| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2531. Elküldve:
2019-08-13 20:18:09 |
[3676.] |
Sziasztok!
Az encoding.conf fájlba be lehet működőképesen írni, ha két csatornának is ugyan az a SID és ONID, de más karakter kódolás kellene?
Digi és Bulsat.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20013. Elküldve:
2019-08-13 20:03:44 |
[3677.] |
Ezt nem értem, de majd valaki talán elmagyarázza, hogy mi a különbség a Wifi+Kábel, vagy a Kábel+Kábel között.
Szerintem mindkét esetben más az IP és más a MAC, tehát beazonosítható hogy két box használja.
A számítógépes hálózat gyenge pontom, ahhoz nem értek.
|
| |
|
[válaszok erre: #20014]
|
[előzmény: (20012) ITI, 2019-08-13 19:55:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20011. Elküldve:
2019-08-13 19:46:51 |
[3678.] |
Miért ne hinném.
Két okból is elhiszem!
1: Nálad minden szuper, - ahogy már több esetben is megtudtuk.
2: Reshare beállításától függ.
0=nincs továbbosztás
1=továbbosztás csak partnernek
2=továbbosztás partnernek és még egy szintig
x=továbbosztás x szintig
|
| |
|
[válaszok erre: #20012]
|
[előzmény: (20010) ITI, 2019-08-13 19:25:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20008. Elküldve:
2019-08-13 19:20:24 |
[3679.] |
Így még érdekesebb: "műholdvevő nem játszik"
|
| |
|
[válaszok erre: #20010]
|
[előzmény: (20007) ITI, 2019-08-13 16:06:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20006. Elküldve:
2019-08-13 12:29:07 |
[3680.] |
Igen, meg egy TV -t is hogy legyen mire kötni és persze egy órát is hogy tudd mikor nézd.
|
| |
|
|
[előzmény: (20005) egedi, 2019-08-13 11:51:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20004. Elküldve:
2019-08-13 10:47:36 |
[3681.] |
"Ez a "átmegyek a másik szobába csatornát váltani" már leírva is elég lehervasztó. "
Jó nagy ház, ha 30 m -re van a másik szoba!
"A szett tartalmazza az adót és vevőt is, valamint az infratoldót Blu-ray lejátszóhoz, STB-hoz, stb. "
|
| |
|
[válaszok erre: #20005]
|
[előzmény: (20003) egedi, 2019-08-13 09:55:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2529. Elküldve:
2019-08-13 06:22:40 |
[3682.] |
"el tudnám használgatni"
Elkopik?
|
| |
|
|
[előzmény: (2528) AnonyX, 2019-08-13 00:08:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20002. Elküldve:
2019-08-13 06:18:32 |
[3683.] |
Kezdjük az elejétől!
Digi Sportot nézel műholdról, Amiko Micro boxal.
Gondolom nem a Digi Nagravision kártyáját használod benne …!
Sorod van, amit egy beltérire kapsz.
Akkor két helyen, két műholdvevő nem játszik.
Marad a HDMI jel átvitele 30 m távolságra.
30 m pedig HDMI Extenderrel lehetséges CAT5 vagy inkább CAT6 kábelen keresztül.
Másik box, Twin LNB és koax megoldással más csatornákat is nézhetsz, de ahogy írtad még egy "előfizetés" szükséges, illetve kérhető két boxra.
|
| |
|
[válaszok erre: #20007]
|
[előzmény: (19998) DeathAdder, 2019-08-12 22:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19997. Elküldve:
2019-08-12 22:15:25 |
[3684.] |
Ha veszel még egy boxot, akkor vegyél Twin LNB -t és koax kábelt is. (Lehet, hogy kábelTV -ről van szó?)
EMU szoftvert kell tenni mindkét boxra és rádugni a belső hálózatra.
Ha rám hallgatsz, nem Amiko microt veszel, hanem kicsit komolyabbat.
|
| |
|
[válaszok erre: #19998]
|
[előzmény: (19996) DeathAdder, 2019-08-12 22:11:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19995. Elküldve:
2019-08-12 22:11:34 |
[3685.] |
A tényeket szeretem, meg a feltett kérdésre válaszolni!
|
| |
|
|
[előzmény: (19994) mbovo, 2019-08-12 21:37:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19990. Elküldve:
2019-08-12 21:18:27 |
[3687.] |
Kicsit lejjebb még tudtad, hogy azt sem egyszerű!
|
| |
|
[válaszok erre: #19994]
|
[előzmény: (19988) mbovo, 2019-08-12 20:24:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19987. Elküldve:
2019-08-12 20:20:26 |
[3688.] |
A HDMI elosztó vicc, főleg 5 000 Ft -ért.
Igen, egy önálló switch is kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (19986) DeathAdder, 2019-08-12 20:04:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54053. Elküldve:
2019-08-12 08:50:57 |
[3691.] |
Én értettem!
|
| |
|
|
[előzmény: (54052) champ, 2019-08-12 08:49:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54051. Elküldve:
2019-08-12 08:42:55 |
[3692.] |
Rejtett hálózat van, de nem jelenik meg a listában.
Azért rejtett ... , tehát nem tudod kipipálni.
Ezért csak hálózat hozzáadásával lehetne csatlakoztatni.
|
| |
|
[válaszok erre: #54052 #54055]
|
[előzmény: (54050) ITI, 2019-08-12 08:33:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11151. Elküldve:
2019-08-12 06:30:23 |
[3693.] |
Meg talán az "unmask mode" miatt.
|
| |
|
|
[előzmény: (11150) Smart0, 2019-08-12 00:58:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13925. Elküldve:
2019-08-11 08:41:34 |
[3694.] |
Magyarországon élsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #13926]
|
[előzmény: (13924) zoro67, 2019-08-10 21:35:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19973. Elküldve:
2019-08-11 08:38:52 |
[3695.] |
"Te esetedben ez egyáltalán nem komoly hiba"
Igazad van, nem érdekes mire kér SW -t …
|
| |
|
|
[előzmény: (19972) ITI, 2019-08-10 21:34:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19971. Elküldve:
2019-08-10 20:04:29 |
[3696.] |
Nem tudom!
Miattam új box is lehet, mivel nem követem a kínálatot.
Ha találgatni szeretnék, lenne több lehetőség is ezért meg sem próbálom.
Persze mások okosabbak és biztos kapsz is választ.
|
| |
|
|
[előzmény: (19970) laosz, 2019-08-10 19:54:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19963. Elküldve:
2019-08-10 17:46:59 |
[3698.] |
Ez milyen box? Valami új típus?
|
| |
|
[válaszok erre: #19970]
|
[előzmény: (19961) laosz, 2019-08-10 17:14:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53731. Elküldve:
2019-08-08 18:54:20 |
[3699.] |
"Jövőre ugyanígy a fizetős csatornák már ilyen rendszerben lesznek elérhetőek. "
Ezt hol írták?
|
| |
|
[válaszok erre: #53732]
|
[előzmény: (53730) mlaszlo, 2019-08-08 18:05:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|