| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4518. Elküldve:
2019-09-08 21:44:40 |
[3451.] |
Hány kulcs kell hozzá? Változott? Szerintem nem.
A csatornáról nem, de a csatornához igen. C48DAF008FDA9700
|
| |
|
|
[előzmény: (4517) Barna Imre, 2019-09-08 20:56:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7675. Elküldve:
2019-09-08 18:29:48 |
[3452.] |
Nem vettem észre, hogy gyengébb lenne. Látod a 7666 hsz -ban.
Nyugaton szerintem nem rossz értékek.
|
| |
|
|
[előzmény: (7673) masvilagx3, 2019-09-08 17:49:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7672. Elküldve:
2019-09-08 17:48:41 |
[3453.] |
Én motorra tettem, könnyebb és a szél sem teszi tönkre.
|
| |
|
[válaszok erre: #7673]
|
[előzmény: (7671) masvilagx3, 2019-09-08 17:34:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119623. Elküldve:
2019-09-08 17:37:58 |
[3455.] |
Eddig sem érdekelt a HBO és ezután sem fog, főleg hűségért.
|
| |
|
[válaszok erre: #119628]
|
[előzmény: (119621) Amatőr61, 2019-09-08 15:27:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7670. Elküldve:
2019-09-08 17:29:39 |
[3456.] |
Azért a 60 -as UPC antennával szerintem van pár csatorna ami nem jön be …
|
| |
|
[válaszok erre: #7671 #7674]
|
[előzmény: (7669) Amatőr61, 2019-09-08 15:21:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7668. Elküldve:
2019-09-08 14:34:09 |
[3457.] |
Nagyobb antennával természetesen jobb lesz a vétel.
A Digi és az UPC Direct egy pozícióból ad, több csatorna közös. Jól kell beállítani az antennát.
Miért tenné tönkre, sat boxokhoz gyártják. Ha rövid a kábel 20 m -nél kevesebb, akkor felesleges a nagy erősítésű fej.
UPC Directre bármilyen fej jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #7669]
|
[előzmény: (7667) GIJoepapa, 2019-09-08 13:35:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11258. Elküldve:
2019-09-08 12:10:04 |
[3458.] |
Szia Pityu!
Esetleg másik csoportba tenni.
Két CCCam Readert készíteni más caid és csoport.
Akkor el lehet dönteni, hogy ki melyiket vegye.
|
| |
|
[válaszok erre: #11259]
|
[előzmény: (11257) pityu54, 2019-09-08 12:08:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11256. Elküldve:
2019-09-08 12:07:41 |
[3459.] |
Ha teljes kártyát akar tiltani, akkor szerintem még a services sem kell.
A caid -hoz nem kell beírni.
|
| |
|
[válaszok erre: #11257]
|
[előzmény: (11255) pityu54, 2019-09-08 11:53:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54395. Elküldve:
2019-09-08 12:04:11 |
[3460.] |
Így van!
Hálózatok összekapcsolása sem megoldás, mert minél nagyobb egy villamos rendszer, annál sérülékenyebb, annál nagyobb területeket érint a kiesés, annál nehezebb az újraindítás.
Már a mostani méret is okoz problémát, lásd a múltkori román húzást.
|
| |
|
[válaszok erre: #54397]
|
[előzmény: (54394) ITI, 2019-09-08 11:47:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119619. Elküldve:
2019-09-08 11:13:44 |
[3461.] |
Persze, a szerződést nem kell módosítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (119618) zan200, 2019-09-08 11:10:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119615. Elküldve:
2019-09-08 10:53:36 |
[3462.] |
119583 hsz, csak olvasni kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #119618]
|
[előzmény: (119614) zan200, 2019-09-08 10:27:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11252. Elküldve:
2019-09-08 10:51:30 |
[3463.] |
Az oscam.services fájlban írd be a Service ID -ket.
|
| |
|
[válaszok erre: #11253]
|
[előzmény: (11249) MyChroLesLie, 2019-09-07 21:10:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11247. Elküldve:
2019-09-07 20:52:47 |
[3464.] |
[reader]
services = newservice1
Szerintem azokat kell beírni, amiket használjon.
|
| |
|
|
[előzmény: (11246) MyChroLesLie, 2019-09-07 20:38:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119612. Elküldve:
2019-09-07 20:30:44 |
[3465.] |
Nem frissült a kártya, vagy csak nem olvassa rendesen.
Vedd ki, töröld meg a chippet és tedd vissza.
|
| |
|
[válaszok erre: #119613]
|
[előzmény: (119611) champ, 2019-09-07 20:17:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119610. Elküldve:
2019-09-07 20:16:42 |
[3466.] |
Megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #119611]
|
[előzmény: (119608) champ, 2019-09-07 20:12:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20340. Elküldve:
2019-09-07 18:50:42 |
[3467.] |
Mielőtt szoftver frissítésre adnád a fejed, nézd meg a tápegységet.
Szerintem nem ártana kondikat cserélni.
Bekapcsolt állapotban a HDMI kábelt nem szabad bedugni és kihúzni.
|
| |
|
|
[előzmény: (20335) manigator, 2019-09-07 16:27:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54372. Elküldve:
2019-09-07 08:24:49 |
[3469.] |
Sehol sem írtam, hogy a megújuló energia forrásokról írtál volna.
Tessék értelmezni a leírtakat! A ne gyere és a ne gyere megint nem ugyan az.
Hogy Paks2 -től mennyiért veszik majd át a villamos energiát -nem tudom.
Mivel állami beruházás, gondolom a mindenkori kormánynak lesz beleszólása.
Gondolom azt is, hogy nem a lakossági ár duplájáért veszik át, mint a napelem parkoktól …
|
| |
|
[válaszok erre: #54374]
|
[előzmény: (54370) ITI, 2019-09-07 07:37:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54371. Elküldve:
2019-09-07 08:11:35 |
[3470.] |
Szedj széntablettát.
|
| |
|
[válaszok erre: #54373]
|
[előzmény: (54369) Barczik L, 2019-09-07 05:39:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54368. Elküldve:
2019-09-06 21:44:20 |
[3471.] |
Miért is kapnánk olcsóbban mikor ott is kevés?
Ne gyere a megújuló energiával, mert már volt nem egy olyan alkalom, hogy nem fúj nem süt és európa ellátása közel volt az összeomláshoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #54370]
|
[előzmény: (54358) ITI, 2019-09-06 16:26:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54367. Elküldve:
2019-09-06 21:41:29 |
[3472.] |
Tudtommal a Paksiakat megkérdezték és elfogadták a bővítést.
|
| |
|
[válaszok erre: #54369]
|
[előzmény: (54350) Barczik L, 2019-09-06 07:14:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54349. Elküldve:
2019-09-05 20:20:47 |
[3473.] |
Az atom programok, üzletek mindenhol titkosak.
Nem fogják senki orrára kötni, hogy milyen fűtőelem, honnan, mennyiért és hogy a kiégett sorsa mi lesz.
Teljesen természetes dolog, hogy valamiért valamit szerződések vannak.
Franciákkal sem jártunk volna jobban, főleg a lúzerek már egyszer Pakson bizonyítottak.
|
| |
|
[válaszok erre: #54350]
|
[előzmény: (54348) Barczik L, 2019-09-05 20:12:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24328. Elküldve:
2019-09-05 19:53:19 |
[3474.] |
Lehet tudni milyen változás lesz a műholdas sugárzásban?
|
| |
|
[válaszok erre: #24329]
|
[előzmény: (24327) junior19, 2019-09-05 10:30:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|