| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2244. Elküldve:
2019-08-29 16:10:19 |
[3551.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (2243) mbovo, 2019-08-29 11:15:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20271. Elküldve:
2019-08-29 06:36:47 |
[3552.] |
Örülök, hogy megértetted írásom lényegét!
Külső tápokról csak annyit:
Nem véletlenül nincs szellőző nyílás a mostani tápokon.
8-10 éve még több típusnak is rácsos volt az oldala.
Túlmelegedés elleni védelem van beépítve és nem éghető anyagból van. A füstje, ha esetleg lenne - eloltja magát.
Asztali gépek tápja nyitott, még sem húzza ki szinte senki.
Ismételni tudom csak magam, gondolkodjon mindenki és csinálja saját elhatározása szerint!
Laptop töltőt én sem hagyom bekapcsolva, de az akkuk miatt és abból semmi előny nem származik, ha állandóan megy.
Modemet nem húzom ki és telefont is töltök éjszaka, - pedig az is gyulladt már ki több típus is a világon.
|
| |
|
|
[előzmény: (20270) gombilaci, 2019-08-28 22:09:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11197. Elküldve:
2019-08-28 19:58:31 |
[3553.] |
Szerintem amíg nincs megoldás az amerikaira, addig nem kell lecserélni.
|
| |
|
|
[előzmény: (11196) zoro67, 2019-08-28 19:46:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11195. Elküldve:
2019-08-28 19:37:58 |
[3554.] |
Igen, az az egy csatorna hangja. Vu+ Duo2 OpenPLi4.
Oscam EMU r11532-797 még jó, az újabbak már nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #11196]
|
[előzmény: (11194) zoro67, 2019-08-28 19:32:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11193. Elküldve:
2019-08-28 19:10:07 |
[3555.] |
Szia!
Sajnos ezzel sincs hang.
|
| |
|
[válaszok erre: #11194]
|
[előzmény: (11192) resTore, 2019-08-28 17:28:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54175. Elküldve:
2019-08-28 19:06:44 |
[3556.] |
Az miatt a 80 -as években bukott meg.
Az már nem játszik, azt megoldották a hybrid technológiával.
|
| |
|
[válaszok erre: #54176]
|
[előzmény: (54174) gombilaci, 2019-08-28 18:28:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54173. Elküldve:
2019-08-28 18:09:07 |
[3557.] |
Szerinted az én tanulmányaim?
Nem mondta senki hogy szar, csak átverés, hogy ezzel védjük a környezetet.
Ez is csak üzlet, mint minden amit "zöldnek" neveznek.
Abban viszont biztos vagyok, hogy nincs jövője.
|
| |
|
[válaszok erre: #54174]
|
[előzmény: (54172) gomey, 2019-08-28 16:50:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14057. Elküldve:
2019-08-28 06:35:11 |
[3559.] |
Nálam Opera Web Browser plugin van.
|
| |
|
[válaszok erre: #14058]
|
[előzmény: (14055) K. Tibor, 2019-08-27 22:16:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54145. Elküldve:
2019-08-27 20:54:16 |
[3560.] |
A Formula E -re gondolsz?
Szerinted hány kamionba beépített aggregátor pöfög egy ilyen versenyhétvégén?
|
| |
|
[válaszok erre: #54146]
|
[előzmény: (54144) ITI, 2019-08-27 20:48:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54143. Elküldve:
2019-08-27 20:26:00 |
[3561.] |
Csak a szén és olaj tüzelésű erőművek ne füstölnének …
|
| |
|
|
[előzmény: (54142) IP1954, 2019-08-27 16:42:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20269. Elküldve:
2019-08-27 20:09:19 |
[3562.] |
Nem írtam középkort! Senkit nem próbáltam lebeszélni szokásairól!
Csak ennyit írtam: "nem érdemes kikapcsolni mert akkor nem látja el a funkcióját"
A sok okos készülék kikapcsolva nem tudja a feladatát elvégezni.
Ez tény!
Ha kikapcsolod a boxod, az a te dolgod, de akkor miért van az időzített felvétel és az óra lehetősége?
Magyarul, nem tudja ellátni azt amire kitalálták.
Egyszerűbb készülékként van használva. Ha ezzel valaki nem ért egyet és megsértődik, - az gondolkodjon.
