| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20413. Elküldve:
2019-09-16 18:19:20 |
[3401.] |
"Így rá hagyom. "
A szerelőnek adtad az antennát?
|
| |
|
[válaszok erre: #20414]
|
[előzmény: (20411) zoli197403, 2019-09-16 17:39:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54548. Elküldve:
2019-09-16 16:23:42 |
[3402.] |
Rosszul tudtad.
|
| |
|
|
[előzmény: (54547) tibsi, 2019-09-16 16:17:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20410. Elküldve:
2019-09-16 15:17:30 |
[3403.] |
"Az egyik, hogy kinyomozod milyen típusú videókat szeret, és milyet nem szeret a beltéri."
És már vissza is értünk az elejére.
A körtét (mkv) nem kell az almával (mp4) összehasonlítani és meg kell nézni a videók adatait.
|
| |
|
|
[előzmény: (20408) KWP, 2019-09-16 14:46:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54539. Elküldve:
2019-09-16 06:46:24 |
[3404.] |
A tudatlanságodon vagy a szomszéd napelemén?
|
| |
|
[válaszok erre: #54542]
|
[előzmény: (54538) Kenderice, 2019-09-16 06:20:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54537. Elküldve:
2019-09-16 06:15:51 |
[3405.] |
"-Te már most tele szívtad, lélegezted magad valamivel! "
Értem, akkor ez nem butaság, meg hogy szívjak gázt!
Komolyan gondoltad! Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #54540]
|
[előzmény: (54536) Barczik L, 2019-09-16 05:42:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20404. Elküldve:
2019-09-16 06:08:26 |
[3406.] |
Nagyokos, -ja. Érdekes KWP tudja, érti mit ajánlottam.
|
| |
|
|
[előzmény: (20402) gyurkabá, 2019-09-15 23:31:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54534. Elküldve:
2019-09-15 22:21:10 |
[3407.] |
Napelem mindig érdekelni fogja, mert unios előírás.
Paks2 -vel nem lesz több villany, mert Paks1 leáll, energia pedig több kell.
Minél tovább húzódik az építés annál kevesebb lesz a párhuzamos üzem, de lényegében csak a 4. blokkról van szó kis időre.
Paks2 jelentős újítása a szabályozhatóság, a teljesítmény rugalmasan szabályozható.
A napenergiával megtermelt villanyt az áramszolgáltató megveszi, csak adószámmal kell rendelkezni és a jövedelemnél feltüntetni az adóbevallásban.
Aki a számláját csökkenti, az adót csal és még a szolgáltatót is megkárosítja.
Ezt biztos vagyok benne, hogy megszüntetik.
|
| |
|
[válaszok erre: #54535 #54538]
|
[előzmény: (54533) net_user, 2019-09-15 22:13:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54532. Elküldve:
2019-09-15 21:55:47 |
[3408.] |
Ha hibákat követtek el az építésnél, az nem azt jelenti, hogy a tervezés hibás.
Szerintem kijavítják a hibákat és menni fog.
Ha az a kép olyan erőművet mutat mint a Muhi, akkor egy rég elavult technológia.
Paks 1 is modernebb.
Szerintem már kifejtettem miért adócsalás a magánházakra telepített napelem, ha nem tudod nézz utána.
Energia tároló már előbb is volt! Ennyit ér a cikked!
https://www.youtube.com/watch?v=00f5XMe7zIo
|
| |
|
[válaszok erre: #54533]
|
[előzmény: (54531) net_user, 2019-09-15 21:47:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54530. Elküldve:
2019-09-15 21:31:33 |
[3409.] |
Tessék mondani melyik link volt az Origóról?
Esetleg ha tudnád mit írok, nem csak beugatnál ...
Az adócsalás a háztetődön lévő napelem, amiről nyugodt lehetsz hogy tudnak, a szolgáltatóknál napirenden van.
|
| |
|
[válaszok erre: #54531]
|
[előzmény: (54528) net_user, 2019-09-15 21:25:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54529. Elküldve:
2019-09-15 21:30:22 |
[3410.] |
A saját véleményemre vagy kíváncsi?
Az erőművek tőzsdén veszik a gázt, míg a lakossági fogyasztók hosszú távú megállapodások alapján "állandó" áron.
Természetesen a gáz ára csak egy érték a számlában, mint ahogyan a villany ára is.
Nem lenne jó a lakosságnak, ha a tőzsdei ár szerint kellene a számlát kiegyenlíteni. Nagyok a kilengések.
Több erőmű volt hogy hónapokig állt, mert drágán tudtak volna gázt venni.
Az energia hordozók árában szerepel a szállítás és az iparágban dolgozók bére is.
A 12 évvel ezelőttihez képest a villamos iparban közel duplája. Az energia ára pedig legalább 1/3 -al csökkent.
Ez a világpiaci ár csak az emberek rövid emlékezete és a baloldal lázításának újabb akciója.
Aki egy kicsit átgondolja és van emlékezete, az hamar rájöhet, hogy volt olyan időszak mikor sokkal magasabb árak, jóval alacsonyabb bérek és gyakoribb üzemzavarok voltak.
Ha az a rengeteg háztartás nem égetné el nagyon gyenge hatásfokkal azt a sok gázt, akkor kombinált ciklusú erőműben megtermelt villany és távfűtés ki tudná kompenzálni az unio által előírt megújuló energia termelést, magas átvételi árát és kiszámíthatatlan ingadozását.
