| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
134. Elküldve:
2019-10-21 15:14:39 |
[3301.] |
Nyugtával dicsérd a napot!
Karácsonyt már megkörnyékezte Demszky, Gyurcsány, Lampert.
Visszasírjátok a Demszky korszakot?
Megkapjátok, Gyurcsánnyal kibővítve!
Fejlesztés nulla, pénzlenyúlás maximálisan!
Tarlós helyében nem fogadnám el, ha Demszky is megkapja.
|
| |
|
|
[előzmény: (133) kovacsszandra, 2019-10-20 15:38:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54817. Elküldve:
2019-10-19 13:22:05 |
[3302.] |
WinZip
|
| |
|
[válaszok erre: #54821]
|
[előzmény: (54816) gomey, 2019-10-19 13:17:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14497. Elküldve:
2019-10-18 21:54:33 |
[3303.] |
" a hdd nem erdekel nem szoktam semit rogziteni ???? "
Ezt talán neked kellene tudni, nem Attilának!
Remélem ez azért még mindig a Vu+ topic!
|
| |
|
[válaszok erre: #14500]
|
[előzmény: (14495) rebeka56, 2019-10-18 20:43:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7737. Elküldve:
2019-10-18 16:34:20 |
[3304.] |
Tisztán látszik, hogy nem Matiz.
|
| |
|
[válaszok erre: #7738]
|
[előzmény: (7734) mcfly82, 2019-10-18 11:05:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54801. Elküldve:
2019-10-15 16:44:17 |
[3305.] |
Win 8.1 -et tegyél rá, a 8 nem jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #54802]
|
[előzmény: (54800) marcsello, 2019-10-15 14:40:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54786. Elküldve:
2019-10-14 16:49:51 |
[3307.] |
Nézd meg milyen van benne és mennyi foglalat.
|
| |
|
[válaszok erre: #54787]
|
[előzmény: (54778) marcsello, 2019-10-14 10:29:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7703. Elküldve:
2019-10-14 06:27:42 |
[3308.] |
110 cm -es Triax elég jó, Inverto Black fejjel.
|
| |
|
|
[előzmény: (7701) biashead, 2019-10-13 18:14:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7702. Elküldve:
2019-10-14 06:27:01 |
[3309.] |
Persze a szerkesztéshez is kell egy kis …
|
| |
|
[válaszok erre: #7705]
|
[előzmény: (7700) gomey, 2019-10-13 16:21:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7699. Elküldve:
2019-10-13 16:19:42 |
[3310.] |
Akkor forgatni fogod?
|
| |
|
[válaszok erre: #7701]
|
[előzmény: (7697) biashead, 2019-10-13 15:43:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7698. Elküldve:
2019-10-13 16:17:34 |
[3311.] |
Egy hozzászólás nem lett volna elég?
|
| |
|
[válaszok erre: #7700]
|
[előzmény: (7692) gomey, 2019-10-13 14:04:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119823. Elküldve:
2019-10-13 09:55:26 |
[3312.] |
Nem kellett volna előre háborogni …
|
| |
|
[válaszok erre: #119824]
|
[előzmény: (119819) natomail, 2019-10-12 22:34:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14452. Elküldve:
2019-10-13 09:53:26 |
[3313.] |
Lehet venni, box nélküli előfizetés, Direkt kártya a neve.
Másik boxban kipróbálva rögtön kiderül, de az Irdeto és a Nagra társítva van. A 0D97 ICE kártya működik más boxban is.
|
| |
|
[válaszok erre: #14453]
|
[előzmény: (14451) masvilagx3, 2019-10-12 21:10:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54775. Elküldve:
2019-10-13 09:48:24 |
[3314.] |
Köszönjük MSE!
|
| |
|
|
[előzmény: (54773) gomey, 2019-10-13 09:42:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14448. Elküldve:
2019-10-12 15:26:04 |
[3315.] |
Tudni kellene párosítva van -e a boxhoz. Ha igen, cseréltesse a szolgáltatóval a boxot.
|
| |
|
[válaszok erre: #14449]
|
[előzmény: (14445) masvilagx3, 2019-10-12 11:41:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119807. Elküldve:
2019-10-11 20:19:43 |
[3316.] |
Jó reggelt!
119740, 119764 és még egy csomó hozzászólás!
|
| |
|
|
[előzmény: (119805) Gordiusz85, 2019-10-11 19:11:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14399. Elküldve:
2019-10-11 09:16:24 |
[3317.] |
A segítséghez válaszolni kellene a kérdésekre.
14389, 14393, 14396
"ez itt a nagy kérdés? "
Hogy mi a nagy kérdés, -azt neked kell tudni!
|
| |
|
|
[előzmény: (14395) zuhman, 2019-10-10 17:46:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14394. Elküldve:
2019-10-10 17:06:23 |
[3318.] |
Nem vagyok vicces, csak rákérdeztem arra amit írtál!
"csúcs műholdvevő egység ami tartalmaz egy antena be álltó programot de idáig minden holdat behozot"
|
| |
|
[válaszok erre: #14395]
|
[előzmény: (14391) miki2002, 2019-10-10 16:38:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14391. Elküldve:
2019-10-10 16:38:48 |
[3319.] |
A TV "csúcs műholdvevője" átforgatta az antennát?
|
| |
|
[válaszok erre: #14392 #14394]
|
[előzmény: (14390) zuhman, 2019-10-10 15:45:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14387. Elküldve:
2019-10-10 13:53:37 |
[3320.] |
Antenna be lett állítva?
|
| |
|
[válaszok erre: #14388]
|
[előzmény: (14385) zuhman, 2019-10-10 12:59:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54766. Elküldve:
2019-10-10 10:35:39 |
[3321.] |
Szerencse a Lottó -hoz kell, a szoftvereket oprendszerekhez írják.
|
| |
|
[válaszok erre: #54767 #54768]
|
[előzmény: (54765) gomey, 2019-10-10 09:11:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14382. Elküldve:
2019-10-10 10:31:36 |
[3322.] |
Igen, mivel a pénztárca nagy úr, azért ilyen hardvert nem a Vu boxok között kell keresni.
|
| |
|
|
[előzmény: (14381) Csocso_12, 2019-10-10 09:49:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2249. Elküldve:
2019-10-10 10:28:19 |
[3323.] |
I 060400 06 EDF468B2A34C7086B437AD9625707AEA
|
| |
|
[válaszok erre: #2250]
|
[előzmény: (2248) miki2002, 2019-09-28 09:11:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54764. Elküldve:
2019-10-10 09:02:26 |
[3324.] |
Win 8.1 -en még az öreg TV kártyát is használtam XP Driverekkel.
Nem volt olyan XP-re írt program ami nem ment volna.
Van amit még Win10 -en is tudtam használni.
Jól működik a kompatibilis mód.
|
| |
|
[válaszok erre: #54765]
|
[előzmény: (54763) gomey, 2019-10-10 04:59:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14380. Elküldve:
2019-10-10 08:56:09 |
[3325.] |
Nem írtam hogy szar, csak azt hogy gyenge.
Ennyi hardver a közönséges Amiko boxokban is van, de azoktól semmi extrát nem várunk.
Tudom mire képes a Duo2, ezért az alá nem adnám.
|
| |
|
[válaszok erre: #14381]
|
[előzmény: (14378) masvilagx3, 2019-10-09 20:52:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|