|
| |
|
[válaszok erre: #20270]
|
[előzmény: (20260) Csúcsamatőr, 2019-08-27 07:08:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20264. Elküldve:
2019-08-27 16:15:15 |
[3564.] |
# ONLY EXAMPLE # hsdata.cfg - config file (upload to usb flash disc) # need copy this file to C: of ur usb stick. then put receiver to read
# cmd -> cfg~lock~hide~pass
# minta cfg~1~1~00110022 means , u will lock the server info menu. also hide the server info. the password to watch is 00110022
# cmd -> protocol~host~port~user~pass~des
# minta newcamd~192.168.2.3~10000~dummy~dummy~0102030405060708091011121314
# minta homecamd~192.168.2.3~10000
# minta homecamd2~192.168.2.3~10000
# minta cccamd~192.168.2.3~10000~dummy~dummy
# minta nasscamd~192.168.2.3~10000
newcamd~192.168.2.3~11000~dummy~dummy~0102030405060708091011121314
newcamd~192.168.2.3~12000~dummy~dummy~0102030405060708091011121314
homecamd~192.168.2.3~13000
homecamd2~192.168.2.3~14000
cccamd~192.168.2.3~15000~dummy~dummy
nasscamd~192.168.2.3~16000
nasscamd~192.168.2.3~17000
|
| |
|
|
[előzmény: (20261) adb2850, 2019-08-27 11:03:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20259. Elküldve:
2019-08-27 06:51:31 |
[3565.] |
Eddig azt hittem, jó emberismerő vagyok. Tudom a hittem, gondoltam ritkán játszik, főleg itt.
Belátom, - tévedtem!
|
| |
|
|
[előzmény: (20256) net_user, 2019-08-26 22:49:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53831. Elküldve:
2019-08-27 06:35:55 |
[3566.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (53830) EnJoe, 2019-08-26 23:02:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20253. Elküldve:
2019-08-26 22:17:32 |
[3568.] |
Szerintem csak te személyeskedsz, sértegetsz és mindenki helyett megmondod mire gondol. Én nem küldtem senkit sehova, senkinek nem mondtam, ne úgy csináljon bár mit is ahogy eddig.
A neten összeguglizott hülyeségeket terjeszted, önálló véleményed szerintem még nem volt. Nekem saját véleményem van és átgondolt. Sok kérdést tapasztalat alapján teszek fel, mert tudom sokan milyen hibákat követnek el, vagy mit nem gondolnak át.
Ez szakmai ártalom.
Kicsit gondolkodnál, akkor lehet hogy te is belátnád, - nem is olyan hülyeség amit írtam, csak nem izomból kellene válaszolni, hanem kicsit átgondolni a szokásokat.
Minden normális ember változik, ahogy a villamos berendezések is.
További jó szórakozást!
|
| |
|
[válaszok erre: #20256]
|
[előzmény: (20251) net_user, 2019-08-26 21:54:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54132. Elküldve:
2019-08-26 22:06:48 |
[3569.] |
Érdekes, én mindig kaptam SMS értesítést, de volt hogy fel is hívtak - mikor érkezik a futár.
Szeptemberben életbe lépő SMS kód nélkül nem fogsz tudni egy csomó helyen vásárolni.
Saját magad fogod lekorlátozni.
|
| |
|
|
[előzmény: (54131) malvin, 2019-08-26 21:57:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53827. Elküldve:
2019-08-26 21:54:12 |
[3570.] |
LG és Sony OLED TV -ket néztem és számomra nem derült ki a modulfogadó tudása, pedig nagyon kerestem.
Van egy 1 éves 60 cm -es LG TV -m, monitornak használom a VU+ műholdvevőhöz.
Azt kipróbáltam a földi antennával.
Megy a HEVC kísérleti adás, de a másik VU+ DVB -T tunerje minden csatornát több adótól, több frekvencián lekeresí, addig ez a kis TV összesen 2 MUX -ot talált meg.
Ennyivel gyengébb, tehát még a T2 HEVC tudás sem minden.
|
| |
|
[válaszok erre: #53828]
|
[előzmény: (53826) EnJoe, 2019-08-26 21:49:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54128. Elküldve:
2019-08-26 21:47:19 |
[3571.] |
Azt nem tudom, de a vezetékest kevesen viszik magukkal.
|
| |
|
[válaszok erre: #54130]
|
[előzmény: (54127) Gabywap, 2019-08-26 21:45:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53825. Elküldve:
2019-08-26 21:44:23 |
[3572.] |
Még ha meg is veszik az új készüléket, vagy cseréli az AH.
Az új távirányítót is épp elég megtanulni nagyon sok idős embernek.
|
| |
|
|
[előzmény: (53824) Gabywap, 2019-08-26 21:41:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53823. Elküldve:
2019-08-26 21:28:29 |
[3574.] |
Kollégám idén vett 4K TV -t és nem megy az UPC modulja.
Boxra kellett cserélnie.
|
| |
|
|
[előzmény: (53821) MyChroLesLie, 2019-08-26 21:18:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20250. Elküldve:
2019-08-26 21:24:46 |
[3575.] |
Nem cikizésnek szánom, hanem gondolat ébresztőnek!
Ezt sem értem! "azok külön ágon,biztonsággal működnek."
Mitől lehetne biztonságosabb az az áramkör és mitől lenne biztonságosabb mint pl. a mikró, mosógép, mosogatógép stb.
Meggyőzitek magatokat, ideológiát gyártotok, pedig legtöbb esetben a tetőtartónál és az elosztóban van az eb eltemetve, azok pedig mindig feszültség alatt vannak.
|
| |
|
|
[előzmény: (20249) gyurkabá, 2019-08-26 21:18:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|