| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11281. Elküldve:
2019-09-14 18:17:43 |
[3426.] |
"ha nem segítő szándékkal szólnál hozzá"
Miért baj, hogy segítő szándékkal szólok hozzá?
|
| |
|
[válaszok erre: #11282 #11284]
|
[előzmény: (11280) Gyurka6, 2019-09-14 17:53:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20390. Elküldve:
2019-09-14 17:55:34 |
[3427.] |
Gyenge a vas.
|
| |
|
[válaszok erre: #20396]
|
[előzmény: (20389) gyurkabá, 2019-09-14 11:45:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54489. Elküldve:
2019-09-14 08:01:20 |
[3428.] |
Jól látod a dolgokat, látszik hogy nem csak elképzeled hogy lehet, hanem van áramszolgáltatós kapcsolatod és tudásod.
|
| |
|
[válaszok erre: #54494]
|
[előzmény: (54486) Amatőr61, 2019-09-13 23:31:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54488. Elküldve:
2019-09-14 07:49:50 |
[3429.] |
Látszik, hogy nem vagy képben!
Nincs igazad, rosszul gondolod, nem így csinálják.
|
| |
|
[válaszok erre: #54495]
|
[előzmény: (54485) ITI, 2019-09-13 21:47:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20387. Elküldve:
2019-09-14 07:34:16 |
[3430.] |
Köszönöm?
|
| |
|
[válaszok erre: #20388]
|
[előzmény: (20386) Brunó1945, 2019-09-13 19:42:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54475. Elküldve:
2019-09-13 18:39:44 |
[3431.] |
Ezzel is csak a butaságod tetézed.
Fogalmad sincs a villanyról.
|
| |
|
|
[előzmény: (54472) gomey, 2019-09-13 17:20:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54471. Elküldve:
2019-09-13 16:58:04 |
[3432.] |
Villamos szempontból nem láthat bele, nem tudhatja hogy életveszélyes -e.
Nem tehet ajánlatot, nem bizniszelhet.
|
| |
|
|
[előzmény: (54468) egedi, 2019-09-13 16:53:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54470. Elküldve:
2019-09-13 16:55:36 |
[3433.] |
"hogy minden szabványos legyen. a biztosítás olcsóbbnak tűnik"
A biztosító pedig nem fizet.
|
| |
|
|
[előzmény: (54463) egedi, 2019-09-13 10:24:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54469. Elküldve:
2019-09-13 16:53:37 |
[3434.] |
Ezt a sok hülyeséget gondolom saját kútfőből írtad, mert alapja semmi sincs.
"Ott valami más a gond, a biztosítéknak előbb kellene leoldania, mint ahogy a tűz kiütne!"
Természetesen ez sem igaz!
|
| |
|
|
[előzmény: (54459) gomey, 2019-09-13 09:10:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20382. Elküldve:
2019-09-13 16:47:39 |
[3435.] |
Monoblock fejben van Diseqc kapcsoló.
|
| |
|
[válaszok erre: #20384]
|
[előzmény: (20380) Brunó1945, 2019-09-13 15:03:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20381. Elküldve:
2019-09-13 16:45:15 |
[3436.] |
Megkérdezni a Linuxos Amiko topicban.
|
| |
|
|
[előzmény: (20379) spartacoos, 2019-09-13 11:21:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54454. Elküldve:
2019-09-13 06:38:01 |
[3437.] |
Úgy nézek ki mint aki csodálkozik?
Én ezt már régen írtam, hogy vége lesz az ingyen "tankolásnak".
Még a jövedéki adót várom …
Villany egyáltalán ki értékesíthet? Van egy kis törvénysértés most még ...
Az otthoni töltés sem megoldható mindenkinek, de várom a külön felszerelendő fogyasztásmérőt.
|
| |
|
[válaszok erre: #54455 #54458]
|
[előzmény: (54453) gomey, 2019-09-13 02:27:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11274. Elküldve:
2019-09-12 22:52:17 |
[3438.] |
Örülök, hogy van szószólója is!
Ha nem rávalót talált, akkor nem talált, csak értelmezni kellene nem mellébeszélni.
|
| |
|
[válaszok erre: #11280]
|
[előzmény: (11273) Gyurka6, 2019-09-12 21:16:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54450. Elküldve:
2019-09-12 20:43:55 |
[3439.] |
Ha jól kiszórakoztad magad, akkor majd gondolkodj is.
|
| |
|
[válaszok erre: #54451]
|
[előzmény: (54449) ITI, 2019-09-12 20:32:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54448. Elküldve:
2019-09-12 20:22:21 |
[3441.] |
Engem miért nem érint? Tudsz valamit amit én nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #54449]
|
[előzmény: (54447) ITI, 2019-09-12 20:00:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11272. Elküldve:
2019-09-12 19:54:19 |
[3442.] |
Mi az, hogy "nem igazán"?
Vagy találtál, vagy nem!
|
| |
|
|
[előzmény: (11270) roli75, 2019-09-12 18:25:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54433. Elküldve:
2019-09-10 16:38:26 |
[3444.] |
Szerinted? "Nukleáris Világszövetség londoni, szeptember 4-6. között megtartott szimpóziumán"
Amúgy meg a stabil villamosenergia ellátásról és a klímavédelemről szól.
Persze meg kell érteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #54434]
|
[előzmény: (54429) gomey, 2019-09-10 14:42:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54427. Elküldve:
2019-09-10 06:39:20 |
[3446.] |
Ó te szegény! Te csak dolgozol, míg mi meg csak ugatunk.
Ja nem, - csak nem mindenki tartja fontosnak elmesélni mennyit és hol dolgozik.
|
| |
|
|
[előzmény: (54426) petersg, 2019-09-09 21:29:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54424. Elküldve:
2019-09-09 20:38:11 |
[3447.] |
Miért nem tudod?
Aki mindent is tud a guglival …
|
| |
|
[válaszok erre: #54426]
|
[előzmény: (54423) petersg, 2019-09-09 20:24:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119630. Elküldve:
2019-09-09 16:09:06 |
[3448.] |
Ezt miből vetted, hogy nem vagyok célközönség?
|
| |
|
[válaszok erre: #119631]
|
[előzmény: (119628) Amatőr61, 2019-09-08 22:53:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54419. Elküldve:
2019-09-09 16:04:45 |
[3449.] |
Csepelen, vagy Lágymányoson ...
|
| |
|
[válaszok erre: #54420]
|
[előzmény: (54416) ITI, 2019-09-09 11:01:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|