| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54234. Elküldve:
2019-08-30 14:23:28 |
[3526.] |
Aki egy kicsit is tud számolni, az hamar összerakja, hogy az a pár milla amit feltesz a tetőre, az hány évig fedezi a villanyszámlát.
Akkor még van karbantartási költség, inverter csere, esetleg egyébb javítás.
Tűz esetén meg a tűzoltó végignézi hogy ég le a ház.
|
| |
|
[válaszok erre: #54235]
|
[előzmény: (54233) tibsi, 2019-08-30 14:12:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3144. Elküldve:
2019-08-30 14:18:27 |
[3527.] |
A najmsat a legszarabb kulcskereső hely minden típusból.
|
| |
|
|
[előzmény: (3141) mbovo, 2019-08-30 10:50:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3143. Elküldve:
2019-08-30 14:17:21 |
[3528.] |
Esetleg link?
|
| |
|
[válaszok erre: #3145 #3152]
|
[előzmény: (3142) Robertooo, 2019-08-30 13:31:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119552. Elküldve:
2019-08-30 14:15:18 |
[3529.] |
Miért hajtod még mindig a hülyeséget!
Sehol nem írja a szolgáltató, hogy valami is változna a csak kártyás előfizetésnél!
Ha a kártya mellé box is kell, akkor nem csak kártyás előfizetés!
|
| |
|
[válaszok erre: #119559]
|
[előzmény: (119546) ITI, 2019-08-30 08:59:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119551. Elküldve:
2019-08-30 14:12:25 |
[3530.] |
Az nem házi ...
|
| |
|
|
[előzmény: (119544) MyChroLesLie, 2019-08-30 08:40:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54232. Elküldve:
2019-08-30 14:09:34 |
[3531.] |
Most adnak rá támogatást.
Ha támogatás nélkül csináltad, akkor nem sok eszed van, mert nagyjából sosem térül meg.
|
| |
|
[válaszok erre: #54237]
|
[előzmény: (54227) sat_nobody, 2019-08-30 06:57:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3140. Elküldve:
2019-08-30 06:55:14 |
[3533.] |
Elérhető a működő kulcs a szokott helyeken! 3129 hsz nem jó!
|
| |
|
[válaszok erre: #3141]
|
[előzmény: (3136) Robertooo, 2019-08-29 18:26:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119543. Elküldve:
2019-08-30 06:45:24 |
[3534.] |
Tökéletesen igazad van!
|
| |
|
|
[előzmény: (119542) Barczik L, 2019-08-30 05:29:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119538. Elküldve:
2019-08-29 22:13:10 |
[3535.] |
Eddig nem tudtad milyen berendezésed van …?
|
| |
|
|
[előzmény: (119537) Péter41, 2019-08-29 22:07:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54226. Elküldve:
2019-08-29 21:38:22 |
[3536.] |
Tájékozódj egy kicsit, aztán csodálkozz.
Akkor veszel KÁT -os kvótát amikor akarsz, aztán építs napparkot!
Otthon is telerakhatod a házat, udvart amit akarsz, megfinanszírozzák neked és a szolgáltatónak kötelező átvenni a megtermelt energiát.
|
| |
|
[válaszok erre: #54227]
|
[előzmény: (54225) sat_nobody, 2019-08-29 20:36:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119533. Elküldve:
2019-08-29 21:35:13 |
[3537.] |
Az már maga felháborító volt, hogy hülye kérdést tettél fel, de hogy az erre adott ostoba választ még meg is ismétled ….
|
| |
|
|
[előzmény: (119529) Péter41, 2019-08-29 20:23:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54224. Elküldve:
2019-08-29 20:11:06 |
[3538.] |
Az ostoba spanyolok azért telepítik Magyarországon sorba a nagyobbnál nagyobb telepeket, mert lenyúlás van.
Biztos.
|
| |
|
[válaszok erre: #54225]
|
[előzmény: (54223) sat_nobody, 2019-08-29 19:53:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54222. Elküldve:
2019-08-29 19:44:12 |
[3539.] |
Igaz! Erre látod nem gondoltam!
|
| |
|
|
[előzmény: (54221) Barczik L, 2019-08-29 19:42:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119527. Elküldve:
2019-08-29 19:41:20 |
[3540.] |
Ha sehol, akkor miért kell hülyeségeket írogatni?
