| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53714. Elküldve:
2019-08-06 19:53:29 |
[3702.] |
Afrikában, - ha még nem láttad volna!
Nagyon sok dokumentumfilm foglalkozott vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #53715]
|
[előzmény: (53713) KWP, 2019-08-06 18:33:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19956. Elküldve:
2019-08-05 17:01:05 |
[3703.] |
Hogyne lenne!
19911 hsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #19957]
|
[előzmény: (19955) rrobert89, 2019-08-05 15:32:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13829. Elküldve:
2019-08-05 05:40:52 |
[3704.] |
A 11532 Oscammal nálam is volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #13830 #13878]
|
[előzmény: (13828) pedro5413, 2019-08-04 23:10:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2526. Elküldve:
2019-08-04 17:47:53 |
[3705.] |
Nálam tökéletes! Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (2524) alec, 2019-08-03 17:50:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13827. Elküldve:
2019-08-04 17:45:27 |
[3706.] |
Nálam sincs OpenPli4 -en.
|
| |
|
|
[előzmény: (13825) szmore84, 2019-08-04 15:51:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19953. Elküldve:
2019-08-02 17:15:50 |
[3707.] |
Én is dolgoztam már ingyen, de ha postára kell mennem átvenni, majd újra feladni, - azt már ingyen nem csinálnám.
A Flash programozás vagy csere szerintem szintén nem az ingyenes kategória.
Magyarul, - aki nem tudja cserélni, az jobb ha neki sem áll!
Ha a szomszédom lenne, egy próbát megtennék ingyen is.
Ha egy barátom hozzám hozná javítani, vennék neki egy újat ezt meg kidobnám!
Szabad a pálya, Te is vállalhatod a javítást!
|
| |
|
[válaszok erre: #19954 #19965]
|
[előzmény: (19952) ITI, 2019-08-02 14:25:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54023. Elküldve:
2019-08-02 11:46:06 |
[3708.] |
"Ja, 4GB-s verzió, szóval nem a memóriahiány miatt döcög a lejátszás."
|
| |
|
|
[előzmény: (54022) Gabywap, 2019-08-02 11:29:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19950. Elküldve:
2019-08-02 08:11:25 |
[3709.] |
Nem hiszem, hogy egy újkorában is elavult 10000 Ft -os boxot érdemes lenne postázgatni és fizetni a javítását.
Ingyen ugye senki sem dolgozik ...
|
| |
|
[válaszok erre: #19951 #19952]
|
[előzmény: (19949) Lomha08, 2019-08-01 22:37:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119364. Elküldve:
2019-08-02 06:31:30 |
[3710.] |
A Galaxy4 a Digitől jön.
|
| |
|
|
[előzmény: (119363) p_rolland86, 2019-08-02 06:21:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11124. Elküldve:
2019-07-31 16:13:20 |
[3711.] |
Szia Pityu!
Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #11125]
|
[előzmény: (11123) pityu54, 2019-07-31 09:05:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11122. Elküldve:
2019-07-31 06:38:59 |
[3712.] |
Érdekes dolog történt.
Működik a 11534-797 magyar, úgy hogy a DreamOSat binárist nem lecseréltem, hanem felülírtam.
|
| |
|
[válaszok erre: #11123]
|
[előzmény: (11119) miki2002, 2019-07-30 06:51:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11110. Elküldve:
2019-07-29 19:13:28 |
[3714.] |
Nem működik.
|
| |
|
[válaszok erre: #11111]
|
[előzmény: (11109) miki2002, 2019-07-29 06:31:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11109. Elküldve:
2019-07-29 06:31:32 |
[3715.] |
Köszönöm, este megpróbálom.
|
| |
|
[válaszok erre: #11110]
|
[előzmény: (11107) Smart0, 2019-07-29 00:52:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2241. Elküldve:
2019-07-28 18:01:27 |
[3716.] |
I 060400 04 F3E9E5828C2B8C6ABBEC130DFBB883FD ;Bulsatcom (39°E)
I 060400 06 99766164E057EBC3F374C747D45924F9 ;Bulsatcom (39°E)
|
| |
|
[válaszok erre: #2242]
|
[előzmény: (2240) miki2002, 2019-07-20 10:57:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19936. Elküldve:
2019-07-28 14:40:23 |
[3717.] |
Gyanítom, hogy táp.
|
| |
|
[válaszok erre: #19939]
|
[előzmény: (19935) gyurkabá, 2019-07-28 14:27:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2513. Elküldve:
2019-07-28 14:14:24 |
[3718.] |
Van amikor nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (2512) kaja008, 2019-07-28 11:47:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
11102. Elküldve:
2019-07-28 09:31:27 |
[3719.] |
Nálam se kép, se hang.
Kártyákat rendben látja.
11532-797 rendben működik!
|
| |
|
[válaszok erre: #11103 #11107]
|
[előzmény: (11101) resTore, 2019-07-28 08:42:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
54003. Elküldve:
2019-07-27 21:01:41 |
[3720.] |
Az bizony lehet!
Akkor fájdul meg, ha valaki erőlteti ami nem megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #54004]
|
[előzmény: (54002) gombilaci, 2019-07-27 20:34:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53999. Elküldve:
2019-07-27 18:47:40 |
[3721.] |
Sejtettem, hogy csak ennyire tellik!
Csak kérdéseket tettem fel, ami sok embert érdekel és több dokumentumfilmben is feltettek.
A History és a Discovery is foglalkozik vele. Persze tuti válasz nincs!
Tudom, trágárkodni és bambán bámulni, sokkal egyszerűbb mint gondolkodni.
A sok gondolkodástól megfájdulhat az ember feje.
|
| |
|
[válaszok erre: #54002]
|
[előzmény: (53995) e_lite, 2019-07-27 10:11:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53998. Elküldve:
2019-07-27 18:44:05 |
[3722.] |
Hidrogén 3 -at nem tudom, de a hélium 3 megoldaná a föld energia szükségletét.
Évek óta léteznek tervek a földre szállítására és a hasznosítására.
Discovery több filmben is foglalkozott vele.
A probléma, hogy minden országnak egyformán joga lenne hozzá és közös egyezményekre lenne szükség.
Ennyi a nyilvános része, aztán ki tudja …
|
| |
|
|
[előzmény: (53993) lorenzen, 2019-07-27 08:57:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53997. Elküldve:
2019-07-27 18:38:31 |
[3723.] |
Nagy része igaz lehet, de az első visszatért űrhajós Iljusin volt.
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (53994) tibsi, 2019-07-27 10:06:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53992. Elküldve:
2019-07-27 08:18:26 |
[3724.] |
Egyáltalán megtörtént? Lehet, hogy nem is ők voltak az elsők?
Szovjetunió miért nem ment oda?
Miért nem hordják, használják már a He3 -at?
Gondolkodj a kérdéseken, - egyszer majd válasz is lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #53993 #53994 #53995]
|
[előzmény: (53991) net_user, 2019-07-26 17:24:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53989. Elküldve:
2019-07-26 16:18:41 |
[3725.] |
Nem tudom, hogy a magyar televíziónak miért kellene vele foglalkozni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53990 #53991]
|
[előzmény: (53987) net_user, 2019-07-26 15:34:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|