahát akkor ki kitől szerintem hagyjuk, a kis kínai meg röhög, mert ugyan azt szállítja mind kettejüknek! :D A kinai-nak meg mindegy amilyenre kéri a forgalmazó olyanokra módosít benne amit kérnek, pénzért mindent megtesznek! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (662) bekecsb, 2024-04-08 17:54:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9668. Elküldve:
2024-04-08 17:35:56 |
[1203.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9667) gerimur, 2024-04-08 17:15:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9665. Elküldve:
2024-04-08 14:10:08 |
[1204.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9666]
|
[előzmény: (9664) zoloka84, 2024-04-08 13:41:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9661. Elküldve:
2024-04-08 11:28:12 |
[1205.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9663]
|
[előzmény: (9660) jofre0101, 2024-04-08 11:22:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9133. Elküldve:
2024-04-08 11:27:05 |
[1206.] |
Még ha valakinek vannak kedvenc magyar rádió és nem szerepel a letöltésben, semmi gond csak add hozzá a weboldalon és máris bekerül a listába is! Alól meg a térképre helyezed, mondjuk a Magyarország kijelöléssel. Ha beküldted máris a listádban benne lesz letöltéskor. Akár naponta is frissíteni a listát naponta változhatnak a rádiók mennyisége. NA meg a script is bekerül a boxba csak le kell futatni aki, használja.
https://www.radio-browser.info/add
|
| |
|
[válaszok erre: #9244]
|
[előzmény: (9124) Gabywap, 2024-04-07 16:20:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9126. Elküldve:
2024-04-07 17:34:40 |
[1207.] |
Köszi! De még egyet bele építek letölti majd m3u lista fájlban is és elhelyezi az /etc/enigma2/m3u mappában. De kifogja írni ha már benn lesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (9125) zoro67, 2024-04-07 16:43:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9124. Elküldve:
2024-04-07 16:20:40 |
[1208.] |
Na még kisebb finomítás jelezzétek ha hiba van.
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_HU_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_IT_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_DE_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
|
| |
|
[válaszok erre: #9127 #9133 #9150]
|
[előzmény: (9119) Gabywap, 2024-04-07 14:25:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9119. Elküldve:
2024-04-07 14:25:17 |
[1209.] |
Kapsz hozzá egy kis olaszokat is ! :)
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_IT_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
na meg sok sok German -t is.
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_DE_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
|
| |
|
[válaszok erre: #9120 #9122 #9124]
|
[előzmény: (9118) pityu54, 2024-04-07 14:22:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2475. Elküldve:
2024-04-07 14:06:01 |
[1210.] |
Őszintén? Mindkettőt megvenném! :D
Sőt duplán mert nem egy nagy tétel mert ha egyiknek baja van van tartalék.
|
| |
|
|
[előzmény: (2469) zoro67, 2024-03-30 22:50:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9117. Elküldve:
2024-04-07 13:56:17 |
[1211.] |
Tényleg ott a pont! Már jó helyre került a parancs előre! :)
Viszont kicsit finomítottam a box -ba /usr/script is elhelyezi a shell scriptet már elég ott is lefuttatni.
223 rádiót generál le most.
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/radio-browser_HU_kedvencek.sh -O - | /bin/sh
|
| |
|
[válaszok erre: #9118 #9125]
|
[előzmény: (9116) pityu54, 2024-04-07 13:50:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9115. Elküldve:
2024-04-07 13:43:54 |
[1212.] |
Pityukém benne van telepiti is egyből a parancs. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9116]
|
[előzmény: (9114) pityu54, 2024-04-07 13:27:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9109. Elküldve:
2024-04-07 12:06:10 |
[1214.] |
Woow tökéletes nemsokára beszámolok az eredményről! :D
Köszönöm Szabolcs! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9110]
|
[előzmény: (9107) Voyager1977, 2024-04-07 11:55:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9106. Elküldve:
2024-04-07 11:42:02 |
[1215.] |
KöszI! Alakul... Igy működik de a sortörést kivettem belőle n de még egy gondom van a
de ha igy akarom nem a szöveget teszi be *MESSAGES rakja be mint szöveg
MESSAGES="#Beírandó SZÖVEG"
sed -i '1s/^/*MESSAGES' /tmp/files
csillag helyén amúgy dollar jel van
DATE="*(date +%a.%d.%b.%Y-%H:%M)"
MESSAGES="#Beírandó SZÖVEG"
sed -i '1s/^/*MESSAGES *DATE' /tmp/files
|
| |
|
[válaszok erre: #9107]
|
[előzmény: (9105) Voyager1977, 2024-04-07 11:27:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9104. Elküldve:
2024-04-07 11:10:49 |
[1216.] |
Gurukat kérdezném, hogy lehetne az adott szöveg beírást úgy megoldani ne az utolsó sorba hanem a legelsőbe illessze a beírandó szöveget. De a benne lévő tartalmat nehogy törölje. Beírja de csak az utolsó sorba teszi.
shell parancs
exec 9>> /tmp/files
echo #Beírandó SZÖVEG >&9
|
| |
|
[válaszok erre: #9105]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3635. Elküldve:
2024-04-06 22:22:05 |
[1217.] |
Jó neked ha már ott tartasz! De én nem látom magácskától a linket? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3636]
|
[előzmény: (3634) pityu54, 2024-04-06 22:11:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6819. Elküldve:
2024-04-06 17:04:51 |
[1223.] |
Nem a gépeddel van a gond hanem a v4.hez nehezen van driver, megy de sok program még nem látja.
https://www.rtl-sdr.com/v4/
|
| |
|
|
[előzmény: (6818) tamkov, 2024-04-06 16:37:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|