| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55869. Elküldve:
2020-02-07 06:40:07 |
[2827.] |
Köszönöm a kiegészítést, de nem építészeti órát akartam tartani, csak a különbséget felvázolni.
Lényegében a törek is szalma.
Csépléskor keletkezett zúzott szalma.
|
| |
|
|
[előzmény: (55857) Brunó1945, 2020-02-06 20:27:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55856. Elküldve:
2020-02-06 20:18:48 |
[2828.] |
A tömésház fa oszlopok közé font ágak, szar és nád egymásra rakásával készült.
Döngölt tehéntrágya padlóval.
Kívül sárral tapasztották és meszelték.
A vályog "rendes" tégla ház, csak nem kemencében égették, hanem a napon. Szalmát keverhettek bele.
Most is lehet vályogtéglát venni.
Vályogtéglából kétszintes házat is építettek.
|
| |
|
[válaszok erre: #55857 #55859]
|
[előzmény: (55855) ITI, 2020-02-06 20:05:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
66021. Elküldve:
2020-02-06 19:58:34 |
[2829.] |
Ezt én is kérdezhetném.
Belém kötsz, hogy gúnyolódom, - pedig eszembe sem jutott, aztán fél információt adsz.
Lényeg, hogy azzal nem lesz full csomag, mert nem tudja az mpeg-4 -et és nem HD box.
Amúgy meg dreami23 -nak írtam, nem neked.
|
| |
|
[válaszok erre: #66022]
|
[előzmény: (66020) vizes, 2020-02-06 19:54:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55854. Elküldve:
2020-02-06 19:53:36 |
[2830.] |
"vályog tömésházam"
Most akkor vályog, vagy tömés?
Jó lenne ha eldöntenéd, mert az két különböző dolog.
Persze azt már megszoktuk, hogy neked minden is volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #55855]
|
[előzmény: (55853) ITI, 2020-02-06 18:54:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
66018. Elküldve:
2020-02-06 19:45:39 |
[2831.] |
Aztán ami nem HD csak mpeg-4?
|
| |
|
[válaszok erre: #66019 #66020]
|
[előzmény: (66016) vizes, 2020-02-06 18:52:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2265. Elküldve:
2020-02-06 18:26:11 |
[2832.] |
I 060400 06
4CAE9D5F8B3787F7EDC2673F860530BC
|
| |
|
[válaszok erre: #2266]
|
[előzmény: (2264) miki2002, 2020-01-26 21:02:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54612. Elküldve:
2020-02-06 18:20:26 |
[2833.] |
Akkor ne legyen lusta cipelni a boxot.
Gondolom nem 10 kg A3 -as méretben.
|
| |
|
|
[előzmény: (54611) drótos, 2020-02-06 18:06:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54610. Elküldve:
2020-02-06 18:03:10 |
[2834.] |
Így van!
|
| |
|
|
[előzmény: (54609) bi53, 2020-02-06 17:52:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
66015. Elküldve:
2020-02-06 18:00:28 |
[2835.] |
"full csomagot szeretném nézni"
Azzal bajos lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #66016]
|
[előzmény: (66013) dreami23, 2020-02-06 14:51:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55852. Elküldve:
2020-02-06 17:55:28 |
[2836.] |
Azt én is tudom, de ott működik a net. Azok a falak nem vastagabbak mint a tégla és nem is lehet megkülönböztetni a tégla háztól.
|
| |
|
[válaszok erre: #55853]
|
[előzmény: (55848) ITI, 2020-02-06 10:30:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54608. Elküldve:
2020-02-06 17:50:24 |
[2837.] |
Leírták szerintem, hogy netes eléréssel HD csatornák lesznek elérhetők.
Azt már nem minden vas tudja, illetve az a szolgáltatónak nem buli, ha jönnek a reklamációk mert nem teljesen kompatibilis a vas, vagy más gombot kellene nyomni.
|
| |
|
[válaszok erre: #54611]
|
[előzmény: (54598) drótos, 2020-02-06 14:00:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54606. Elküldve:
2020-02-06 17:45:40 |
[2838.] |
"csak olyan előfizetők fognak maradni, akik a minden mindegy alapon maradnak a rendszerben"
Mi a probléma?