Pár hülye ötletet elolvasnak, aztán majd bevezetik mert mi akartuk.
|
| |
|
|
[előzmény: (119525) ITI, 2019-08-29 19:38:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54219. Elküldve:
2019-08-29 19:37:11 |
[3541.] |
Értem én, lefelé többet tölt az akkumulátorba, mint amennyit felfelé kivesz belőle.
Persze az is lehet, hogy felfelé majd Diesel busz húzza.
|
| |
|
[válaszok erre: #54220 #54221]
|
[előzmény: (54216) ITI, 2019-08-29 19:15:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119524. Elküldve:
2019-08-29 19:34:29 |
[3542.] |
Hol a fenébe olvastok ilyeneket?
|
| |
|
[válaszok erre: #119525]
|
[előzmény: (119523) ITI, 2019-08-29 19:27:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119521. Elküldve:
2019-08-29 19:21:09 |
[3543.] |
Ilyen hülyeséget miért kellett kérdezni?
" kàrtyàkat le kell adni és csak az önök àltal biztosított Cl modulos készülékkel lehet szeptember 16.àn nézni a műsorukat "
Ki írt ilyen böszmeséget és hol?
Ötleteket nem kell adni!
|
| |
|
|
[előzmény: (119519) Péter41, 2019-08-29 18:58:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11215. Elküldve:
2019-08-29 19:17:51 |
[3544.] |
EMU797?
|
| |
|
[válaszok erre: #11216 #11217]
|
[előzmény: (11214) Smart0, 2019-08-29 18:31:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54214. Elküldve:
2019-08-29 18:00:28 |
[3545.] |
Úgy legyen!
|
| |
|
[válaszok erre: #54216]
|
[előzmény: (54213) tibsi, 2019-08-29 17:58:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54212. Elküldve:
2019-08-29 17:56:46 |
[3546.] |
Rajzolni bármit lehet, de Anglia kilép az EU -ból és két atomerőművet épít.
|
| |
|
[válaszok erre: #54213]
|
[előzmény: (54211) tibsi, 2019-08-29 17:16:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54210. Elküldve:
2019-08-29 17:08:05 |
[3547.] |
Szélerőművel termelt energia még annyira sem tervezhető mint a nap.
Káros a környezetre, az egészségre és zavarja a légi közlekedést.
Magyarországon nem érdemes vele foglalkozni, tengerparton ahol mindig fúj, vagy nagy országban ahol szétszorható ott lehet reális esélye.
Itt ha megáll a szél, lehet hogy egy hétig sem fúj az egész országban.
A németek is már belátták, most éppen hőerőműveket építenek, illetve francia atomerőművekből veszik az elektromos energiát.
|
| |
|
[válaszok erre: #54211]
|
[előzmény: (54209) tibsi, 2019-08-29 16:52:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3132. Elküldve:
2019-08-29 16:47:00 |
[3548.] |
Nem megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (3131) mbovo, 2019-08-29 12:22:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54205. Elküldve:
2019-08-29 16:25:43 |
[3550.] |
"Ha szél, napenergiával, akkor már jobb a helyzet. Csak, sajnos utóbbit Magyarországon nem támogatják megfelelő szinten."
Hatalmas tévedésben vagy!
Rengeteg naperőmű épül, óriási támogatással.
Ne csodálkozz, ha ez áremelést fog generálni, mivel drágábban veszik át a villamos energiát, mint amennyiért megveszed.
Mivel nagyon bizonytalan a rendelkezésre állása és 10 % felett már a rendszert is veszélyezteti, hőérőmű és gázmotorok vannak állandó készenlétben melegen tartva, ami szintén pénzbe kerül és persze szennyez is.
|
| |
|
[válaszok erre: #54209 #54223]
|
[előzmény: (54186) sat_nobody, 2019-08-29 11:16:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|