| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
405. Elküldve:
2024-03-16 20:18:04 |
[1278.] |
És mikor lesz publikus? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #406]
|
[előzmény: (404) SaTom, 2024-03-16 19:38:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9588. Elküldve:
2024-03-10 18:11:09 |
[1279.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9587) zoro67, 2024-03-10 18:08:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8963. Elküldve:
2024-03-09 11:00:32 |
[1284.] |
próbáld ezzel
opkg install libc6-dev
|
| |
|
[válaszok erre: #8964]
|
[előzmény: (8962) saalty, 2024-03-09 09:40:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8961. Elküldve:
2024-03-09 09:26:11 |
[1285.] |
És ezt honnan telepíted? Mert a bővítményekben is benne van az 1.0 verzió! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #8962]
|
[előzmény: (8960) saalty, 2024-03-09 08:50:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
4171. Elküldve:
2024-03-07 16:04:22 |
[1286.] |
És még nem csak a sárga van külön audio gomb bal alsó második az is ugyan azt a funkciót szolgálja. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #4172]
|
[előzmény: (4170) Amigo, 2024-03-07 13:07:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
4167. Elküldve:
2024-03-07 12:24:57 |
[1287.] |
Igen a sárga arra való, de valószínű akkor egy sáv lehetett, mivel most 2 hang sáv lett igy alap angolra megy amin nincs semmi.
|
| |
|
|
[előzmény: (4166) Amigo, 2024-03-07 12:18:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
4164. Elküldve:
2024-03-07 12:08:39 |
[1288.] |
Szia! Látom a gondodat, most elsőre nem tudom mi lehet, de jólenne rögzítenél pár percet az adósból és fel tennéd valahová és talán akkor többet tudnánk látnánk belőle. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #4166]
|
[előzmény: (4163) Amigo, 2024-03-07 11:51:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
70612. Elküldve:
2024-03-07 08:59:52 |
[1289.] |
És 4G is tud? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (70610) qvadis, 2024-03-06 20:10:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14571. Elküldve:
2024-03-05 19:57:19 |
[1291.] |
OSCam ARM iCam V9 IPv6 teljes 11737-799
Webes felület támogatás: igen
LiveLog támogatás: igen
jQuery támogatás gyakornok: igen
Érintőfelület támogatás: nincs
SSL támogatás: nincs
DVB API támogatás: igen
DVB API iCam támogatással: igen
DVB API AZBOX támogatással: nincs
DVB API MCA támogatással: nincs
DVB API COOLAPI támogatással: nincs
DVB API COOLAPI2 támogatással: nincs
DVB API STAPI támogatással: nincs
DVB API STAPI5 támogatással: nincs
DVB API NEUTRINO támogatással: nincs
DVB API read-sdt karakterkészletek: igen
Anti-kaszkád támogatás: igen
Debug mode : igen
Monitor: igen
Terheléselosztás támogatás: igen
Cache csere támogatás: igen
Cache csere AIO támogatás: igen
CW Cycle Check támogatás: igen
LCD támogatás: nincs
LED támogatás: nem
Órafix valós idejű órával: nincs
IPv6 támogatás: igen
ARM NEON támogatás: igen
Emulátor támogatás: igen
Beépített SoftCam.Key: igen
camd 3.3x: nem
camd 3.5 UDP: igen
camd 3.5 TCP: igen
newcamd: igen
CCcam: igen
CCcam megosztás: igen
gbox: igen
radegast: igen Cserial: igen állandó
scam : yes : igen Pandora: igen ghttp: igen Olvasótámogatás: igen Nagra: igen Nagra Merlin: igen Irdeto: igen Conax: igen Cryptoworks: igen Seca: igen Hozzáférés: igen NDS Videoguard: igen DRE Crypt: igen TONGANffin:yes TONG: yesGFANffin: yes igen DGCrypt: igen cardreader_phoenix: igen cardreader_drecas: nem cardreader_internal_azbox: nem cardreader_internal_coolapi: nem cardreader_internal_coolapi2: nem kártyaolvasó_internal_sci : igen cardreader_smpes3 cardader:mare1 :yes cardreader_ympesgo igen cardreader_pcsc: nem cardreader_smartreader : igen cardreader_db2com : nem cardreader_stapi: nem cardreader_stapi5: nem cardreader_stinger: igen
|
| |
|
|
[előzmény: (14569) Kenderice, 2024-03-05 19:17:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6651. Elküldve:
2024-03-05 13:23:30 |
[1292.] |
Lehet, hogy a satellites.xml -t kéne frissíteni vagy csak azt a műholdat.
http://satellites-xml.org/
|
| |
|
|
[előzmény: (6648) Kenderice, 2024-03-05 12:43:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8923. Elküldve:
2024-03-03 20:07:18 |
[1294.] |
Ne erőltesd mert simán úgy sem fog menni, szerinted a szolgáltató sem hülye? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #8924]
|
[előzmény: (8922) tobias40, 2024-03-03 19:35:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19453. Elküldve:
2024-03-03 16:42:47 |
[1295.] |
De amúgy létezik egy plugin csak fel kell telepiteni setpasswd plugin -t systemplugin -ból, és ebből lehet is módositani. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #19454]
|
[előzmény: (19450) pityu54, 2024-03-03 13:22:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19447. Elküldve:
2024-03-03 12:03:59 |
[1297.] |
És mi van rajta image mert vannak pluginek amivel azon belül is lehet módosítani
|
| |
|
|
[előzmény: (19445) Jeti, 2024-03-03 11:33:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
66435. Elküldve:
2024-03-02 22:06:58 |
[1298.] |
Szerintem rosszul fogalmazod, nem mindegy flash csere vagy szoft firmware csere. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #66436 #66438]
|
[előzmény: (66431) lalipapi, 2024-03-02 17:34:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|