| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53773. Elküldve:
2019-08-16 19:58:37 |
[3651.] |
Igen, de egyiket majd nekem küldik!
|
| |
|
|
[előzmény: (53770) sanyci, 2019-08-16 18:45:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53772. Elküldve:
2019-08-16 19:57:39 |
[3652.] |
Ezzel a lehettel van a probléma!
Ha kiküldenek egy hírlevelet, akkor hozzáértő, fogalmazni tudó munkatárs véleményét kikérve írják meg, ne csak egy médiaszakot végző miniszoknyás diszpinttyel.
Ha estleg mégis a hozzáértő írta, akkor nagy baj van náluk.
Az szép lesz, ha a Conax kódolást is cserélik, akkor még több előfizetővel csesznek ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (53771) jeek, 2019-08-16 19:41:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53769. Elküldve:
2019-08-16 18:39:18 |
[3653.] |
Veszek egy kártyát és jövőre az Antenna Hungária küld egy boxot?
|
| |
|
[válaszok erre: #53770 #53774]
|
[előzmény: (53767) KBelS, 2019-08-16 17:13:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53762. Elküldve:
2019-08-15 22:26:45 |
[3655.] |
Esetleg azért, hogy aki tudja venni az láthatja hogy a készüléke alkalmas a kódolt csatornák vételére. (Persze ha kártyafogadós.)
|
| |
|
[válaszok erre: #53763]
|
[előzmény: (53761) attila.scourgeofgod, 2019-08-15 22:11:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53760. Elküldve:
2019-08-15 22:02:25 |
[3656.] |
Aztán a HírTV az ATV és az Infó nem megy le a C -ről?
|
| |
|
[válaszok erre: #53761]
|
[előzmény: (53759) MyChroLesLie, 2019-08-15 21:48:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53757. Elküldve:
2019-08-15 21:40:21 |
[3657.] |
Nem tudom milyen készülékeid vannak, de nálam még egyik készülék sem tudja.
Szerintem még a 4-5 éves készülékek sem tudják.
Aki TV -ben használja a kártyát cserélje le a TV készülékét?
Ha holnap vennék kártyát, figyelmeztetnének a várható változásra?
|
| |
|
[válaszok erre: #53764 #53766]
|
[előzmény: (53750) MyChroLesLie, 2019-08-15 19:25:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53756. Elküldve:
2019-08-15 21:36:23 |
[3658.] |
Ennek mi köze az olvasáshoz?
Nem tudsz értelmezni, vagy csak nem akarsz megérteni, de az is lehet hogy te sem tudsz semmit?
Lefordítom neked magyarról-magyarra a kérdésem lényegét!
Egyik napról a másikra lesz az átállás, vagy egyesével a MUX -ok egy ideig párhuzamos sugárzással stb.?
Ilyen tájékoztatókra várok, és bízom benne hogy lesz is.
|
| |
|
[válaszok erre: #53758]
|
[előzmény: (53749) attila.scourgeofgod, 2019-08-15 18:42:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53755. Elküldve:
2019-08-15 21:31:44 |
[3659.] |
A DVB-T2 HEVC -nek nem az a lényege, hogy több csatorna elfér?
|
| |
|
[válaszok erre: #53759]
|
[előzmény: (53754) MyChroLesLie, 2019-08-15 21:29:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53748. Elküldve:
2019-08-15 18:18:59 |
[3660.] |
Olvasni tudok már elég régóta, de olyat nem látok, hogy a jelenlegi három.
Olyan tájékoztatást sem láttam sehol, hogy cseréljék le készülékeiket az előfizetők, ha továbbra is nézni szeretnék.
Persze te mindent is jobban tudsz a televíziózás világából, ezért kérdeztem, hol olvasható valamilyen tájékoztató mikortól és milyen módon indul HEVC módban a kódolt csatornák sugárzása.
Gondolom rajtam kívül mindenkinek világos, de én már csak ilyen érthetetlen vagyok …
|
| |
|
[válaszok erre: #53749 #53750]
|
[előzmény: (53747) attila.scourgeofgod, 2019-08-15 16:54:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53746. Elküldve:
2019-08-15 16:34:55 |
[3661.] |
Ebből számomra nem egyértelmű, hogy csak HEVC módban sugároznak minden kódolt csatornát.
