| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120613. Elküldve:
2020-01-26 13:30:31 |
[2877.] |
Biztos, csak add meg a Digis ügyfélszámot, hogy szóba is álljanak veled.
|
| |
|
[válaszok erre: #120614]
|
[előzmény: (120612) batiste, 2020-01-26 13:20:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120611. Elküldve:
2020-01-26 10:27:19 |
[2878.] |
Azt kell felhívni akivel szerződésed van.
|
| |
|
[válaszok erre: #120612]
|
[előzmény: (120610) batiste, 2020-01-26 10:18:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54420. Elküldve:
2020-01-26 08:55:51 |
[2880.] |
Igazad van!
Nekünk volt nyaralónk, de nem TV -t néztünk pedig volt.
Akkor még internet nem volt, mégis el tudtuk tölteni az időt.
|
| |
|
|
[előzmény: (54418) sztar1, 2020-01-25 18:46:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54411. Elküldve:
2020-01-25 09:02:46 |
[2881.] |
Már párszor leírták: "Aki modulban használ kártyát, ott marad a kártya."
|
| |
|
|
[előzmény: (54402) Merlot, 2020-01-24 21:44:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54410. Elküldve:
2020-01-25 08:57:22 |
[2882.] |
A MinDig TV eddig is ingyenes volt és ezután is az lesz.
Gondolom az Exra annyira nem hiányzik egy nyaralóban, de ha igen akkor a box szállítása talán nem megoldhatatlan.
|
| |
|
[válaszok erre: #54415 #54421]
|
[előzmény: (54391) net_user, 2020-01-24 20:04:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20827. Elküldve:
2020-01-24 18:17:44 |
[2883.] |
A tápot azért nem ártana megvizsgálni.
|
| |
|
[válaszok erre: #20828]
|
[előzmény: (20826) amman, 2020-01-24 17:30:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54383. Elküldve:
2020-01-24 18:15:47 |
[2884.] |
Igen.
|
| |
|
|
[előzmény: (54381) warp, 2020-01-24 17:59:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54380. Elküldve:
2020-01-24 17:53:19 |
[2885.] |
Mit kell kifejteni?
Akinél box van, az kártya nélküli boxot kap.
Aki modulban használ kártyát, ott marad a kártya.
|
| |
|
[válaszok erre: #54381]
|
[előzmény: (54377) warp, 2020-01-24 16:36:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120606. Elküldve:
2020-01-24 16:19:16 |
[2886.] |
A személyi igazolvány számom az életem során sokszor változott, de még egy szolgáltató sem kérte az új számot.
Azt sem hiszem, hogy annyira érdekelné őket. Más cím, más előfizető.
|
| |
|
|
[előzmény: (120602) zólyma, 2020-01-24 15:30:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54375. Elküldve:
2020-01-24 16:16:06 |
[2887.] |
"kártyanélküli boxokra cserél az AH, minden előfizetőnél, ahány előfizetői kártyája van, meglévő CA-moduloknál egyelőre marad a kártyás rendszer is"
54357 hsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #54377]
|
[előzmény: (54374) warp, 2020-01-24 12:54:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120601. Elküldve:
2020-01-24 14:07:43 |
[2888.] |
Honnan kéne tudniuk, hogy a másik címen Te vagy?
Kösd meg a három boxra, arról hogy más címen előfizető vagy semmi közük. Kiss Pista is van több ezer.
|
| |
|
[válaszok erre: #120602]
|
[előzmény: (120599) lgal, 2020-01-24 13:25:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
17062. Elküldve:
2020-01-24 06:36:31 |
[2889.] |
Miről lenne szó?
Házon belül megosztani, kifelé osztani, kintről jövőt venni vagy házon belül venni?
|
| |
|
|
[előzmény: (17061) MARYO SPYNOZY25, 2020-01-21 19:50:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
149. Elküldve:
2020-01-22 21:33:35 |
[2890.] |
Vége az időhúzásnak, vége a népszavazással szembemenő akadékoskodásnak!
"Lezárult szerda este a brit EU-tagság megszűnésének (Brexit) feltételrendszerét rögzítő megállapodás törvénybe iktatását célzó tervezet tárgyalása a brit parlamentben, és II. Erzsébet királynő formális hozzájárulásával a törvény a következő napokban életbe lép."
Hányan követik?
|
| |
|
[válaszok erre: #154]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
31. Elküldve:
2020-01-22 20:30:21 |
[2891.] |
Nincs mit, jó vételt!
|
| |
|
|
[előzmény: (30) zoro67, 2020-01-18 10:11:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120566. Elküldve:
2020-01-18 19:18:38 |
[2893.] |
Aki már több képet is tett fel magáról és messziről látni rajta, hogy komoly problémákkal küzd az alkohol miatt, - attól normális hozzászólást nem kell várni.
Az mindig bunkó stílusban, gorombán fog reagálni.
|
| |
|
[válaszok erre: #120567 #120568]
|
[előzmény: (120559) Tom25, 2020-01-18 10:10:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2263. Elküldve:
2020-01-18 08:38:34 |
[2894.] |
Köszönöm a letöltőknek!
Nem hiába tettem fel, nyolc letöltés volt az első nap.
|
| |
|
[válaszok erre: #2264]
|
[előzmény: (2262) miki2002, 2020-01-17 06:48:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65948. Elküldve:
2020-01-17 20:30:25 |
[2895.] |
Ismét jót szórakoztunk tanult kollégánk tanulságos hozzászólásán!
Vedd már észre, hogy a trágárság, bunkóság nem menő.
Nekem is annyi jogom van írni, mint neked.
A különbség, hogy én kulturáltan, érthetően, udvariasan és főleg magyarul írok, még akkor is ha egyeseknek nem tetszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (65946) Chuang, 2020-01-17 20:27:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65947. Elküldve:
2020-01-17 20:28:32 |
[2896.] |
Az nem támadás, ha valaki jelzi a hibát.
Bocsánat, de Te írtad "uj dobozában".
|
| |
|
|
[előzmény: (65945) lexington, 2020-01-17 20:25:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65943. Elküldve:
2020-01-17 20:13:34 |
[2897.] |
Én nem tele hibákkal írok …
A nyelvtani hiányosságokat támadással nem lehet elfedni és felesleges is.
|
| |
|
[válaszok erre: #65945 #65946 #65950 #65950 #65950]
|
[előzmény: (65942) lexington, 2020-01-17 20:08:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65941. Elküldve:
2020-01-17 20:04:32 |
[2898.] |
Szomorú, ha valaki nem tudja mit ír.
Sajnos egyre többen nem tudnak magyarul.
|
| |
|
[válaszok erre: #65942 #65951]
|
[előzmény: (65940) lexington, 2020-01-17 19:03:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65939. Elküldve:
2020-01-17 18:48:20 |
[2899.] |
Az új doboz biztos vonzó!
|
| |
|
[válaszok erre: #65940]
|
[előzmény: (65938) lexington, 2020-01-17 09:46:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120553. Elküldve:
2020-01-17 18:46:34 |
[2900.] |
A hit mindenkinek magánügye!
"Csak így tovább!"
|
| |
|
|
[előzmény: (120552) Chuang, 2020-01-17 18:02:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|