Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (92/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 832 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 20778 üzenet

miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20413. Elküldve: 2019-09-16 18:19:20 [3401.]

"Így rá hagyom. "
A szerelőnek adtad az antennát?


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20414] [előzmény: (20411) zoli197403, 2019-09-16 17:39:31]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54548. Elküldve: 2019-09-16 16:23:42 [3402.]

Rosszul tudtad.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (54547) tibsi, 2019-09-16 16:17:27]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20410. Elküldve: 2019-09-16 15:17:30 [3403.]

"Az egyik, hogy kinyomozod milyen típusú videókat szeret, és milyet nem szeret a beltéri."

És már vissza is értünk az elejére.
A körtét (mkv) nem kell az almával (mp4) összehasonlítani és meg kell nézni a videók adatait. icon20.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (20408) KWP, 2019-09-16 14:46:03]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54539. Elküldve: 2019-09-16 06:46:24 [3404.]

A tudatlanságodon vagy a szomszéd napelemén? icon5.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54542] [előzmény: (54538) Kenderice, 2019-09-16 06:20:30]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54537. Elküldve: 2019-09-16 06:15:51 [3405.]

"-Te már most tele szívtad, lélegezted magad valamivel! "
Értem, akkor ez nem butaság, meg hogy szívjak gázt! icon27.gif
Komolyan gondoltad! Köszönöm! icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54540] [előzmény: (54536) Barczik L, 2019-09-16 05:42:11]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20404. Elküldve: 2019-09-16 06:08:26 [3406.]

Nagyokos, -ja. Érdekes KWP tudja, érti mit ajánlottam. icon26.gif

333K_pkiv_g_s.jpg



Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (20402) gyurkabá, 2019-09-15 23:31:42]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54534. Elküldve: 2019-09-15 22:21:10 [3407.]

Napelem mindig érdekelni fogja, mert unios előírás.
Paks2 -vel nem lesz több villany, mert Paks1 leáll, energia pedig több kell.
Minél tovább húzódik az építés annál kevesebb lesz a párhuzamos üzem, de lényegében csak a 4. blokkról van szó kis időre.
Paks2 jelentős újítása a szabályozhatóság, a teljesítmény rugalmasan szabályozható.
A napenergiával megtermelt villanyt az áramszolgáltató megveszi, csak adószámmal kell rendelkezni és a jövedelemnél feltüntetni az adóbevallásban.
Aki a számláját csökkenti, az adót csal és még a szolgáltatót is megkárosítja.
Ezt biztos vagyok benne, hogy megszüntetik. icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54535 #54538] [előzmény: (54533) net_user, 2019-09-15 22:13:20]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54532. Elküldve: 2019-09-15 21:55:47 [3408.]

Ha hibákat követtek el az építésnél, az nem azt jelenti, hogy a tervezés hibás.
Szerintem kijavítják a hibákat és menni fog.
Ha az a kép olyan erőművet mutat mint a Muhi, akkor egy rég elavult technológia.
Paks 1 is modernebb.
Szerintem már kifejtettem miért adócsalás a magánházakra telepített napelem, ha nem tudod nézz utána.

Energia tároló már előbb is volt! Ennyit ér a cikked!
https://www.youtube.com/watch?v=00f5XMe7zIo

icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54533] [előzmény: (54531) net_user, 2019-09-15 21:47:42]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54530. Elküldve: 2019-09-15 21:31:33 [3409.]

Tessék mondani melyik link volt az Origóról? icon37.gif
Esetleg ha tudnád mit írok, nem csak beugatnál ...
Az adócsalás a háztetődön lévő napelem, amiről nyugodt lehetsz hogy tudnak, a szolgáltatóknál napirenden van. icon3.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54531] [előzmény: (54528) net_user, 2019-09-15 21:25:44]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54529. Elküldve: 2019-09-15 21:30:22 [3410.]

A saját véleményemre vagy kíváncsi?
Az erőművek tőzsdén veszik a gázt, míg a lakossági fogyasztók hosszú távú megállapodások alapján "állandó" áron.
Természetesen a gáz ára csak egy érték a számlában, mint ahogyan a villany ára is.
Nem lenne jó a lakosságnak, ha a tőzsdei ár szerint kellene a számlát kiegyenlíteni. Nagyok a kilengések.
Több erőmű volt hogy hónapokig állt, mert drágán tudtak volna gázt venni.
Az energia hordozók árában szerepel a szállítás és az iparágban dolgozók bére is.
A 12 évvel ezelőttihez képest a villamos iparban közel duplája. Az energia ára pedig legalább 1/3 -al csökkent.
Ez a világpiaci ár csak az emberek rövid emlékezete és a baloldal lázításának újabb akciója.
Aki egy kicsit átgondolja és van emlékezete, az hamar rájöhet, hogy volt olyan időszak mikor sokkal magasabb árak, jóval alacsonyabb bérek és gyakoribb üzemzavarok voltak.
Ha az a rengeteg háztartás nem égetné el nagyon gyenge hatásfokkal azt a sok gázt, akkor kombinált ciklusú erőműben megtermelt villany és távfűtés ki tudná kompenzálni az unio által előírt megújuló energia termelést, magas átvételi árát és kiszámíthatatlan ingadozását.
A villamos energia hatásfoka a legkisebb településen is 90 % felett van a gázlánggal szemben.
Nagyon jó kombinált ciklusú erőmű is csak 35-40 %.
Ha valamit nem lépünk, hamarosan kezelhetetlen lesz a villamos rendszer.

