| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11389. Elküldve:
2019-10-28 10:30:18 |
[3276.] |
Köszönöm, már ideje volt!
|
| |
|
|
[előzmény: (11388) erik.dj, 2019-10-28 09:40:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54878. Elküldve:
2019-10-28 10:26:35 |
[3277.] |
Nem tudok róla, hogy magyarországon lenne döntés.
A nyári időszámítás nagy bazdmeg lenne télen, mikor 9-9:30 -kor még sötét lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #54879 #54880]
|
[előzmény: (54875) Hatalom2000, 2019-10-28 09:07:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54871. Elküldve:
2019-10-27 17:28:29 |
[3279.] |
Ne is zavarjon, hogy több ezer évig senki nem állította át az órát, mégis minden jól működött.
Tudod a régi napórák még mindig tudják mennyi az idő.
A gyárak folyamatosan üzemelnek, a legtöbb helyen állandó a mesterséges világítás.
Nem tudom ki fejezi be a munkát dél körül, de csak Ő nem dolgozik a legmelegebb időszakban.
Az irodában aki 9-10 körül kezd, azt Ő választotta, - legtöbb "normális" helyen legkésőbb 8 -kor kezdenek.
Talán nagyon nem izzadnak meg amíg beérnek a klimatizált irodába.
A klímát aki kapcsolgatja, az tényleg nem tudja mit csinál, ugyanis folyamatos üzemben a legkevesebb a fogyasztása.
Ha valaki a nyári időszámításért "kampányol", az szerintem tényleg hülye, főleg hogy már bizonyított tény, hogy egészségre káros hatása is van.
|
| |
|
[válaszok erre: #54873]
|
[előzmény: (54870) Gmk87, 2019-10-27 15:49:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11386. Elküldve:
2019-10-27 15:05:14 |
[3280.] |
Meg egy csomó ami már nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (11385) Smart0, 2019-10-27 09:09:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119844. Elküldve:
2019-10-27 15:01:31 |
[3281.] |
Talán könnyebben tudnának segíteni, ha leírnád milyen box.
Az UPC EPG a Paprika TV TP -jén van. https://www.flysat.com/upc.php
|
| |
|
|
[előzmény: (119843) muhojo, 2019-10-27 12:16:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54869. Elküldve:
2019-10-27 14:56:03 |
[3282.] |
Oroszországban még tudnak gondolkodni, a nyugati böszmeség és a liberalizmus még nem fertőzte meg őket.
És persze a nap mindkét időszámításnál 24 óra.
|
| |
|
|
[előzmény: (54868) lorenzen, 2019-10-27 14:39:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54867. Elküldve:
2019-10-27 14:39:08 |
[3283.] |
"Még ha csak 1-2 órával is, de kevesebbet megy a klíma is és a napi csúcs is jobb, ha munkaidőn kívűl van. "
Gondolkodj, aztán talán kevesebb butaságot írsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #54870]
|
[előzmény: (54866) Gmk87, 2019-10-27 11:05:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20491. Elküldve:
2019-10-27 14:30:25 |
[3284.] |
WebTV List.txt?
|
| |
|
[válaszok erre: #20492]
|
[előzmény: (20490) gombilaci, 2019-10-27 10:20:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54865. Elküldve:
2019-10-27 10:23:02 |
[3285.] |
Attól még igaz, hogy az óra átállítása több kárt okoz mint hasznot!
Most van a jó beállítás, ezt kell hagyni!
|
| |
|
[válaszok erre: #54866]
|
[előzmény: (54863) Smart0, 2019-10-26 18:52:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2757. Elküldve:
2019-10-27 10:21:00 |
[3286.] |
Tökéletesen igazad van!
|
| |
|
|
[előzmény: (2755) developer, 2019-10-27 06:58:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3211. Elküldve:
2019-10-23 20:13:22 |
[3288.] |
Amúgy, csak nálad van, hogy beírod a kulcsot.
Persze lehet, hogy másnál is beírtad …
|
| |
|
[válaszok erre: #3212]
|
[előzmény: (3208) anonim691222, 2019-10-23 14:11:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11377. Elküldve:
2019-10-23 10:42:18 |
[3289.] |
Sajnos a 15W Fight Network még mindig néma.
A 11532-797 ami még jó volt.
|
| |
|
|
[előzmény: (11375) miki2002, 2019-10-23 10:17:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1756. Elküldve:
2019-10-23 10:29:34 |
[3290.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2749. Elküldve:
2019-10-23 10:18:44 |
[3291.] |
Ha PC -n sem megy, akkor …
|
| |
|
|
[előzmény: (2747) MrX, 2019-10-23 07:26:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11375. Elküldve:
2019-10-23 10:17:25 |
[3292.] |
Köszönöm, most már működik!
|
| |
|
[válaszok erre: #11377 #11378]
|
[előzmény: (11374) resTore, 2019-10-23 09:44:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20479. Elküldve:
2019-10-22 18:01:37 |
[3293.] |
Akkor cseréltesd ki!
|
| |
|
[válaszok erre: #20480]
|
[előzmény: (20477) gyurkabá, 2019-10-22 17:22:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11371. Elküldve:
2019-10-22 18:00:31 |
[3294.] |
Szia Pityu!
Köszönöm, ez legalább letölthető!
|
| |
|
|
[előzmény: (11364) pityu54, 2019-10-22 16:48:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11370. Elküldve:
2019-10-22 17:58:34 |
[3295.] |
3 böngészővel is próbáltam, egyik sem érhető el.
|
| |
|
[válaszok erre: #11373]
|
[előzmény: (11368) Smart0, 2019-10-22 17:52:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20475. Elküldve:
2019-10-22 16:35:17 |
[3298.] |
Tápegység csere?
|
| |
|
[válaszok erre: #20476]
|
[előzmény: (20473) gyurkabá, 2019-10-22 13:34:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54026. Elküldve:
2019-10-22 09:13:48 |
[3299.] |
Még SD -ben is kár közvetíteni!
|
| |
|
|
[előzmény: (54025) K. Tibor, 2019-10-21 22:36:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|