| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13991. Elküldve:
2019-08-20 14:36:59 |
[3626.] |
"Minimum 2 db antennát rá tudsz kötni. "
Egyet nem is tud rátenni?
|
| |
|
|
[előzmény: (13988) version, 2019-08-20 12:27:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119434. Elküldve:
2019-08-20 10:56:31 |
[3627.] |
Adott modulban!
|
| |
|
|
[előzmény: (119433) csacso20, 2019-08-20 10:53:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53789. Elküldve:
2019-08-20 09:36:00 |
[3628.] |
Ezt gondold át újra!
"de a jelenlegi kártyaolvasó kódolást nem"
A kártyaolvasó nem kódol!
Ha így akartad: - de a jelenlegi kártyaolvasó a kódolást nem - Akkor most hogy nézi?
Ha a jelenlegi kártyaolvasó az új kódolást nem, - akkor szétszedik a TV -t és kicserélik a kártyaolvasót és szoftvert is frissítenek?
Biztos hogy szakival beszéltél, - vagy csak nem értetted meg?
Szerintem, akkor inkább az a lényeg, hogy modulhoz lesz a kártya párosítva, tehát modullal együtt adják.
Remélem CI+ lesz, így még több TV alkalmatlan lesz a vételre!
|
| |
|
[válaszok erre: #53790]
|
[előzmény: (53788) cinicinikisegér, 2019-08-19 21:58:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13986. Elküldve:
2019-08-20 09:18:26 |
[3629.] |
Ezt ugye pityu54 -nek is címezted!
A fájl kiterjesztés elírása nem egyszerű "betűsorrend tévesztésről" szól, hanem komoly hibáról.
Az pedig, hogy fél órán belül sem javítottad, az szerintem nemtörődömség, trehányság …
"Fényképből készít vmi fájlt, vagy vmi-ből jpg képet. "
Jelentése is megváltozott! Ezt írtad!
Fényképből készít valami fájlt, vagy valamiből jpg képet.
Csak az értette meg, aki tudja milyen a bootlogo fájl.
Bocsánat, hogy rájöttem mit akartál!
Ez egy egyszerű hiba: "kibogozni mit is alkar jelenteni...."
|
| |
|
|
[előzmény: (13985) version, 2019-08-20 07:40:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1753. Elküldve:
2019-08-20 09:09:26 |
[3630.] |
Boldog Ünnepet!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20062. Elküldve:
2019-08-20 09:06:22 |
[3631.] |
Akkor sehogy mert tönkreteszed.
Keresd le a csatornákat és rakd sorrendbe a kedvencekben.
|
| |
|
|
[előzmény: (20060) csaszi1987, 2019-08-20 08:12:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
122. Elküldve:
2019-08-19 19:58:38 |
[3632.] |
"Mi védjük az uniós határokat, ezért szeretném elérni, hogy legalább az eddigi határvédelmi költségek 50 százalékát átvállalja Brüsszel - hangsúlyozta a magyar kormányfő.
Angela Merkel arról beszélt, hogy határozottan fel kell fellépni az embercsempészek ellen, és védeni kell az uniós külső határokat.
A kancellár elismerően szólt az uniós kohéziós források magyarországi felhasználásról. "
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13980. Elküldve:
2019-08-19 13:39:19 |
[3634.] |
Szerintem te voltál ma az első! Na meg a fogalmazás gátló …
"az alég baj az neki"
|
| |
|
[válaszok erre: #13981]
|
[előzmény: (13979) Gabywap, 2019-08-19 13:34:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20039. Elküldve:
2019-08-19 13:31:22 |
[3635.] |
Egyszerre két beltéri hibásodott meg?
|
| |
|
|
[előzmény: (20038) antikabakter, 2019-08-19 13:22:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13978. Elküldve:
2019-08-19 13:24:06 |
[3636.] |
Diszlexiások gyülekezete van ma?
A bootlogo .mvi fájl.
A 13972 hsz. -ben minden segítség benn van.
|
| |
|
[válaszok erre: #13979 #13985]
|
[előzmény: (13976) version, 2019-08-19 12:57:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20031. Elküldve:
2019-08-19 11:55:25 |
[3637.] |
Felbontást lehet állítani.
A CRT TV 720x576 -os.
|
| |
|
[válaszok erre: #20051]
|
[előzmény: (20030) gyurkabá, 2019-08-19 11:51:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13974. Elküldve:
2019-08-19 11:32:41 |
[3638.] |
A splash és a bootlogo azért nem ugyan az, ahogyan a .bpm és a .bmp sem.
Átnevezéshez csak a Filezilla? Hát az minek?
|
| |
|
[válaszok erre: #13975]
|
[előzmény: (13973) Gabywap, 2019-08-19 10:50:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2242. Elküldve:
2019-08-18 18:16:15 |
[3643.] |
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865
|
| |
|
|
[előzmény: (2241) miki2002, 2019-07-28 18:01:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13960. Elküldve:
2019-08-18 17:06:59 |
[3644.] |
A splash bootlogo hol található a boxon?
|
| |
|
[válaszok erre: #13962 #13963]
|
[előzmény: (13959) version, 2019-08-18 16:19:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20025. Elküldve:
2019-08-18 14:54:36 |
[3645.] |
Köszönöm a hülyék nevében, de szerintem megbeszéltük nélküled is!
|
| |
|
|
[előzmény: (20023) garga pista, 2019-08-18 12:20:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53784. Elküldve:
2019-08-17 20:40:37 |
[3646.] |
Aki látnok meg tele van pénzzel, annak könnyű!
|
| |
|
[válaszok erre: #53785]
|
[előzmény: (53783) sanyci, 2019-08-17 20:35:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119426. Elküldve:
2019-08-17 15:50:44 |
[3647.] |
"dvb-s2 kimenet"
Ezt eszik, vagy isszák?
|
| |
|
|
[előzmény: (119424) zoloka84, 2019-08-17 15:21:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53779. Elküldve:
2019-08-17 15:47:46 |
[3648.] |
Ezt írtam én is, hogy pár éves cuccok sem tudják.
Ez az átállás így nem korrekt.
Már régen (legalább 2 évvel az átállás elött) figyelmeztetni kellett volna, hogy olyan készüléket vegyenek ami tudja a HEVC módot.
TV -t és boxot nem egy-két évre veszünk!
|
| |
|
[válaszok erre: #53783]
|
[előzmény: (53777) erdoscsaba, 2019-08-17 15:29:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119416. Elküldve:
2019-08-17 10:51:40 |
[3649.] |
Magyarra fordítva: Új, csak kártyás előfizetés augusztus 15 után nem lehet, csak szolgaboxos.
Jól értem?
|
| |
|
[válaszok erre: #119417 #119419]
|
[előzmény: (119415) petersk, 2019-08-17 10:20:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|