| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55239. Elküldve:
2019-12-02 06:23:31 |
[3151.] |
Érdekes, hogy még most sem jelentkezett! Szerintem azért ez jelent valamit ...
Azért mert nyitva egy ajtó, nem azt jelenti hogy be is megyünk rajta.
Előbb meggondoljuk, hogy nekünk nyitották -e ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #55240]
|
[előzmény: (55238) IP1954, 2019-12-01 09:48:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120052. Elküldve:
2019-12-02 06:20:47 |
[3152.] |
Szerencsére a Direct nem tette be a kínálatba!
Ha nem akarsz a 13° -ra menni, - ott a net.
|
| |
|
[válaszok erre: #120053]
|
[előzmény: (120051) HongKong, 2019-12-02 03:34:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120049. Elküldve:
2019-12-01 19:46:11 |
[3153.] |
Miért lenne?
|
| |
|
[válaszok erre: #120051]
|
[előzmény: (120047) HongKong, 2019-12-01 18:36:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11560. Elküldve:
2019-12-01 16:25:52 |
[3154.] |
roor/usr/bin
Itt cseréld le az oscam fájlt és 755 jogot adj neki.
|
| |
|
|
[előzmény: (11558) kukacka, 2019-12-01 15:15:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11556. Elküldve:
2019-12-01 12:08:20 |
[3155.] |
A készüléked neked kellene ismerni.
Nekem sosem volt olyan boxom!
|
| |
|
|
[előzmény: (11555) kukacka, 2019-12-01 12:03:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11554. Elküldve:
2019-12-01 11:12:55 |
[3156.] |
A binárist kell lecserélni.
|
| |
|
[válaszok erre: #11555]
|
[előzmény: (11553) kukacka, 2019-12-01 09:47:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14712. Elküldve:
2019-12-01 11:10:15 |
[3157.] |
Az új csomag valamiért nem indult el, azt írtad!
Akkor menj végre a forgalmazóhoz, ne szarakodj!
Újra kell indítani a kártyát! Ez neten és telefonon nem fog menni!
|
| |
|
|
[előzmény: (14710) mnbvc39, 2019-12-01 10:01:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55236. Elküldve:
2019-12-01 09:17:53 |
[3158.] |
Igen, tisztesség is van a világon, - na meg puhatestűek és fazekas termékek is.
|
| |
|
|
[előzmény: (55233) Brunó1945, 2019-11-30 19:34:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14708. Elküldve:
2019-12-01 09:06:53 |
[3159.] |
Voltál már a kártyáddal egy forgalmazónál?
|
| |
|
|
[előzmény: (14706) mnbvc39, 2019-12-01 08:49:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55232. Elküldve:
2019-11-30 19:27:03 |
[3160.] |
Te vagy canalsat?
|
| |
|
|
[előzmény: (55231) Kenderice, 2019-11-30 19:22:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2255. Elküldve:
2019-11-30 16:00:16 |
[3161.] |
I 060400 04
49 59 EA 06 D9 A2 51 E6 BD 48 89 38 69 CD 68 6F
|
| |
|
[válaszok erre: #2256]
|
[előzmény: (2254) miki2002, 2019-11-23 13:14:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55222. Elküldve:
2019-11-30 15:54:13 |
[3162.] |
Ki nem szarja le a tanárokat!?
Naplopó szar banda!
|
| |
|
[válaszok erre: #55224 #55225 #55227]
|
[előzmény: (55221) Amatőr61, 2019-11-30 14:56:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
17011. Elküldve:
2019-11-30 12:33:04 |
[3163.] |
Kódot ne akarj osztani, azt a szolgáltatók megoldják.
Neked a kulcs kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #17012]
|
[előzmény: (17004) Jedie82, 2019-11-30 07:05:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7948. Elküldve:
2019-11-29 06:31:21 |
[3164.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (7947) miroka, 2019-11-28 22:55:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7946. Elküldve:
2019-11-28 19:02:01 |
[3165.] |
VU+Duo2 -vel megy a 27,5 W?
Ha igen, teszek rá egy 125 -ös antennát.
|
| |
|
[válaszok erre: #7947]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55205. Elküldve:
2019-11-27 19:42:10 |
[3166.] |
"Ez van nekem is tavasz óta."
Akkor mostantól ketten használjátok?
|
| |
|
[válaszok erre: #55206 #55209]
|
[előzmény: (55202) p_rolland86, 2019-11-27 17:07:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120022. Elküldve:
2019-11-27 06:36:45 |
[3167.] |
Talán mpeg és ts.
|
| |
|
[válaszok erre: #120031]
|
[előzmény: (120021) okzsoke, 2019-11-26 23:53:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3219. Elküldve:
2019-11-26 06:17:31 |
[3168.] |
Nem jó hír, de köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (3218) chucky, 2019-11-25 20:11:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7937. Elküldve:
2019-11-25 17:54:46 |
[3171.] |
Gondoltam, hogy valami köcsög személyeskedni fog.
|
| |
|
|
[előzmény: (7936) Tibi242, 2019-11-25 17:43:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3215. Elküldve:
2019-11-25 17:40:50 |
[3172.] |
Hallottál valamit?
|
| |
|
|
[előzmény: (3214) chucky, 2019-11-25 13:31:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120017. Elküldve:
2019-11-25 17:39:13 |
[3173.] |
Mi lesz elérhető?
|
| |
|
[válaszok erre: #120019]
|
[előzmény: (120015) masvilagx3, 2019-11-25 16:24:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7935. Elküldve:
2019-11-25 17:33:04 |
[3174.] |
ITI -t miért érdekelné, hogy mivel jön Pesten?
|
| |
|
[válaszok erre: #7936]
|
[előzmény: (7933) Tibi242, 2019-11-25 17:10:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|