| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119463. Elküldve:
2019-08-24 18:40:19 |
[3601.] |
Ha lecseréli CI+ modul+kártya párosra, akkor cseréljem le a boxomat? Ez azért durva lenne …!
|
| |
|
[válaszok erre: #119464]
|
[előzmény: (119461) MyChroLesLie, 2019-08-24 18:11:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119462. Elküldve:
2019-08-24 18:38:09 |
[3602.] |
Akinek a szomszédjának nincs "levettet" cucca?
|
| |
|
[válaszok erre: #119465]
|
[előzmény: (119458) Gyurka6, 2019-08-24 17:26:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20180. Elküldve:
2019-08-24 18:31:23 |
[3604.] |
Szerintem 08.16. -án megadtam, azóta szarakodsz.
Kipróbálni nem tudom, nálam nincs ez a szolgáltató, de rajtad kívül már sok kollégának tudtam segíteni.
Aktuális mcaskey.bin fájlt is lehet letölteni, de már ezt is írtam: Google a barátod!
|
| |
|
[válaszok erre: #20183 #20185]
|
[előzmény: (20179) csaszi1987, 2019-08-24 18:21:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20160. Elküldve:
2019-08-24 15:17:46 |
[3605.] |
Én csak azt ismerem, hogy zöldfülű ne akarjon "öreg" szakit kioktatni.
|
| |
|
[válaszok erre: #20163 #20165]
|
[előzmény: (20159) csaszi1987, 2019-08-24 14:43:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119448. Elküldve:
2019-08-24 11:35:30 |
[3606.] |
Próbáld meg nálunk ennyiért!
Éhen pusztulnál!
|
| |
|
[válaszok erre: #119449]
|
[előzmény: (119446) sztar1, 2019-08-23 20:51:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20156. Elküldve:
2019-08-24 11:24:32 |
[3607.] |
Minden esetben teljes mentést kell készíteni és abból csak csatlistát visszatenni.
|
| |
|
|
[előzmény: (20103) gyurkabá, 2019-08-23 12:23:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20155. Elküldve:
2019-08-24 11:22:01 |
[3608.] |
Azért jó lenne, ha nem pityu54 -et hülyéznéd le, aki eddig rajtad kívül mindenkinek tudott segíteni, hanem mint írtad - magadba néznél!
Fizess elő a csatornákra és nem lesz problémád!
|
| |
|
[válaszok erre: #20159]
|
[előzmény: (20136) csaszi1987, 2019-08-23 20:50:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20099. Elküldve:
2019-08-23 11:04:41 |
[3610.] |
EMU szoftver van a boxon?
|
| |
|
|
[előzmény: (20098) gyurkabá, 2019-08-23 10:59:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54083. Elküldve:
2019-08-23 11:01:58 |
[3611.] |
"A nézni kivánt tartalom amellékes."
Miért mellékes? Azon múlik lényegében minden.
|
| |
|
|
[előzmény: (54081) sztar1, 2019-08-23 09:35:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20097. Elküldve:
2019-08-23 09:30:19 |
[3612.] |
Mi hibás? Nem adtam neki semmilyen fájlt a boxára.
Ha valaki hibás fájlt osztogat - Írj neki, nem kellene több boxra rátölteni.
|
| |
|
|
[előzmény: (20096) ITI, 2019-08-23 08:25:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54073. Elküldve:
2019-08-23 06:58:28 |
[3613.] |
Ez aztán a segítség!
|
| |
|
|
[előzmény: (54071) Gabywap, 2019-08-22 22:19:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20094. Elküldve:
2019-08-23 06:53:58 |
[3614.] |
Az mcaskey.bin fájlt felmásolod a penre.
Bedugod a boxba és bemész a kulcsszerkesztő menübe.
Ott írja melyik gombbal lehet feltölteni, - load mcaskey.bin.
Feltöltöd és ha jók benne a kulcsok, -örülsz.
