| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
15. Elküldve:
2019-09-22 11:38:31 |
[3376.] |
Azért lenne jó, ha minél többen keresnénk és megosztanánk az új kulcsokat.
|
| |
|
[válaszok erre: #16]
|
[előzmény: (13) mbovo, 2019-09-22 11:09:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11. Elküldve:
2019-09-21 21:33:32 |
[3379.] |
Ezt most miért töltitek?
|
| |
|
|
[előzmény: (8) miki2002, 2019-09-18 19:28:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10. Elküldve:
2019-09-21 20:21:07 |
[3380.] |
Köszönöm, már nem kell!
|
| |
|
|
[előzmény: (9) miki2002, 2019-09-21 17:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9. Elküldve:
2019-09-21 17:55:15 |
[3381.] |
20.09.2019
FOX NETWORKS GROUP
(Turksat 4A 42°E East Beam)
New Keys and ID's:
T 1FFE 01 ;FOX CRIME HD
T 1FFF 01 ;NAT GEO HD
T 2000 01 ;FX HD
T 2001 01 ;NAT GEO PEOPLE HD
T 2002 01 ;24 KITCHEN HD
T 2003 01 ;FOX LIFE HD
T 2004 01 ;NAT GEO WILD HD
T 2005 01 ;FOX SPORTS HD
Tud valaki új kulcsot?
|
| |
|
[válaszok erre: #10 #12]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11291. Elküldve:
2019-09-19 20:51:29 |
[3382.] |
Esetleg a francia?
|
| |
|
[válaszok erre: #11292]
|
[előzmény: (11290) Smart0, 2019-09-19 10:08:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119675. Elküldve:
2019-09-19 18:05:37 |
[3384.] |
Bocsánat, hogy megmutattam hol lehet megnézni milyenek mozogva, illetve hogy felhívtam figyelmedet a törlés lehetőségére.
|
| |
|
[válaszok erre: #119676 #119677]
|
[előzmény: (119674) Johnyopen, 2019-09-19 16:46:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54580. Elküldve:
2019-09-18 21:12:32 |
[3387.] |
A nyomaték a lényeg, nem a légszennyezés. A Szergej füstöl mint az állat, de bármit elhúz.
|
| |
|
[válaszok erre: #54581 #54583]
|
[előzmény: (54579) ITI, 2019-09-18 20:55:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4520. Elküldve:
2019-09-18 19:52:36 |
[3388.] |
3°E 12561 H 2929 HD
ID: Zadruga uplink
SERBIAN REALITY SHOW ZADRUGA
F AC14B332 00 2019094206ADBF72
|
| |
|
[válaszok erre: #4531 #4552]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2247. Elküldve:
2019-09-18 19:18:13 |
[3390.] |
I 060400 06 B3 A2 83 32 5B F7 A1 8B A8 B4 08 4B FB 5F 93 70
|
| |
|
[válaszok erre: #2248]
|
[előzmény: (2246) mbovo, 2019-08-29 22:24:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53923. Elküldve:
2019-09-17 21:14:07 |
[3391.] |
Nem az a lényeg hogy mi lesz, hanem az, hogy a tájékoztatás egy kalap szamóca.
Ha nem tudják mi lesz, ne adjanak ki tájékoztatást, ha tudják akkor viszont egy hozzáértő szakember adja meg a korrekt paramétereket.
Amit kiadtak az egy nulla!
|
| |
|
[válaszok erre: #53924]
|
[előzmény: (53920) EnJoe, 2019-09-17 20:36:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53919. Elküldve:
2019-09-17 20:33:06 |
[3392.] |
Akkor remélem kapok én is egy új Vu+ boxot.
|
| |
|
[válaszok erre: #53922]
|
[előzmény: (53918) net_user, 2019-09-17 20:27:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53917. Elküldve:
2019-09-17 19:36:46 |
[3394.] |
"Annyit mondtak, ami feltétlen szükséges"
Ezek szerint egy csomó felhasználó nem számít.
Sok készülék tulajdonos készüléke tudja a Conax kártyát kezelni, de ha más lesz azt nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #53918]
|
[előzmény: (53916) net_user, 2019-09-17 19:09:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53910. Elküldve:
2019-09-17 18:23:40 |
[3395.] |
Ha csak az ingyenest akarja nézni, akkor szerintem modul sem kell.
Azt hogy CI+ lesz honnan vetted?
|
| |
|
|
[előzmény: (53907) net_user, 2019-09-17 18:02:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119662. Elküldve:
2019-09-17 14:33:48 |
[3397.] |
Miért nem?
|
| |
|
|
[előzmény: (119661) Johnyopen, 2019-09-17 11:14:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54553. Elküldve:
2019-09-17 06:54:27 |
[3398.] |
Ebből mit nem értettél? "amit csalásnak nevezek"
Attól mert nem lázonganak, még foglalkoznak a problémával.
|
| |
|
[válaszok erre: #54559]
|
[előzmény: (54552) Kenderice, 2019-09-17 04:21:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54550. Elküldve:
2019-09-16 21:06:12 |
[3400.] |
Ahogy hede írta, ad/vesz mérés esetén kifizeted amit veszel és kiszámlázod amit eladsz. A szolgáltató csak a villamos energia árát fizeti!
Ezt az adóbevallásban feltünteted.
Ez teljesen tökéletes módszer.
Ezt azok választják, akik többet termelnek mint amennyit felhasználnak.
A másik megoldás, amit csalásnak nevezek, de még engedélyezett.
A villanyszámla csökkentése, tehát a mérő "visszafelé" megy.
Itt a probléma, a szolgáltató megkárosítása a következő módon történik.
A villamos energia ára (amit fizetünk) két részből áll.
1. Energia díj (kb.:18 Ft)
2. Rendszerhasználati és rendszer irányítási díj (kb.: 17 Ft)
E két tétel összegét fizetjük, 35 Ft -ot. (Pontos összeget nem tudom, szolgáltatónként és elfogyasztott energia mennyiségétől változik.
Lényeg, hogy a visszatáplált villamos energiát ez esetben a szolgáltató 35 Ft -ért "veszi" a tényleges 18 Ft helyett.
Nem elég, hogy elesnek a rendszerhasználati díjtól, még ők "fizetik" a fogyasztónak, pedig a fogyasztó duplán használja (kétirányba) a villamos rendszert.
A tisztelt fogyasztó jogtalan nyereséghez, jövedelemhez jut és még az adóbevallásán sem szerepel.
Ezt tetézi még a napelemek okozta kiszámíthatatlan egyfázisú feszültség emelés és csökkenés, amit a szolgáltatónak kötelessége az előírt értékek között tartani, ezzel plusz beruházási költségek keletkeznek.
Lehet ezen nevetni, hülyeségnek tartani, de a szolgáltatók ezt nem fogják lenyelni!
A megoldás mi lesz nem tudom, de minél több napelem kerül a 0,4 kV -os hálózatra annál inkább kezelhetetlen lesz és annál több veszteség éri a szolgáltatókat.
|
| |
|
[válaszok erre: #54552 #54555]
|
[előzmény: (54545) egedi, 2019-09-16 13:24:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|