| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2554. Elküldve:
2019-08-26 21:16:06 |
[3576.] |
Sanyi hogy mondta? "Hi, be csúf!..."
|
| |
|
|
[előzmény: (2553) Bigfic, 2019-08-26 19:40:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54123. Elküldve:
2019-08-26 21:11:21 |
[3577.] |
SMS nélkül egyre inkább nem fogod használni a bankkártyádat, - ja persze az sem kell …
|
| |
|
[válaszok erre: #54124 #54127]
|
[előzmény: (54122) malvin, 2019-08-26 21:07:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53820. Elküldve:
2019-08-26 21:04:52 |
[3578.] |
Igen, én is így látom.
Sokan rácsesznek még az 1-2 éves készülékkel is, nem beszélve ha CI+ is kell.
Műholdvevőt és TV -t is kerestem a neten, de CI modult írnak mindenhol.
Nem tudtam kideríteni CI+ megy -e vele.
Nem olcsó készülékeket néztem, a TV közel 400 ezer, a box 170 ezer.
Akkor aki műszaki eladónak hiszi magát, honnan tudná?
|
| |
|
[válaszok erre: #53821 #53824 #53826]
|
[előzmény: (53819) Gabywap, 2019-08-26 20:42:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20247. Elküldve:
2019-08-26 20:53:37 |
[3579.] |
Mindig meglepődöm, hogy még mindig sokan élnek a múlt évezredben!
Egyre több az "okos" készülék ami vagy fix bekötésű, vagy csak nem érdemes kikapcsolni mert akkor nem látja el a funkcióját, vagy macerás újra beállítani.
Remélem a csengőreduktorra is tesznek kapcsolót, mert ugye a csengőt sem használják állandóan.
A szünetmentes tápból is ki kell venni az akkut, és persze az autóból is, -akkor mégis nyugodtabban alhat az ember.
A napelemesek hogy rácsesznek! Elmennek otthonról és lekapcsolhatják …
|
| |
|
[válaszok erre: #20249 #20251 #20260]
|
[előzmény: (20242) net_user, 2019-08-26 19:40:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119498. Elküldve:
2019-08-26 19:29:55 |
[3580.] |
Ebből mit nem értettél?
119482 hsz. "A kártyás előfizetés megrendelése igényelhető a legközelebbi forgalmazói pontunknál."
|
| |
|
[válaszok erre: #119499]
|
[előzmény: (119497) ITI, 2019-08-26 19:15:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2552. Elküldve:
2019-08-26 18:33:13 |
[3581.] |
Nem tudom mi lehet a neve, de én Rózsa Sándornak nevezném.
|
| |
|
[válaszok erre: #2553]
|
[előzmény: (2551) zoro67, 2019-08-24 20:10:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11184. Elküldve:
2019-08-26 18:31:52 |
[3582.] |
Én sajnos nem értek hozzá, de a 11532 még jó, az felett már nem.
Nem tudom mit kell ahhoz elrontani, hogy egy csatorna hangja ne működjön.
Nem a Te munkádban van a hiba, más letöltéssel sem jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (11182) resTore, 2019-08-26 11:05:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54106. Elküldve:
2019-08-26 18:27:40 |
[3583.] |
UPC már rég lecserélte a modemeket, ők is kiküldték.
Vonalkódos matricán volt minden jelszó.
|
| |
|
|
[előzmény: (54105) malvin, 2019-08-26 17:44:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119496. Elküldve:
2019-08-26 18:23:39 |
[3584.] |
"Én korábban azt olvastam hogy egy kártyához egy szolgaboxot akar adni a Direkt."
Régóta ezt csinálja!
Egy másik kártyához pedig másik szolgaboxot ad.
|
| |
|
[válaszok erre: #119497 #119512]
|
[előzmény: (119495) ITI, 2019-08-26 18:02:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20241. Elküldve:
2019-08-26 18:17:49 |
[3585.] |
Óóóókooos!
Ez is a neten volt, vagy magadtól találtad ki?
|
| |
|
[válaszok erre: #20242]
|
[előzmény: (20240) net_user, 2019-08-26 17:52:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119493. Elküldve:
2019-08-26 17:11:13 |
[3586.] |
Talán azért mert ezt írtad: "Épp most akarja megszüntetni a Direkt a kártyát."
