| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
66425. Elküldve:
2024-03-01 17:24:10 |
[1303.] |
Töröld le és telepítsd újra a vibert mert néha engedélyeket kérdez mint mostanában és lehet nem kapta meg.
|
| |
|
[válaszok erre: #66426]
|
[előzmény: (66424) agy, 2024-03-01 14:59:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23999. Elküldve:
2024-03-01 17:21:55 |
[1304.] |
Mert az első kettőt ha 1-re állítod lesz lezárva kliens menü.
|
| |
|
[válaszok erre: #24000]
|
[előzmény: (23997) zoltan46, 2024-03-01 16:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23996. Elküldve:
2024-03-01 13:38:51 |
[1305.] |
Meg van a megoldás!
Ha le van, jelszavazva a kliens és ha EMU-s sw van, rajta akkor működik is!
Ha be üssük a 9339 kódot alaphelyzetben és máris bejön a rejtett menünk, ahol alól látható módon find gomb -os hsdata.cfg feltöltési lehetőség!
Az előkészített hsdata.cfg-ban a sorok illetve ez a sor szerepel:cfg~0~0~00000000
Máris feltöltve a 6db nulla lesz a jelszónk és ennyi. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #23997]
|
[előzmény: (23994) garga pista, 2024-03-01 11:57:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
110276. Elküldve:
2024-03-01 13:21:38 |
[1306.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (110274) attila.scourgeofgod, 2024-03-01 12:44:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23995. Elküldve:
2024-03-01 12:20:15 |
[1307.] |
Nem tudom van e olyan sw ami resetel mindent.
|
| |
|
|
[előzmény: (23993) pityu54, 2024-03-01 11:52:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23992. Elküldve:
2024-03-01 11:46:34 |
[1308.] |
Ha jelszavazva van sajnos oda sem enged be. De ha rs232 kábelen újra szoftolja törlődik.
Vagy ha nincs egy olyan sw amit usb-ről feltöltve töröl alapra áll minden.
|
| |
|
[válaszok erre: #23994]
|
[előzmény: (23991) garga pista, 2024-03-01 11:31:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
110271. Elküldve:
2024-03-01 00:19:11 |
[1310.] |
Hűha most mi lesz ha nem lesz újra hangolva? Tökön szúrom magam vagy mi? Amúgy meg a AutoBouquetsMaker és SatScanLcn plugin gyönyörűen berakják mind a kedvencekbe, ami már rég bele rakta csak le kell keresni ennyi. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #110272]
|
[előzmény: (110270) KristofLacko, 2024-02-29 22:23:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
23990. Elküldve:
2024-03-01 00:00:33 |
[1311.] |
A lottó nyerőszámokat nem tudod véletlen? :D
|
| |
|
|
[előzmény: (23988) képlékeny, 2024-02-26 19:39:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8897. Elküldve:
2024-02-29 19:55:58 |
[1312.] |
Dehogy kell, olvastad mit írtam? Felül kell írni amit telepitettél és ennyi reboot....
|
| |
|
|
[előzmény: (8896) Péter41, 2024-02-29 19:54:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8895. Elküldve:
2024-02-29 19:46:05 |
[1313.] |
Szia! A bővítményekből telepitetted?
enigma2-plugin-extensions-xstreamity_4.38.20240224_all.ipk
na meg annak ide kell másolni a benne szereplőket elérési utakat. :)
/etc/enigma2/xstreamity/playlists.txt
ha meg play listát akarsz akkor ezt telepítsd fel m3u mappát hozd létre az /etc/enigma2/m3u/ ide annyit másolsz bele amennyit akarsz látni fogja és le is játssza az Ajpanel. :D Sőt még a playlists.txt tartalmát is meg stalkert is mindent. :D
opkg install http://gosathu.nhely.hu/enigma2-plugin-extensions-ajpanel_v6.0.0_all.ipk
|
| |
|
|
[előzmény: (8893) SatDreamsman, 2024-02-29 19:33:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8894. Elküldve:
2024-02-29 19:41:38 |
[1314.] |
Pityu54 működésre bírta nekem át küldte a kimentett steramlink mappát és felmásoltam újra indítás és csodával el is indult, köszi Pityukém! :)
kicsomagolod és ide bemásolva felül írod mind.
/usr/lib/python3.12/site-packages/
http://gosathu.nhely.hu/m3/python3.12_streamlink_Jo.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #8903]
|
[előzmény: (8889) br, 2024-02-29 16:31:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8890. Elküldve:
2024-02-29 16:56:06 |
[1316.] |
Néztem de még nem változott nem ment vele.
|
| |
|
|
[előzmény: (8886) br, 2024-02-29 11:37:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8573. Elküldve:
2024-02-29 09:57:30 |
[1319.] |
Igen ki de hol van abban a Metin2? :D
Nem reklamálok, mert még duplán büntetnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #8574]
|
[előzmény: (8572) Kardos Attila, 2024-02-29 09:37:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
17480. Elküldve:
2024-02-28 22:55:41 |
[1320.] |
Ez igy nagyon sovány, kérdés milyen image van rajta meg eredeti vagy klón?
Meg mit akarsz hallgatni is...
|
| |
|
|
[előzmény: (17479) Warez, 2024-02-28 22:46:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8882. Elküldve:
2024-02-28 19:55:29 |
[1322.] |
Köszi, sajnos ezzel sem indul el pedig minden telepítve van.
|
| |
|
[válaszok erre: #8886]
|
[előzmény: (8880) glehel, 2024-02-28 18:31:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8879. Elküldve:
2024-02-28 17:24:31 |
[1324.] |
a 7.4 3.11 vagy 3.12 python ha igen kiszednéd belőle m3.pyc, catcast.pc fájlokat csak ha 3.12
itt érhető el.
/usr/lib/python3.12/site-packages/streamlink/plugins/
|
| |
|
[válaszok erre: #8880]
|
[előzmény: (8877) glehel, 2024-02-28 15:29:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|