| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1813. Elküldve:
2019-11-25 17:30:44 |
[3176.] |
Valahogy a Márton nap nem jutott eszébe a …
|
| |
|
|
[előzmény: (1811) attila.scourgeofgod, 2019-11-25 17:07:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14694. Elküldve:
2019-11-25 06:41:58 |
[3177.] |
Exteplayer3 nem jó?
|
| |
|
|
[előzmény: (14693) K. Tibor, 2019-11-25 00:42:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20575. Elküldve:
2019-11-25 06:37:56 |
[3178.] |
A pontos szoftver és hardver verziót nézd meg, ne hogy mást próbálj rátölteni mint ami rávaló.
|
| |
|
|
[előzmény: (20574) IpiBcsi, 2019-11-24 22:05:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54165. Elküldve:
2019-11-24 20:30:52 |
[3180.] |
Én inkább vágok! Szeretem nyugodtan reklámok nélkül nézni a filmeket.
|
| |
|
[válaszok erre: #54166 #54168]
|
[előzmény: (54163) ITI, 2019-11-24 19:55:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54162. Elküldve:
2019-11-24 19:45:20 |
[3181.] |
"Nem értem mi ezzel a probléma?"
Neked kell tudni, hogy érted -e!
Gondolom az, hogy egy filmben van 40 perc reklám amit ki kellene vágni.
8260+ szerencsére nem csak kódoltan tud felvenni és a kódolthoz is van megoldás.
|
| |
|
[válaszok erre: #54163]
|
[előzmény: (54160) ITI, 2019-11-24 19:38:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
120008. Elküldve:
2019-11-24 13:17:02 |
[3182.] |
Van Dikh TV a Directen?
|
| |
|
[válaszok erre: #120009]
|
[előzmény: (120006) kaja008, 2019-11-24 11:34:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54157. Elküldve:
2019-11-24 11:14:53 |
[3183.] |
"Ekkora marhaságot már régen olvastam!"
Én meg ilyen emberrel régen találkoztam.
|
| |
|
|
[előzmény: (54155) gomey, 2019-11-24 08:47:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54154. Elküldve:
2019-11-24 08:31:50 |
[3184.] |
Mi az, hogy egyéb készülék?
Szerintem Unios előírás a kódolt adások kódolt felvétele.
Csak azon a készüléken játszható le, amin felvették.
A Sony a rádugott meghajtót formázza és titkosítja.
Linuxos boxok felvétele lehet kódolatlan.
|
| |
|
[válaszok erre: #54155]
|
[előzmény: (54152) nbob, 2019-11-24 03:27:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11538. Elküldve:
2019-11-23 22:46:23 |
[3185.] |
Ami nálam emuval megy a kérdezett holdakon.
9E Ant1 Europe, PTV Global
16E Kanal D, N24 Plus, NationalTV, SIC Internacional.
|
| |
|
|
[előzmény: (11535) [email protected], 2019-11-23 18:31:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2254. Elküldve:
2019-11-23 13:14:10 |
[3186.] |
06 0F1EDECDA532E23CF9BF64EDCED5ADC8
|
| |
|
[válaszok erre: #2255]
|
[előzmény: (2251) miki2002, 2019-11-09 19:22:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54137. Elküldve:
2019-11-22 18:40:59 |
[3187.] |
"már majd fél éve ez foglalkoztatja a fél országot"
Annyi előfizető azért nincs!
|
| |
|
|
[előzmény: (54131) malvin, 2019-11-22 16:01:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11532. Elküldve:
2019-11-22 17:41:02 |
[3188.] |
Ha az AFN működik, szólj mert az sokakat érdekelne!
|
| |
|
|
[előzmény: (11513) [email protected], 2019-11-22 11:38:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2780. Elküldve:
2019-11-21 18:43:15 |
[3190.] |
OpenPLi 4 alatt az Automatic Full Backup Plugint használom.
Naponta készít egy teljes mentést a beállított időpontban.
|
| |
|
|
[előzmény: (2777) MrX, 2019-11-21 11:38:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11502. Elküldve:
2019-11-21 18:41:02 |
[3191.] |
Ha fóbiás vagy, kezeltesd.
|
| |
|
|
[előzmény: (11497) [email protected], 2019-11-21 17:41:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14653. Elküldve:
2019-11-21 18:37:56 |
[3192.] |
Ha jó, miért kellene frissíteni?
Én még mindig a 4 -est használom és minden fut ami kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (14652) jkalocsa, 2019-11-21 17:59:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65724. Elküldve:
2019-11-21 06:10:13 |
[3193.] |
Hirdetés, vagy a box?
Ha a box, akkor írj neki PÜ -ben.
|
| |
|
[válaszok erre: #65727 #65728]
|
[előzmény: (65723) violino111, 2019-11-21 00:33:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11476. Elküldve:
2019-11-20 20:25:38 |
[3194.] |
Közvetlen összekötni egy PC -vel talán még beleférne, csak hogy használni is lehessen.
|
| |
|
[válaszok erre: #11477]
|
[előzmény: (11463) zólyma, 2019-11-20 18:40:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11461. Elküldve:
2019-11-20 16:24:57 |
[3195.] |
TotalCommander FTP kapcsolat vagy simán a Windows -ról a box nevén a belépés nálad nem játszik?
|
| |
|
[válaszok erre: #11463 #11465]
|
[előzmény: (11459) [email protected], 2019-11-20 14:39:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
55143. Elküldve:
2019-11-19 06:36:04 |
[3197.] |
Amíg tudod kenni, de 10 °C alatt nem érdemes.
|
| |
|
|
[előzmény: (55139) zoro67, 2019-11-18 23:40:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20556. Elküldve:
2019-11-19 06:31:11 |
[3198.] |
Igen, van. Varisztor.
Ezekből a tápokból az NTC -t "felejtik" ki, az fontosabb.
https://data.hu/get/12161309/8260_tap.pdf
Az sem jó, hogy a két oldalt kondival összekötik, mert felesleges 50 Hz -es zavart visz a 12 V -os részre.
Ez a koax árnyékolásán is megjelenik, de amúgy a szakkönyvek szerint tilos is.
A 230 V -os bemenetet pedig a fém dobozra köti kondikkal, ezzel ad a kettős szigetelésnek és "ráz" a doboz.
|
| |
|
|
[előzmény: (20555) szemcsi65, 2019-11-19 02:34:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|