| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55576. Elküldve:
2019-12-30 21:46:59 |
[3001.] |
Akkor bakker ne beszélj mellé, hanem kérd, hogy valaki vegye fel és ossza meg a felvételt.
Petárdázni TILOS!
|
| |
|
[válaszok erre: #55577]
|
[előzmény: (55575) sztar1, 2019-12-30 21:43:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55574. Elküldve:
2019-12-30 21:36:29 |
[3002.] |
Aztán, ha valaki felveszi akkor neked jobb lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #55575]
|
[előzmény: (55573) sztar1, 2019-12-30 21:23:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4566. Elküldve:
2019-12-30 21:17:29 |
[3003.] |
Nálam most nincs jel!
|
| |
|
[válaszok erre: #4567]
|
[előzmény: (4555) miki2002, 2019-12-26 09:39:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54242. Elküldve:
2019-12-30 19:41:01 |
[3004.] |
Gratulálok, megint mindent megértettél!
Szerinted milyen öreg TV -nek lehet "tuner" problémája szoftver hiba miatt?
"Nagyszülők analóg kábeltévés problémája talán valami szofveres tv hiba miatt."
|
| |
|
[válaszok erre: #54243]
|
[előzmény: (54241) Tomi91, 2019-12-30 19:36:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54240. Elküldve:
2019-12-30 19:22:21 |
[3005.] |
Nem kell magyarázkodni, főleg már a műholdvevőt is belekeverni.
|
| |
|
[válaszok erre: #54241]
|
[előzmény: (54239) Tomi91, 2019-12-30 19:05:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14851. Elküldve:
2019-12-30 17:09:25 |
[3006.] |
OpenPLi 4 nálam tökéletes.
|
| |
|
|
[előzmény: (14850) nanebirizga, 2019-12-30 16:56:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54237. Elküldve:
2019-12-30 16:57:02 |
[3008.] |
"Ha a TV-n nincsen semmilyen videobemenet az antennacsatlakozón kívül akkor egy RF modulátor kell. Ez a bejövő analóg videójelet (Scart vagy RCA csatlakozón) UHF sávi antennajellé alakítja amit egy általad beállított UHF"
Valamit nem értek!
Van egy analóg kábel TV és egy TV aminek valamiért nem megy az analóg tunere.
Honnan vegyen Scart vagy RCA video jelet és mit kezdjen az UHF antenna jellel?
Szerintem ITI megírta a tutit.
|
| |
|
[válaszok erre: #54238 #54239]
|
[előzmény: (54235) Tomi91, 2019-12-30 16:18:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54234. Elküldve:
2019-12-30 14:56:13 |
[3009.] |
Szerintem analógnál HDMI -t ne nagyon keress.
|
| |
|
|
[előzmény: (54232) cxc, 2019-12-30 11:22:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55565. Elküldve:
2019-12-30 13:47:47 |
[3010.] |
Ha olvasnál is, nem csak kötözködni akarnál, - tudnád.
További jó szarakodást!
|
| |
|
|
[előzmény: (55564) egedi, 2019-12-30 13:44:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55559. Elküldve:
2019-12-30 11:26:18 |
[3012.] |
Én meg azt nem értem, ha valakinek problémája volt (nem is egy esetben) egy bizonyos gyártóval, miért kell mindenáron bizonyítani hogy már pedig az jó.
Ha te a kedvenc márkáddal többször is rácsesznél, akkor továbbra is azt vennél mert az a tuti?
|
| |
|
[válaszok erre: #55564]
|
[előzmény: (55554) garga pista, 2019-12-30 10:09:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55541. Elküldve:
2019-12-29 20:38:03 |
[3013.] |
Nálam jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #55544]
|
[előzmény: (55540) teleholdkóros, 2019-12-29 20:21:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55538. Elküldve:
2019-12-29 20:03:31 |
[3014.] |
Drága tanulópénz volt Neked is.
|
| |
|
|
[előzmény: (55536) tamás_bátya, 2019-12-29 19:45:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55535. Elküldve:
2019-12-29 19:26:44 |
[3015.] |
Inkább a szerviz menüben törölje a flash -t.
|
| |
|
|
[előzmény: (55531) Amatőr61, 2019-12-29 13:43:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65869. Elküldve:
2019-12-29 15:29:47 |
[3016.] |
Kábeles a MinDigTV?
Esetleg DVB-T/C vevőt keresel?
|
| |
|
[válaszok erre: #65870]
|
[előzmény: (65868) danon, 2019-12-29 15:14:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2878. Elküldve:
2019-12-29 15:25:22 |
[3017.] |
Én csak DreamboxEdit -tel simán beírom.
|
| |
|
|
[előzmény: (2874) sjozs, 2019-12-29 12:41:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55532. Elküldve:
2019-12-29 14:07:14 |
[3018.] |
Aki már kétszer is rábaszott az LG -re, annak talán szabad, hogy rossz véleménye legyen róla!
|
| |
|
[válaszok erre: #55536]
|
[előzmény: (55529) garga pista, 2019-12-29 13:20:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2876. Elküldve:
2019-12-29 14:01:16 |
[3019.] |
Ehhez mi közöm van?
|
| |
|
|
[előzmény: (2874) sjozs, 2019-12-29 12:41:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14844. Elküldve:
2019-12-29 14:00:26 |
[3020.] |
Létezik egy csomó program ami átkonvertálja más formátumra.
|
| |
|
|
[előzmény: (14843) moci09, 2019-12-29 13:54:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14835. Elküldve:
2019-12-29 11:51:15 |
[3021.] |
Felület?
|
| |
|
[válaszok erre: #14837]
|
[előzmény: (14834) moci09, 2019-12-29 10:32:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2873. Elküldve:
2019-12-29 11:50:22 |
[3022.] |
Mennyi magyart tudsz és hányra regisztráltál?
|
| |
|
[válaszok erre: #2874]
|
[előzmény: (2872) drogos, 2019-12-29 11:18:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14832. Elküldve:
2019-12-29 08:44:31 |
[3023.] |
Gyanítom, hogy csak készenlétből.
A teljesen kikapcsolt készülékben nincs villany.
|
| |
|
[válaszok erre: #14833]
|
[előzmény: (14829) Jeti, 2019-12-29 06:17:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55527. Elküldve:
2019-12-29 00:20:26 |
[3024.] |
Bocsánat, akkor én voltam figyelmetlen.
Úgy olvastam, hogy próbálta és nem vezetett eredményre.
|
| |
|
|
[előzmény: (55526) Amatőr61, 2019-12-28 23:48:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|