A villamos energia hatásfoka a legkisebb településen is 90 % felett van a gázlánggal szemben.
Nagyon jó kombinált ciklusú erőmű is csak 35-40 %.
Ha valamit nem lépünk, hamarosan kezelhetetlen lesz a villamos rendszer.
A személyeskedésed csak a butaságod jelzi.
További jó szórakozást!
|
| |
|
[válaszok erre: #54536]
|
[előzmény: (54527) Barczik L, 2019-09-15 20:56:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20399. Elküldve:
2019-09-15 21:05:23 |
[3411.] |
Szerencsétlen mindenedet!
Írtam valahol, hogy PC -n játszd le?
Úgy hogy látnád a különbséget?
A felvétel adatait nézd meg, aztán megtudod mit eszik és mit nem a Spiel!
|
| |
|
[válaszok erre: #20401]
|
[előzmény: (20398) gyurkabá, 2019-09-15 20:49:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2643. Elküldve:
2019-09-15 20:38:19 |
[3412.] |
Nem ISO 6937-2 ? Enyémben az van.
Szerintem innen töltöttem le.
|
| |
|
[válaszok erre: #2644]
|
[előzmény: (2641) celeburdi, 2019-09-15 19:33:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20397. Elküldve:
2019-09-15 20:30:48 |
[3413.] |
Körtét az almával érdemes összehasonlítani.
Nézd meg PC -n mi a különbség a két felvétel között, aztán megtudod mi a probléma.
|
| |
|
[válaszok erre: #20398]
|
[előzmény: (20396) gyurkabá, 2019-09-15 19:48:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54524. Elküldve:
2019-09-15 19:28:30 |
[3415.] |
Ha rajtam múlna a gáz árát megemelném, mert bűn lakásokban elégetni.
A szegények nálunk már nem lopják az áramot, megoldották kártyás mérőkkel.
A gazdagok lopnak és nekik van hátralékjuk is.
Amikor 50 Ft felett volt az ára, nem olvastam hogy az ÁFA miatt sírt itt valaki!
|
| |
|
[válaszok erre: #54525]
|
[előzmény: (54523) ITI, 2019-09-15 17:30:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54517. Elküldve:
2019-09-15 11:38:47 |
[3416.] |
Nem gondolom, tudom! Nagyon el vagy tévedve!
|
| |
|
[válaszok erre: #54518]
|
[előzmény: (54514) gomey, 2019-09-15 10:05:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54510. Elküldve:
2019-09-14 20:55:59 |
[3418.] |
Másként látni lehet, de az pedig tény, hogy másképp csinálják.
Azt pedig Te vedd figyelembe!
Én mindent tapasztalatból írok, nem képzelődésből! Amit lehet szívesen megosztok, elmondom ami nem sért üzleti titkot, de mindent nem szabad!
Nekem nem kell elhinned semmit, soha nem akartalak meggyőzni, mert tudom hogy lehetetlen.
Bátran kérdezz másokat akiknek a tudását elfogadod.
Ha egyáltalán létezik olyan …
További jó szórakozást!
|
| |
|
[válaszok erre: #54511]
|
[előzmény: (54509) ITI, 2019-09-14 20:50:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54508. Elküldve:
2019-09-14 20:34:12 |
[3419.] |
Bazdmeg én multitól kapom a számlát meg a megyei szolgáltatoktól.
|
| |
|
|
[előzmény: (54506) Barczik L, 2019-09-14 20:28:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54505. Elküldve:
2019-09-14 20:28:12 |
[3420.] |
Eddig sem vettél komolyan, de temetni nem kellene!
|
| |
|
[válaszok erre: #54509]
|
[előzmény: (54502) ITI, 2019-09-14 20:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54504. Elküldve:
2019-09-14 20:22:23 |
[3421.] |
Rossz kérdés! Nem mindenki él Pest megyében vagy Budapesten!
|
| |
|
[válaszok erre: #54506]
|
[előzmény: (54503) Barczik L, 2019-09-14 20:19:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54501. Elküldve:
2019-09-14 20:10:02 |
[3422.] |
"nem így csinálják" Ezt elég nehéz megérteni ...
Nem fogom leírni, hogy derítik fel a lopást, mert azzal segítséget adnák a lopóknak.
Azt viszont elfogadhatnád, hogy az elképzelésed kivitelezhetetlen.
A képzelgést pedig nem kellene tényként leírni.
Legalább, úgy gondolom vagy hasonló módon kellene kezdeni ...
|
| |
|
[válaszok erre: #54502 #54514]
|
[előzmény: (54500) ITI, 2019-09-14 19:41:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54499. Elküldve:
2019-09-14 19:39:01 |
[3423.] |
Megbüntetik és fizetni nem tud.
Önkormányzat fizet, az áramszolgáltató pedig kártyás mérőt szerel.
Azt is az önkormányzat tölti fel.
|
| |
|
|
[előzmény: (54496) Barczik L, 2019-09-14 19:19:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54497. Elküldve:
2019-09-14 19:26:28 |
[3424.] |
Ismét nem értettél meg semmit az írásomból, vagy csak félremagyarázod.
Lehet, hogy a sok áramütés az oka?
|
| |
|
[válaszok erre: #54500]
|
[előzmény: (54495) ITI, 2019-09-14 18:48:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|