| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20390. Elküldve:
2019-07-25 21:39:47 |
[3727.] |
Az tényleg baj!
Szerintem az Alma 2220 és a Yumatu full HD táp ugyan az.
A trafó YW-TR2362-CE ezekben.
|
| |
|
[válaszok erre: #20391]
|
[előzmény: (20378) vaze, 2019-07-25 10:50:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19930. Elküldve:
2019-07-25 21:03:35 |
[3728.] |
Szerintem annál az Amiko micro kivételével minden jobb.
|
| |
|
|
[előzmény: (19929) boszigabor, 2019-07-25 20:05:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20375. Elküldve:
2019-07-24 20:16:37 |
[3730.] |
Végre egy erősebb vas!
Kérdés hogy muzsikál.
Kár, hogy több műholdas tuner és CI+ modul nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #20376]
|
[előzmény: (20371) Gabywap, 2019-07-23 21:44:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53972. Elküldve:
2019-07-24 16:00:07 |
[3731.] |
Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #53976]
|
[előzmény: (53971) @malacka@, 2019-07-24 15:36:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53961. Elküldve:
2019-07-24 06:54:12 |
[3732.] |
Engem az érdekelne, hogy a holdról mivel és hogy közvetítettek és a film miért nem "égett" el a háttérsugárzástól.
|
| |
|
[válaszok erre: #53971]
|
[előzmény: (53957) @malacka@, 2019-07-23 21:21:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53960. Elküldve:
2019-07-24 06:07:22 |
[3733.] |
"Egy újszülöttnek minden vicc új!"
Mond neked az valamit, hogy "Ismerem mindenki telefonszámát"?
|
| |
|
|
[előzmény: (53958) Gmk87, 2019-07-23 21:59:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53955. Elküldve:
2019-07-23 20:04:32 |
[3734.] |
Szerintem meg túllihegted.
Azonkívűl meg hülyeség és betarthatatlan az egész, - meg fog bukni!
|
| |
|
|
[előzmény: (53954) sat_nobody, 2019-07-23 20:01:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53953. Elküldve:
2019-07-23 19:58:18 |
[3735.] |
Azonosítsd be malvint! Amúgy nem érdekel, mert ő tette közzé és le is írta mit takar a koordináta.
Persze, ha a képen malvin van, mint ahogy már többen tettek fel önarcképet …, na az az öngól!
Amúgy tudom mindenki GPS koordinátáit …
|
| |
|
[válaszok erre: #53954 #53958]
|
[előzmény: (53951) sat_nobody, 2019-07-23 19:54:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53952. Elküldve:
2019-07-23 19:54:50 |
[3736.] |
Javaslom, a feleséged tanulja meg beállítani a telefonját!
Gondolom mindent kitesz a netre, most sok facebuk lakó.
|
| |
|
|
[előzmény: (53945) malvin, 2019-07-23 16:25:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53950. Elküldve:
2019-07-23 19:49:10 |
[3737.] |
Nem nyert!
|
| |
|
[válaszok erre: #53956]
|
[előzmény: (53946) Barczik L, 2019-07-23 16:52:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53949. Elküldve:
2019-07-23 19:48:28 |
[3738.] |
Egy fénykép GPS adatait mutattam meg, amit malvin megosztott a neten.
Én még csak azt sem írtam, hogy ez hol található!
Állok a per elé ...
|
| |
|
[válaszok erre: #53951]
|
[előzmény: (53948) sat_nobody, 2019-07-23 19:23:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53944. Elküldve:
2019-07-23 16:00:44 |
[3739.] |
Annyi eszed volt, hogy minden adatot feltöltöttél!
|
| |
|
[válaszok erre: #53945 #53947 #53948]
|
[előzmény: (53943) malvin, 2019-07-23 06:52:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53938. Elküldve:
2019-07-22 21:13:30 |
[3740.] |
Ejnye-bejnye, az 53914 hsz -t nem olvastad?
A profi szerint melegíteni csak "végső" megoldásként …
|
| |
|
[válaszok erre: #53939 #53942]
|
[előzmény: (53936) Zoli049, 2019-07-22 20:53:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
20365. Elküldve:
2019-07-22 20:53:38 |
[3741.] |
Mi a hibája, hogy nem javítható???
|
| |
|
[válaszok erre: #20378]
|
[előzmény: (20359) vaze, 2019-07-22 11:24:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53935. Elküldve:
2019-07-22 20:50:02 |
[3742.] |
Régi jó szokás szerint, - ha kóccal és festékkel van összerakva, akkor a dugó melegítése is segít.
|
| |
|
|
[előzmény: (53933) szemcsi65, 2019-07-22 20:35:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53934. Elküldve:
2019-07-22 20:47:46 |
[3743.] |
Ilyen csavart ki látott? Ez tényleg 6 -lap fejű!
|
| |
|
[válaszok erre: #53946]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53932. Elküldve:
2019-07-22 19:29:13 |
[3744.] |
Ne szerencsétlenkedj már!
Megírtam melyik szerszám kell hozzá, de előtte kicsit melegítsd meg!
|
| |
|
[válaszok erre: #53933]
|
[előzmény: (53924) malvin, 2019-07-22 16:45:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53915. Elküldve:
2019-07-22 06:39:17 |
[3746.] |
"dugó négylapos csonka gúla"
Melyik villáskulcs is jó gúlára? Ja, - teljesen egyik sem.
""Kedves" fórumtársunk bekavart csak hogy a linkelt kulcs szerinte csőre nem való."
Lekopott 6 -lapra sem és nagyjából semmire sem való.
Olyan, mintha valakinek lapos fogó helyett harapó fogót adnál.
Azzal is lehet fogni, de nem az igazi.
"A melegítés segít, de csak a végső megoldásként mert csempe alatt van." Biztos, hogy "végső" megoldás?
Egyre inkább az az érzésem, hogy nem láttál még vízvezeték szerelőt munka közben.
Szerintem rajtad kívül mindenki segíteni próbált, de örülök hogy még hajnalban is velem foglalkoztál.
|
| |
|
|
[előzmény: (53914) Barczik L, 2019-07-22 05:15:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53910. Elküldve:
2019-07-21 21:06:08 |
[3747.] |
Nem te fogod eldönteni, hogy kinek mit írjak!
|
| |
|
|
[előzmény: (53908) Barczik L, 2019-07-21 21:04:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53907. Elküldve:
2019-07-21 21:02:20 |
[3748.] |
"De egyenlőre a dugó kiszedése sem megy:
hatlapfejű, de a 27mm-ess kulcs kicsi, a 28mm-es meg "laza", és inkább elfordul (legyalulva az éleket). "
Hatlapfejűt én még csak belső menetesben láttam, de ipari célra és nem lakásban.
|
| |
|
[válaszok erre: #53908]
|
[előzmény: (53906) Barczik L, 2019-07-21 20:57:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53905. Elküldve:
2019-07-21 20:56:18 |
[3749.] |
Négylapfejű és inkább csonka gúla szokott lenni.
A tövét fogjuk meg a csőnél, - nem beletörni akarjuk.
|
| |
|
|
[előzmény: (53903) Barczik L, 2019-07-21 20:47:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53901. Elküldve:
2019-07-21 20:42:02 |
[3750.] |
Az 53888 hsz -ben lévő biztos csőhöz való! Ja, - nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #53902 #53903]
|
[előzmény: (53900) ITI, 2019-07-21 19:18:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|