A személyeskedésed csak a butaságod jelzi.
További jó szórakozást!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54536] [előzmény: (54527) Barczik L, 2019-09-15 20:56:44]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20399. Elküldve: 2019-09-15 21:05:23 [3411.]

Szerencsétlen mindenedet!
Írtam valahol, hogy PC -n játszd le?
Úgy hogy látnád a különbséget?
A felvétel adatait nézd meg, aztán megtudod mit eszik és mit nem a Spiel! icon27.gif icon26.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20401] [előzmény: (20398) gyurkabá, 2019-09-15 20:49:42]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
2643. Elküldve: 2019-09-15 20:38:19 [3412.]

Nem ISO 6937-2 ? Enyémben az van.
Szerintem innen töltöttem le.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #2644] [előzmény: (2641) celeburdi, 2019-09-15 19:33:52]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20397. Elküldve: 2019-09-15 20:30:48 [3413.]

Körtét az almával érdemes összehasonlítani.
Nézd meg PC -n mi a különbség a két felvétel között, aztán megtudod mi a probléma. icon25.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20398] [előzmény: (20396) gyurkabá, 2019-09-15 19:48:48]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54526. Elküldve: 2019-09-15 20:22:55 [3414.]

https://www.e-gepesz.hu/cikkek/17233-budapesten-a-legolcsobb-a-foldgaz-az-europai-unios-fovarosok-kozott
https://makronom.mandiner.hu/cikk/20190114_budapest_elen_jar_az_alacsony_lakossagi_aram_es_gazarak_tekinteteben

Természetesen erőműben kellene elégetni, hogy a "zöld" energiát kiegyensúlyozzuk és jóval nagyobb hatásfokkal hasznosítsuk.

Akinek a belégzés eszébe jut, annak egészségére! icon72.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54527 #54528] [előzmény: (54525) Barczik L, 2019-09-15 19:36:29]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54524. Elküldve: 2019-09-15 19:28:30 [3415.]

Ha rajtam múlna a gáz árát megemelném, mert bűn lakásokban elégetni.
A szegények nálunk már nem lopják az áramot, megoldották kártyás mérőkkel.
A gazdagok lopnak és nekik van hátralékjuk is.
Amikor 50 Ft felett volt az ára, nem olvastam hogy az ÁFA miatt sírt itt valaki! icon72.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54525] [előzmény: (54523) ITI, 2019-09-15 17:30:26]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54517. Elküldve: 2019-09-15 11:38:47 [3416.]

Nem gondolom, tudom! Nagyon el vagy tévedve! icon18.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54518] [előzmény: (54514) gomey, 2019-09-15 10:05:57]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
20395. Elküldve: 2019-09-14 21:53:39 [3417.]

Miért itt? icon5.gif icon5.gif icon5.gif icon5.gif icon5.gif
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6402
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=24870



Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (20394) scrlk, 2019-09-14 21:27:15]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54510. Elküldve: 2019-09-14 20:55:59 [3418.]

Másként látni lehet, de az pedig tény, hogy másképp csinálják.
Azt pedig Te vedd figyelembe!
Én mindent tapasztalatból írok, nem képzelődésből! Amit lehet szívesen megosztok, elmondom ami nem sért üzleti titkot, de mindent nem szabad!
Nekem nem kell elhinned semmit, soha nem akartalak meggyőzni, mert tudom hogy lehetetlen.
Bátran kérdezz másokat akiknek a tudását elfogadod.
Ha egyáltalán létezik olyan …
További jó szórakozást!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54511] [előzmény: (54509) ITI, 2019-09-14 20:50:01]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54508. Elküldve: 2019-09-14 20:34:12 [3419.]

Bazdmeg én multitól kapom a számlát meg a megyei szolgáltatoktól. icon3.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (54506) Barczik L, 2019-09-14 20:28:47]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54505. Elküldve: 2019-09-14 20:28:12 [3420.]

Eddig sem vettél komolyan, de temetni nem kellene! icon37.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54509] [előzmény: (54502) ITI, 2019-09-14 20:16:43]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54504. Elküldve: 2019-09-14 20:22:23 [3421.]

Rossz kérdés! Nem mindenki él Pest megyében vagy Budapesten! icon72.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54506] [előzmény: (54503) Barczik L, 2019-09-14 20:19:49]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54501. Elküldve: 2019-09-14 20:10:02 [3422.]

"nem így csinálják" Ezt elég nehéz megérteni ...
Nem fogom leírni, hogy derítik fel a lopást, mert azzal segítséget adnák a lopóknak.
Azt viszont elfogadhatnád, hogy az elképzelésed kivitelezhetetlen.
A képzelgést pedig nem kellene tényként leírni. icon72.gif
Legalább, úgy gondolom vagy hasonló módon kellene kezdeni ...


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54502 #54514] [előzmény: (54500) ITI, 2019-09-14 19:41:53]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54499. Elküldve: 2019-09-14 19:39:01 [3423.]

Megbüntetik és fizetni nem tud.
Önkormányzat fizet, az áramszolgáltató pedig kártyás mérőt szerel.
Azt is az önkormányzat tölti fel.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (54496) Barczik L, 2019-09-14 19:19:05]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
54497. Elküldve: 2019-09-14 19:26:28 [3424.]

Ismét nem értettél meg semmit az írásomból, vagy csak félremagyarázod.
Lehet, hogy a sok áramütés az oka?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54500] [előzmény: (54495) ITI, 2019-09-14 18:48:27]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 20778
    / 832 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024803161621094 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail