| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55667. Elküldve:
2020-01-10 19:42:44 |
[2927.] |
kirúgva
|
| |
|
[válaszok erre: #55668]
|
[előzmény: (55666) Chuang, 2020-01-10 17:15:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120491. Elküldve:
2020-01-10 16:24:04 |
[2928.] |
És UPC Direct kártya?
|
| |
|
|
[előzmény: (120490) attila.scourgeofgod, 2020-01-10 16:16:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120475. Elküldve:
2020-01-09 17:50:56 |
[2929.] |
Én sajnálnám, ha megszűnne a műholdas TV.
|
| |
|
[válaszok erre: #120476]
|
[előzmény: (120470) ITI, 2020-01-09 16:53:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120458. Elküldve:
2020-01-08 20:23:55 |
[2931.] |
A különbség csak annyi, hogy a csekket azon a napon adom fel amikor én akarom és én vagyok a hunyó, ha későn adtam fel.
|
| |
|
[válaszok erre: #120461]
|
[előzmény: (120454) mlaszlo, 2020-01-08 19:54:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120456. Elküldve:
2020-01-08 20:11:58 |
[2932.] |
Lehet, hogy inkább a késedelmi költséget választottam volna!
|
| |
|
|
[előzmény: (120442) egedi, 2020-01-08 18:49:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120439. Elküldve:
2020-01-08 18:37:47 |
[2933.] |
Egyértelmű, hogy a bank a hunyó.
Ha levette az ügyfél számlájáról a pénzt, akkor aznap kutya kötelessége lett volna az UPC Direct számláján megjelentetni.
Nem ülhet napokig a pénzen!
Ha az UPC -nél késve jelent meg az összeg, részéről jogos a késedelmi díj felszámolása.
Mindenki fáradjon be a bankba aki így járt és ott reklamáljon.
|
| |
|
[válaszok erre: #120454]
|
[előzmény: (120431) mlaszlo, 2020-01-08 17:41:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120438. Elküldve:
2020-01-08 18:33:25 |
[2934.] |
Ennyit én is tudok, azért ezt írtam: "mint sok rendes dolgozó"
A mocskos bankok beszedik mindenért a pénzt, de hétvégén, ünnepnap meg ha olyan kedvük van, csesznek dolgozni.
Teljesen automatikusan is mehetne minden, de arra is sajnálják a pénzt.
|
| |
|
|
[előzmény: (120428) attila.scourgeofgod, 2020-01-08 16:58:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120437. Elküldve:
2020-01-08 18:29:05 |
[2935.] |
Mi a földön vagyunk!
|
| |
|
|
[előzmény: (120435) busz, 2020-01-08 18:18:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120427. Elküldve:
2020-01-08 16:48:07 |
[2936.] |
És a bank is dolgozhatott volna 27. -én és 28. -án mint sok rendes dolgozó.
|
| |
|
[válaszok erre: #120428]
|
[előzmény: (120426) gombilaci, 2020-01-08 13:35:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20781. Elküldve:
2020-01-08 15:12:20 |
[2937.] |
"software 8 MB csak"
Köszönöm a csökkent értelműek nevében is!
|
| |
|
|
[előzmény: (20780) egedi, 2020-01-08 13:22:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120420. Elküldve:
2020-01-08 09:22:46 |
[2938.] |
Mi köze van a Munka törvénykönyvnek az utaláshoz?
" tőlem 23-án le is vonták"
23. -án miért nem érkezett meg a pénz?
De ha már munkanap, akkor is volt pár nap az év végéig.
Fizrtni pedig hétvégén és ünnepnap is lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #120421 #120422]
|
[előzmény: (120416) mlaszlo, 2020-01-08 07:21:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120414. Elküldve:
2020-01-08 06:37:33 |
[2939.] |
Miért is jogtalan?
Nem védeni akarom őket, de ha " tőlem 23-án le is vonták, szerintük hozzájuk 30-án ért be" akkor hol akadt el az utalás?
Biztos, hogy nem a bank a ludas?
Amúgy én pont a hibás levonások, átutalások miatt már vagy 20 éve megszüntettem a bank garázdálkodását, inkább csekken adok fel mindent. Egyszer a havi fizetésemet vitték el, mert 3 havi díjakat utaltak át egyszerre!
Pár forintot a lustaságért talán le lehet nyelni, még ha nem is érezzük jogosnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #120415 #120416]
|
[előzmény: (120413) Bigfic, 2020-01-08 02:06:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20779. Elküldve:
2020-01-07 20:17:14 |
[2940.] |
Az. Régebbi készülékekben is már 16 vagy 32 MB van.
|
| |
|
|
[előzmény: (20778) Blindspot, 2020-01-07 20:07:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20777. Elküldve:
2020-01-07 19:54:21 |
[2941.] |
Sok mindent beletettek, csak épp a memóriát amitől még gyors is lehetne, - kihagyták.
"256 MB DDR3 RAM"
Processzor sebességét még nem találtam.
USB 2.0, Ethernet port RJ45 10/100 Mbps.
Van még mit javítani, aztán akkor még lehet hogy működne is.
|
| |
|
[válaszok erre: #20778]
|
[előzmény: (20776) Brunó1945, 2020-01-07 19:29:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120406. Elküldve:
2020-01-07 19:46:40 |
[2942.] |
Kristálygömbre gondoltam. Minden jós aki kicsit ad magára, azt használ.
|
| |
|
|
[előzmény: (120405) p_rolland86, 2020-01-07 19:30:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120404. Elküldve:
2020-01-07 19:03:15 |
[2943.] |
Másba kellett volna!
|
| |
|
[válaszok erre: #120405]
|
[előzmény: (120403) p_rolland86, 2020-01-07 18:55:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120402. Elküldve:
2020-01-07 18:23:26 |
[2944.] |
Ezt honnan vetted, január elején?
Esetleg egy "látónál" jártál?
|
| |
|
[válaszok erre: #120403]
|
[előzmény: (120397) p_rolland86, 2020-01-07 12:51:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120401. Elküldve:
2020-01-07 18:21:34 |
[2945.] |
Jól kitoltál velük!
|
| |
|
[válaszok erre: #120412]
|
[előzmény: (120400) satwatcher, 2020-01-07 16:46:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2260. Elküldve:
2020-01-06 18:14:38 |
[2946.] |
I 060400 04
D6 4C 9F 0F 49 AD 4D 04 EE F2 87 BD E6 60 09 01
|
| |
|
[válaszok erre: #2261 #2262]
|
[előzmény: (2259) miki2002, 2019-12-27 18:17:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14949. Elküldve:
2020-01-05 19:16:16 |
[2947.] |
Nem gondoltam, hogy a boxok között cserélgeted a koaxot.
|
| |
|
[válaszok erre: #14950]
|
[előzmény: (14948) mikiking, 2020-01-05 17:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14943. Elküldve:
2020-01-05 16:51:57 |
[2948.] |
Nem tudom mi köze lehetne hozzá.
Inkább a csatlistában van hibásan felvéve, vagy az antennád nincs jól beállítva.
Lehet, hogy a fejen kellene mozdítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #14948]
|
[előzmény: (14939) mikiking, 2020-01-05 15:51:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14937. Elküldve:
2020-01-05 15:08:12 |
[2949.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (14936) mikiking, 2020-01-05 14:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|