Nem elég kártyát cipelni, boxot is kell?
Melyik szolgáltatónál elég csak kártyát cipelni?
Melyik szolgáltató műsorkínálata nem elérhető interneten?
Nem értem a problémátokat!
Esetleg a megosztás a gond? Na pont ezért lépnek a szolgáltatók!
|
| |
|
[válaszok erre: #54614]
|
[előzmény: (54592) net_user, 2020-02-06 11:46:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54581. Elküldve:
2020-02-06 10:07:41 |
[2839.] |
Az AH is profitért dolgozik.
Teljesen érthető a hozzáállása, még ha ez a felhasználóknak nem is tetszik.
|
| |
|
[válaszok erre: #54582 #54583 #54592]
|
[előzmény: (54578) net_user, 2020-02-06 09:08:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55847. Elküldve:
2020-02-06 09:54:54 |
[2840.] |
Nem tömésház?
|
| |
|
[válaszok erre: #55848]
|
[előzmény: (55844) exchange, 2020-02-06 07:39:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55842. Elküldve:
2020-02-06 06:43:44 |
[2841.] |
Szerintem nyomáscsökkentő nélkül hordozható készüléket nem szabad bekötni.
|
| |
|
|
[előzmény: (55839) Bigfic, 2020-02-05 20:08:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54574. Elküldve:
2020-02-06 06:39:24 |
[2842.] |
"Egyszerűen nem értem, miért nem jó az AH-nak, ha az ügyfél maga veszi meg az STB-t és marad a (társ)kártya?"
Azért ez érthető és egyszerű.
|
| |
|
[válaszok erre: #54591]
|
[előzmény: (54566) warp, 2020-02-05 19:18:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54573. Elküldve:
2020-02-06 06:37:23 |
[2843.] |
Akkor engem nagyon átvertek!
Én nem is keveset, de fizettem a nyugdíjért és az egészségügyi ellátásért is.
Az oktatás sem kevésbe került!
|
| |
|
[válaszok erre: #54587]
|
[előzmény: (54564) Gmk87, 2020-02-05 19:02:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54556. Elküldve:
2020-02-05 16:26:01 |
[2844.] |
A vevőnek a boltban legyenek igényei, amit ingyen adnak azt vagy elfogadja, vagy nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #54558 #54564]
|
[előzmény: (54554) warp, 2020-02-05 15:06:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20851. Elküldve:
2020-02-05 06:14:27 |
[2845.] |
Akár hogyan is számolom, de ha egedi jól írta, akkor az legalább 16 eFt.
Ha valaki maga nekiáll, 500-600 Ft -ból megoldja.
16 ezret nem hiszem hogy ér az egész kísérlet.
|
| |
|
|
[előzmény: (20850) zoltan46, 2020-02-04 19:53:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120784. Elküldve:
2020-02-03 15:03:28 |
[2846.] |
Itt a lényeg! "bekerülhet "
|
| |
|
|
[előzmény: (120783) franjobp, 2020-02-03 14:38:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120779. Elküldve:
2020-02-03 13:36:25 |
[2847.] |
Ezt már decemberben tudtuk.
|
| |
|
|
[előzmény: (120776) Péter41, 2020-02-03 12:53:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3242. Elküldve:
2020-02-03 06:45:06 |
[2848.] |
Írd be az új kulcsot.
|
| |
|
|
[előzmény: (3239) hariseldon01, 2020-02-02 22:14:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120767. Elküldve:
2020-02-02 20:35:28 |
[2849.] |
Csupa ismétlő csatorna.
Ugyan az megy rajtuk éven át.
Szinte semmi új. Bármikor odakapcsolok, - már láttam legalább kétszer és még játszák sokszor.
|
| |
|
[válaszok erre: #120768 #120770]
|
[előzmény: (120766) anonim691222, 2020-02-02 20:09:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|