Gondoltam, nem viccből írtad …
|
| |
|
|
[előzmény: (119492) ITI, 2019-08-26 17:03:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14037. Elküldve:
2019-08-26 17:07:27 |
[3587.] |
Nálam is dátum és időpont a fájl nevének az eleje és nem írja felül a régebieket.
|
| |
|
|
[előzmény: (14036) zólyma, 2019-08-26 15:41:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20239. Elküldve:
2019-08-26 17:02:37 |
[3588.] |
De miért bootol mindig újra?
Kikapcsolás miért nem valótlan?
|
| |
|
[válaszok erre: #20240 #20244]
|
[előzmény: (20238) gyurkabá, 2019-08-26 16:50:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119491. Elküldve:
2019-08-26 17:00:29 |
[3589.] |
Megint elvesztem!
Nem feltöltős kártyáról van szó, ahol variálni lehet a csomagot?
Ez nem valami új, mert eddig ilyenről nem hallottam?
|
| |
|
[válaszok erre: #119492]
|
[előzmény: (119486) ITI, 2019-08-26 15:45:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20210. Elküldve:
2019-08-25 20:24:00 |
[3590.] |
Esetleg elárulnád mi nem tetszik?
Már többször kérdeztem, hogy a CRT TV -nek megfelelő 720x576 felbontás nem tudnád -e beállítani.
Kérdezték már tőled, hogy esetleg 720p nem beállítható -e. Az is CRT -hez jó lenne. Válasz semmi!
Kérdezted hogy lehet képet normális méretben feltenni, arra is adtam választ!
Ezek után nem tudom mi problémád van velem, de felejts el!
|
| |
|
[válaszok erre: #20213]
|
[előzmény: (20209) gyurkabá, 2019-08-25 19:35:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11180. Elküldve:
2019-08-25 18:53:21 |
[3591.] |
15°W Fight ezzel is néma.
Utoljára a 11532 -vel volt jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #11182]
|
[előzmény: (11178) resTore, 2019-08-25 17:37:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20208. Elküldve:
2019-08-25 18:26:00 |
[3592.] |
Ha "szerencséd" van, a használati utasításon lesz 3-4 típus.
|
| |
|
|
[előzmény: (20203) gyurkabá, 2019-08-25 17:09:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20207. Elküldve:
2019-08-25 18:24:24 |
[3593.] |
Szerintem nekem is volt kérdésem.
Képet pedig így kell http://www.kepfeltoltes.eu/ feltölteni, de ez már sokszor le volt írva.
|
| |
|
[válaszok erre: #20209]
|
[előzmény: (20202) gyurkabá, 2019-08-25 17:07:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119479. Elküldve:
2019-08-25 16:52:29 |
[3594.] |
Szerinted Norbert1979 lop?
Gratulálok!
Egyébként, egy Vasi kisvárosból többen ülnek, mert Osztrák garázsokból, pajtákból vittek mindent ami mozdítható.
|
| |
|
[válaszok erre: #119480 #119481]
|
[előzmény: (119478) ITI, 2019-08-25 16:33:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20200. Elküldve:
2019-08-25 16:31:34 |
[3595.] |
Szép nagy kép!
Már egyszer írtam, 720x576 nem beállítható?
|
| |
|
[válaszok erre: #20202]
|
[előzmény: (20198) gyurkabá, 2019-08-25 15:51:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119470. Elküldve:
2019-08-25 08:52:17 |
[3597.] |
Mondta valaki hogy nekem szükségem van antennára?
Olvass és értelmezz!!!
Lomis antenna ingyen sem kellene!
|
| |
|
[válaszok erre: #119471 #119473]
|
[előzmény: (119469) Gyurka6, 2019-08-24 23:59:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119467. Elküldve:
2019-08-24 20:49:44 |
[3598.] |
Persze, egy lomis, rozsdás antennáért még fuvart is fizet valaki …
|
| |
|
[válaszok erre: #119469]
|
[előzmény: (119465) Gyurka6, 2019-08-24 18:57:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119466. Elküldve:
2019-08-24 20:48:02 |
[3599.] |
Ezt magamtól is tudtam!
|
| |
|
|
[előzmény: (119464) MyChroLesLie, 2019-08-24 18:49:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|