| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2900. Elküldve:
2020-01-02 13:57:46 |
[2976.] |
Meggyógyult mindkettő, - magától.
|
| |
|
[válaszok erre: #2901]
|
[előzmény: (2899) miki2002, 2020-01-02 11:20:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2899. Elküldve:
2020-01-02 11:20:23 |
[2977.] |
Megtörtént, de nincs változás.
|
| |
|
[válaszok erre: #2900]
|
[előzmény: (2898) petersk, 2020-01-02 11:16:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24360. Elküldve:
2020-01-01 22:08:07 |
[2980.] |
Szerintem a közszolgálati csatornákat a környező országok is kódolják.
Gondolom egyszerűbb is mint a párhuzamos (időszakosan kódolt) csatornával vacakolni.
Magyar igazolványhoz még akár kártyát is adhatnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #24361]
|
[előzmény: (24359) feri, 2020-01-01 22:03:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24358. Elküldve:
2020-01-01 21:51:22 |
[2981.] |
Nem hallottam róla, de ha megtörténik lesz majd kártyaszerver.
|
| |
|
[válaszok erre: #24359]
|
[előzmény: (24357) feri, 2020-01-01 21:46:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24356. Elküldve:
2020-01-01 21:39:09 |
[2982.] |
Szia Feri!
Régen jártál itt. BÚÉK az Erdélyi Magyaroknak!
|
| |
|
[válaszok erre: #24357]
|
[előzmény: (24354) feri, 2020-01-01 21:14:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9533. Elküldve:
2020-01-01 17:06:06 |
[2983.] |
Köszönöm, majd biztos keresgélek …
|
| |
|
[válaszok erre: #9534]
|
[előzmény: (9532) gomey, 2020-01-01 16:29:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120353. Elküldve:
2020-01-01 12:15:37 |
[2985.] |
Gratulálok!
|
| |
|
|
[előzmény: (120350) natomail, 2020-01-01 10:15:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120347. Elküldve:
2020-01-01 09:27:17 |
[2986.] |
Megamax helyén JimJam, de nem beszél magyarul.
|
| |
|
[válaszok erre: #120348 #120350]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1851. Elküldve:
2020-01-01 00:00:03 |
[2988.] |
2020.01.01.
|
| |
|
[válaszok erre: #1860 #1864]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55605. Elküldve:
2019-12-31 23:46:27 |
[2989.] |
"Nekem van ilyenem, de nem tudom még, hogy hogyan juttatom el hozzád."
|
| |
|
[válaszok erre: #55606]
|
[előzmény: (55604) gomey, 2019-12-31 20:16:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120344. Elküldve:
2019-12-31 18:10:33 |
[2990.] |
Akkor egy cég lenne, nem konkurencia!
|
| |
|
|
[előzmény: (120342) natomail, 2019-12-31 17:31:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14876. Elküldve:
2019-12-31 18:08:28 |
[2991.] |
Jó munkát!
|
| |
|
|
[előzmény: (14875) moci09, 2019-12-31 17:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14872. Elküldve:
2019-12-31 17:04:28 |
[2992.] |
Mi benn a nehéz?
Nyitsz egy szöveges dokumentumot, beleírod amit kell és átnevezed.
"7. Másold ki PC-re az auto.net fájlt.
Ha meg van nyisd meg az auto.net fájlt notepad++ programmal
vagy társítod a szöveges dokumentumhoz (txt)
Ezt a fájlt kell szerkeszteni amit itt mutatok hogyan.
A win. megosztott mappa neve AVI.
Ahány win. megosztott mappa van annyi sor lesz az auto.net fájlban.
A lenti sort használd a saját adataid beírásával.
AVI -fstype=cifs,user=PC felhasználó neve,pass=PC belépő jelszava,rw,iocharset=utf8,vers=2.1 ://192.168.x.x/AVI "
|
| |
|
|
[előzmény: (14871) moci09, 2019-12-31 17:02:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120340. Elküldve:
2019-12-31 16:57:43 |
[2993.] |
Nem hiányzik, egyel több felesleges "csatorna".
Remélem nem lesz miatta áremelés.
|
| |
|
[válaszok erre: #120341]
|
[előzmény: (120339) attila.scourgeofgod, 2019-12-31 16:37:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55587. Elküldve:
2019-12-31 08:21:22 |
[2996.] |
Neveletlenek vagytok sajnos, az a baj és észre sem veszitek.
A nyugdíjasok miatt lehettek itt.
|
| |
|
[válaszok erre: #55588]
|
[előzmény: (55586) petersg, 2019-12-31 03:59:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54251. Elküldve:
2019-12-30 23:36:05 |
[2997.] |
"nincs egyéb csatlakozója, mint az antenna bemenete."
Ilyet nem is írt senki!
"ha nem megfelelő a kábelen a jelszint"
Ezt sem tudhatjuk, de cxc sem.
"pl. netán hotelmódban van az a tv"
Ezt írta, hogy nem.
A TV mindenféle típusa nélkül lehetett a kérdésére korrekt választ adni, amit ITI meg is tett.
A kérdés ugyanis csak ennyi volt:
"Lehet vásárolni olyan hdmi-s boxot ami helyettesíti a tv-ben lévő analóg tunert?"
Nem kell túlgondolni a dolgot, ennyi kérdés bőven elég volt az adott probléma megoldásához.
|
| |
|
[válaszok erre: #54252 #54253]
|
[előzmény: (54250) net_user, 2019-12-30 23:27:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55581. Elküldve:
2019-12-30 22:09:58 |
[2998.] |
Már párszor írtam, hogy nem ugatok.
Ugatni a kutyák dolga, a minimális tiszteletet pedig illik megadni mindenkinek.
Kérni sem szégyen, - sőt azért van a fórum, csak van akinek véletlenül sem sikerül.
Ha jól látom, téged sem kérdezett senki ...
|
| |
|
|
[előzmény: (55580) Chuang, 2019-12-30 22:02:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55578. Elküldve:
2019-12-30 21:53:42 |
[2999.] |
Te nem kértél, csak kérdeztél!
Tessék kérni, nem csak mellépofázni!
|
| |
|
[válaszok erre: #55580 #55583]
|
[előzmény: (55577) sztar1, 2019-12-30 21:50:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54247. Elküldve:
2019-12-30 21:51:32 |
[3000.] |
"vagy egy boxal"
Aztán milyen boxal és honnan vegye.
Gyenge jelhez nem antennaerősítő kellene?
Amúgy kábel TV esetén inkább a túlvezérlés a jellemző nem a gyengeség.
Szabályozható antennaerősítő esetleg, de az is felesleges beruházás lenne.
Vagy digitálisra áttérni, vagy MinDigTV.
|
| |
|
|
[előzmény: (54246) vakegér1276, 2019-12-30 21:44:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|