| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55525. Elküldve:
2019-12-28 23:46:58 |
[3026.] |
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.
A TV -nek kiégett a kijelzője pont a garancia lejárta után pár héttel, egy drága ívelt monitor pedig bevilágított a sarkán, kijelző csere után is.
Azt mondták, -sajnos mind ilyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (55522) gomey, 2019-12-28 23:28:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55523. Elküldve:
2019-12-28 23:42:58 |
[3027.] |
Okos vagy, csak kár hogy nem olvasol.
-"Gyári visszaállítás után is visszajönnek. "
-"Hiába törlöm, legközelebbi bekapcsoláskor visszaadja a szokásos 7 csatornát"
-"akármilyen beállítást, csatornahangolást, csatornakezelést csinálok, csak addig jó, amíg újra nem indítom a tv"
|
| |
|
[válaszok erre: #55526]
|
[előzmény: (55521) Amatőr61, 2019-12-28 23:24:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14828. Elküldve:
2019-12-28 21:01:51 |
[3029.] |
Ebből mit nem érteni?
"Ha nincsenek nem települlt az autofs plugin.
Ekkor kell a putty"
|
| |
|
|
[előzmény: (14827) moci09, 2019-12-28 20:57:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120325. Elküldve:
2019-12-28 20:42:57 |
[3030.] |
Ejnye-bejnye!
Ilyet mondani egy kollégára!
|
| |
|
[válaszok erre: #120326]
|
[előzmény: (120324) ITI, 2019-12-28 20:39:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55517. Elküldve:
2019-12-28 19:29:04 |
[3031.] |
Csak annyi a hiba, hogy LG.
|
| |
|
[válaszok erre: #55519]
|
[előzmény: (55516) huni66, 2019-12-28 19:22:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120322. Elküldve:
2019-12-28 18:02:08 |
[3032.] |
Mert olyan vagy mint a lépcsőház.
|
| |
|
[válaszok erre: #120323]
|
[előzmény: (120321) petersk, 2019-12-28 13:54:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55511. Elküldve:
2019-12-28 17:52:47 |
[3033.] |
Mert Ő már sokat javított …
|
| |
|
|
[előzmény: (55509) lorenzen, 2019-12-28 17:50:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55508. Elküldve:
2019-12-28 17:21:39 |
[3034.] |
Nem érdemes javíttatni.
|
| |
|
|
[előzmény: (55506) violino111, 2019-12-28 17:11:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20753. Elküldve:
2019-12-28 16:50:17 |
[3035.] |
Szerintem ne próbáld meg.
Ali Editorral esetleg be lehet tenni s MiniHD Se teljes mentésébe.
|
| |
|
[válaszok erre: #20754]
|
[előzmény: (20751) IpiBcsi, 2019-12-28 13:12:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120320. Elküldve:
2019-12-28 12:59:19 |
[3036.] |
Szerintem neked akarta és talált!
|
| |
|
[válaszok erre: #120321]
|
[előzmény: (120319) petersk, 2019-12-28 08:05:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2259. Elküldve:
2019-12-27 18:17:58 |
[3037.] |
hangyapeti jóvoltából: I 060400 06 234496F1E6AC8330C4855E88A2440B7B ; Bulsatcom (39°E)
|
| |
|
[válaszok erre: #2260]
|
[előzmény: (2258) miki2002, 2019-12-27 16:51:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2258. Elküldve:
2019-12-27 16:51:55 |
[3038.] |
Nem találom az új kulcsot.
Valaki megadná?
|
| |
|
[válaszok erre: #2259]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55498. Elküldve:
2019-12-27 16:38:21 |
[3039.] |
4:40-5:10 -ről már lekéstünk.
|
| |
|
[válaszok erre: #55499]
|
[előzmény: (55497) erik.dj, 2019-12-27 16:36:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4564. Elküldve:
2019-12-27 12:11:45 |
[3040.] |
Itt legalább kép is van:
|
| |
|
[válaszok erre: #4565]
|
[előzmény: (4563) gorog67, 2019-12-27 11:54:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55496. Elküldve:
2019-12-27 11:43:10 |
[3041.] |
Torrent ...
|
| |
|
|
[előzmény: (55495) p_rolland86, 2019-12-27 11:41:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65856. Elküldve:
2019-12-27 11:40:47 |
[3042.] |
Nem írtál árat és pontos műszaki adatokat!
|
| |
|
|
[előzmény: (65855) Barczik L, 2019-12-26 20:14:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4562. Elküldve:
2019-12-27 11:37:57 |
[3043.] |
Esetleg próbáld meg ezt:
|
| |
|
[válaszok erre: #4563]
|
[előzmény: (4561) miki2002, 2019-12-27 11:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55487. Elküldve:
2019-12-26 21:39:43 |
[3045.] |
"vagy egyszerű sztereó hangfalakat amiknek van saját erősítőjük jellemzően hálozati adapterrel táplálva"
Lényegében ez történt.
Aztán, hogy az erősítőn milyen bemenetek vannak és mit lehet rajt állítani, az más kérdés.
|
| |
|
|
[előzmény: (55486) egedi, 2019-12-26 21:10:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55481. Elküldve:
2019-12-26 20:24:11 |
[3046.] |
Akkor ott valami nagyon nem jó!
A fejhallgató kimenettel simán túl is kellene tudni vezérelni az erősítőt.
Lehet, hogy hibás az a TV.
|
| |
|
[válaszok erre: #55483]
|
[előzmény: (55480) huni66, 2019-12-26 19:58:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55467. Elküldve:
2019-12-26 16:38:29 |
[3047.] |
Normális TV -nek nem "gagyi" az erősítője.
|
| |
|
[válaszok erre: #55468]
|
[előzmény: (55465) gombilaci, 2019-12-26 15:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55463. Elküldve:
2019-12-26 15:21:54 |
[3048.] |
Fejhallgató kimenet sincs?
|
| |
|
[válaszok erre: #55464 #55465]
|
[előzmény: (55462) huni66, 2019-12-26 14:34:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120305. Elküldve:
2019-12-26 13:43:52 |
[3049.] |
Rosszul fogalmaztál!
Elvileg drágábban lehetne több HD csatorna.
Ki fizetné meg?
|
| |
|
|
[előzmény: (120304) csacso20, 2019-12-26 13:39:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120303. Elküldve:
2019-12-26 13:15:58 |
[3050.] |
Akkor meg minek várod?
|
| |
|
[válaszok erre: #120304]
|
[előzmény: (120302) szeged2014, 2019-12-26 12:36:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|