| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14375. Elküldve:
2019-10-09 20:09:42 |
[3326.] |
Ettől sokat ne is várj. "751 MHz processzorral, 512 MB DDR3 DRAM-mal és 256 MB Flash-sel"
Még viccnek is gyenge!
|
| |
|
[válaszok erre: #14377 #14378]
|
[előzmény: (14373) franjobp, 2019-10-09 18:34:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20448. Elküldve:
2019-10-09 15:33:17 |
[3327.] |
Mi lenne, nem fog vele menni.
|
| |
|
|
[előzmény: (20445) egedi, 2019-10-09 13:33:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54016. Elküldve:
2019-10-08 08:39:02 |
[3329.] |
"Én az ilyen ingatlant eladnám a picsába vagy eleve meg se venném."
Jó neked, hogy így válogathatsz.
Nagyon sokan ezt nem tehetik meg.
|
| |
|
|
[előzmény: (54015) gomey, 2019-10-08 00:47:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14360. Elküldve:
2019-10-07 19:44:32 |
[3330.] |
Gyárilag több változat létezik.
1, 2 vagy 4 LNB bemenet.
Én a 4 bemeneteset néztem ki magamnak.
VU+ Duo 4K 2x DVB-S2X FBC Twin Tuner
VU+ Duo 4K 1x DVB-S2X FBC Twin Tuner
VU+ Duo 4K 1x DVB-S2X FBC / 1x DVB-C FBC
|
| |
|
|
[előzmény: (14359) version, 2019-10-07 18:04:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14356. Elküldve:
2019-10-07 15:00:26 |
[3331.] |
Többször lefagyott a boxom 0d97 kártyával a Galaxy4 csatornán.
Kódoltnak látta, de mivel nem az ezért az oscam nem is tudta kezelni.
Az alábbi megoldást találtam.
oscam.dvbapi
A: ::0A96:0B04 2600:000000:1FFF
Softcam.key
F 0A960259 00 0000000000000000 ; Galaxy4 (0,9W)
|
| |
|
[válaszok erre: #14358]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54004. Elküldve:
2019-10-07 13:04:21 |
[3332.] |
Varázslatokra szerintem még egy kicsit várni kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (53998) gomey, 2019-10-07 09:48:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53992. Elküldve:
2019-10-06 22:22:27 |
[3333.] |
Mit gondolok komolyan? Azt, hogy nem tud mindenki parabolát szereltetni, szerelni?
Természetesen igen!
Tudod, van az a fránya dolog, hogy tisztán rá is kell látni a holdra, na meg mindenhol nem is engedik a felszerelését.
|
| |
|
[válaszok erre: #53993 #53998]
|
[előzmény: (53988) ITI, 2019-10-06 21:22:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53991. Elküldve:
2019-10-06 22:19:15 |
[3334.] |
Rosszul látod a dolgot!
Nem az "okos" TV -t kell lebutítani, hanem a TV -d elavult.
|
| |
|
|
[előzmény: (53990) cukorcica, 2019-10-06 22:00:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53984. Elküldve:
2019-10-06 17:20:45 |
[3335.] |
Nem mindenki tud parabolát feltenni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53988]
|
[előzmény: (53983) ITI, 2019-10-06 15:02:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54744. Elküldve:
2019-10-06 17:10:19 |
[3336.] |
Elég régóta nézem, de még mindent magyar nyelven láttam.
Olyan volt, hogy felcserélték a hangsávokat, de hogy ne lett volna magyar …
|
| |
|
|
[előzmény: (54743) p_rolland86, 2019-10-06 17:04:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54741. Elküldve:
2019-10-06 15:29:17 |
[3337.] |
Persze hogy nem!
|
| |
|
|
[előzmény: (54739) p_rolland86, 2019-10-06 15:10:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24342. Elküldve:
2019-10-05 19:36:59 |
[3338.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (24341) MyChroLesLie, 2019-10-05 15:37:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119790. Elküldve:
2019-10-04 18:03:42 |
[3341.] |
Még mindig a boxtól függ.
Átmásolás nem probléma semmilyen boxnál sem, de attól még nem biztos, hogy le is tudja játszani.
Linuxos boxok felvételét általában le lehet játszani PC -n is.
|
| |
|
|
[előzmény: (119785) sky_digital, 2019-10-04 16:29:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14338. Elküldve:
2019-10-04 17:56:39 |
[3342.] |
Aztán az melyik holdon van?
Másik boxal próbáltad már?
|
| |
|
|
[előzmény: (14337) maxabo300, 2019-10-04 09:28:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119779. Elküldve:
2019-10-04 15:56:08 |
[3343.] |
Persze hogy box függő!
Én a Duo2 -t elérem másik boxról, PC -ről és telefonról is.
|
| |
|
[válaszok erre: #119780]
|
[előzmény: (119778) sky_digital, 2019-10-04 15:15:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119777. Elküldve:
2019-10-04 14:32:37 |
[3344.] |
Remélem ez még nem rtl topic!
|
| |
|
|
[előzmény: (119776) d97es, 2019-10-04 11:42:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65558. Elküldve:
2019-10-04 14:30:57 |
[3345.] |
Ezt magadtól is kérdezhetnéd, de ahhoz intelligencia is kellene és a gondolkodás képessége.
|
| |
|
[válaszok erre: #65561]
|
[előzmény: (65557) Merlot, 2019-10-04 14:26:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65555. Elküldve:
2019-10-04 13:27:14 |
[3346.] |
Ehhez mi köze szt53 -nak és milyen kártyáról van szó?
|
| |
|
[válaszok erre: #65556]
|
[előzmény: (65554) Gabrield, 2019-10-03 15:44:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119769. Elküldve:
2019-10-03 06:43:50 |
[3347.] |
Hülyeség!
|
| |
|
|
[előzmény: (119767) Péter41, 2019-10-02 22:36:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20439. Elküldve:
2019-10-02 17:56:00 |
[3348.] |
15W-30W jó lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #20440 #20443]
|
[előzmény: (20438) tivi33, 2019-10-02 11:01:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119759. Elküldve:
2019-10-02 15:11:59 |
[3349.] |
Nagyszerű lenne!
|
| |
|
|
[előzmény: (119754) sathunter, 2019-10-02 13:15:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54695. Elküldve:
2019-10-02 06:39:47 |
[3350.] |
Millennium.
|
| |
|
|
[előzmény: (54694) net_user, 2019-10-01 19:44:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|