Ha nem jó, akkor távirányítóról a Nagravisionban átírod a jóra.
|
| |
|
[válaszok erre: #20095 #20107]
|
[előzmény: (20093) csaszi1987, 2019-08-23 06:48:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20092. Elküldve:
2019-08-23 06:46:42 |
[3615.] |
Szerinted nem kapta még meg a kulcsot?
20018 és 20076 hsz!
MCAS fájlt is kapott már. Van akinek nem lehet segíteni, hacsak el nem mész hozzá.
Az ilyen miért nem fizet elő a csatornákra …
|
| |
|
[válaszok erre: #20093]
|
[előzmény: (20090) Gabywap, 2019-08-22 22:30:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20079. Elküldve:
2019-08-22 19:38:45 |
[3616.] |
Akkor tedd fel azt!
|
| |
|
[válaszok erre: #20080]
|
[előzmény: (20078) csaszi1987, 2019-08-22 19:35:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119438. Elküldve:
2019-08-22 06:40:48 |
[3617.] |
Azért mert veszel előfizetést 2-3 szolgaboxal vagy veszel egy kártyát és megosztod 2-3 készülékre az nem ugyan az.
Ügyfeleseknél is szabadulhat fel hely, mert a szolgabox lekeresi a csatornákat változás esetén, míg sok kártyás telefonálgat, hogy eltűnt ez-az, hol találja.
Biztos, hogy ez a része nyűg a szolgáltatónak.
Én is kártyás előfizető vagyok, bízom benne, hogy a meglévők maradnak.
|
| |
|
|
[előzmény: (119437) csab2, 2019-08-21 23:19:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53804. Elküldve:
2019-08-21 20:06:20 |
[3618.] |
Szerintem sokan használják kiegészítő, tartalék megoldásnak.
Van pár csatorna ami nincs a Directnél, illetve működik amikor a műholdas kép már szétesik.
Ezek az előfizetők és a szegényebb réteg - vagy keveset TV -zők lemorzsolódnak, ha újabb beruházásra kellene költeni.
Én is csak azért tettem DVB-T tunert a boxba, mert volt hely és van antennám.
Másik boxot csak ezért nem fogok venni.
|
| |
|
|
[előzmény: (53801) KWP, 2019-08-21 19:36:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53803. Elküldve:
2019-08-21 19:55:24 |
[3619.] |
És a HEVC?
DVB-T2 még az AMIKO 8260+ boxon is megy.
A CI+ is lehet, hogy csak addig igaz, amíg egy UPC médiakártyát nem akarsz beletenni.
Kollégám egy idén vett 4K LG TV -vel cseszett rá.
|
| |
|
|
[előzmény: (53800) ITI, 2019-08-21 18:59:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53799. Elküldve:
2019-08-21 18:07:08 |
[3621.] |
Honnan a fenéből kellett volna tudni egy egyszerű TV -t néző melósnak, hogy 2020 -tól DVB-T2 HEVC és CI+ kellhet az előfizetéses csatornákhoz.
Azt sem tudja mi fán terem ...
Örül, ha tud venni egy jobb készüléket olcsón és persze az nem lesz alkalmas az új rendszerre.
A saját boxot használók nagy része is meg fog lepődni, - ha bejön a modul, mert a legtöbb készülék csak egy beépített Conax olvasóval rendelkezik.
|
| |
|
[válaszok erre: #53800 #53801]
|
[előzmény: (53797) egedi, 2019-08-21 15:46:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24320. Elküldve:
2019-08-21 18:02:14 |
[3622.] |
Most néztem meg a tűzijátékot.
Megint nem 8K volt!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20068. Elküldve:
2019-08-20 16:13:00 |
[3623.] |
Amit már javasoltam!
|
| |
|
|
[előzmény: (20067) csaszi1987, 2019-08-20 16:10:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13992. Elküldve:
2019-08-20 14:37:38 |
[3624.] |
Működik, lásd alul a futó kék szöveget!
|
| |
|
[válaszok erre: #13993]
|
[előzmény: (13989) baliboy79, 2019-08-20 13:19:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|