Egy év szerintem kevés az áttérésre, főleg hogy még nem is hirdetik.
Esetleg ha az előfizetőket már tájékoztatták, akkor elnézést - én vagyok eltájolva.
|
| |
|
[válaszok erre: #53747]
|
[előzmény: (53745) attila.scourgeofgod, 2019-08-15 13:38:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53744. Elküldve:
2019-08-15 13:27:42 |
[3662.] |
Ezt az egy év múlvát valahol írták?
|
| |
|
[válaszok erre: #53745]
|
[előzmény: (53743) jeek, 2019-08-15 09:52:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54067. Elküldve:
2019-08-15 08:46:07 |
[3663.] |
Biztos azért hoz valaki amerikából TV -t, hogy monitorként használja!
|
| |
|
[válaszok erre: #54069]
|
[előzmény: (54066) ITI, 2019-08-15 08:33:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119402. Elküldve:
2019-08-15 08:42:47 |
[3664.] |
"Nagyon finoman miniméterenként kell állítani"
Ez valami speciális mértékegység?
|
| |
|
[válaszok erre: #119403]
|
[előzmény: (119401) sztar1, 2019-08-15 08:36:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54065. Elküldve:
2019-08-15 06:45:11 |
[3665.] |
Akkor monitor nem TV.
|
| |
|
[válaszok erre: #54066]
|
[előzmény: (54062) ITI, 2019-08-14 21:51:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119399. Elküldve:
2019-08-14 21:47:53 |
[3666.] |
A képen a Thor 5 van.
A Thor 6 pedig az alatta lévő linken!
|
| |
|
[válaszok erre: #119400]
|
[előzmény: (119398) ITI, 2019-08-14 21:45:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54060. Elküldve:
2019-08-14 21:00:59 |
[3668.] |
Tuner sem biztos hogy jó, de a feszültsége is lehet probléma. Sok helyen 110 V 60 Hz a feszültség.
|
| |
|
[válaszok erre: #54061]
|
[előzmény: (54059) pirobi, 2019-08-14 20:47:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119382. Elküldve:
2019-08-14 12:10:02 |
[3669.] |
Tudja tisztelt uram, én a kérdés azon részére válaszoltam amit tapasztalatból tudok. Az talán még segítség is volt.
Én nem másolgatok híreket, álhíreket csak hogy írjak valamit.
A kutyát nem érdekli a 100 -as Gibertinid, én a 125 -öst cseréltem le és megérte.
A 125 -ös Gibertini a földön fog elrohadni!
|
| |
|
[válaszok erre: #119383]
|
[előzmény: (119381) attila.scourgeofgod, 2019-08-14 12:00:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119379. Elküldve:
2019-08-14 11:25:46 |
[3670.] |
Kötözködni tudsz, de legalább ésszel csinálnád!
"Upc-re hálós antenna mekkora lenne jó?"
Segítened legalább ismét sikerült!
"de hogy a direct-hez ez mennyire használható, az passz... "
|
| |
|
[válaszok erre: #119381]
|
[előzmény: (119376) attila.scourgeofgod, 2019-08-14 10:49:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119375. Elküldve:
2019-08-14 10:42:59 |
[3671.] |
Esetleg, ha a hozzászólásom lényegét megértetted volna ...
"semmivel sem rosszabb mint a tömör"
|
| |
|
[válaszok erre: #119376]
|
[előzmény: (119374) attila.scourgeofgod, 2019-08-14 10:40:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20015. Elküldve:
2019-08-13 20:20:29 |
[3674.] |
Ez már fájt!
Nem csak gondolom, hanem ajánlottam!!!
"Másik box, Twin LNB és koax megoldással más csatornákat is nézhetsz, de ahogy írtad még egy "előfizetés" szükséges, illetve kérhető két boxra. "
|
| |
|
[válaszok erre: #20016 #20023]
|
[előzmény: (20014) ITI, 2019-08-13 20:17:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|