| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53898. Elküldve:
2019-07-21 18:15:06 |
[3751.] |
Akkor a cipőkanál jó választás lehet!
Egy vízvezeték szerelő pedig megoldja a problémát.
|
| |
|
[válaszok erre: #53899]
|
[előzmény: (53897) Barczik L, 2019-07-21 18:05:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2488. Elküldve:
2019-07-21 18:13:15 |
[3752.] |
Tudtommal az avi elég tág fogalom.
|
| |
|
|
[előzmény: (2485) MrX, 2019-07-21 14:51:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53895. Elküldve:
2019-07-21 16:48:33 |
[3753.] |
Ez a jobb szerszám!
|
| |
|
|
[előzmény: (53891) malvin, 2019-07-21 12:12:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53890. Elküldve:
2019-07-21 11:52:59 |
[3754.] |
A fúrás nagy ötlet! Ha nem jön ki, legalább nem is zár.
Csőfogóval meg kell fogni, oszt jónapot! Esetleg kicsit melegíteni, mert ha kóc és festék volt a tömítés akkor az segít.
|
| |
|
|
[előzmény: (53885) Chuang, 2019-07-21 09:04:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53889. Elküldve:
2019-07-21 11:49:50 |
[3755.] |
Ezekkel lehet tönkretenni!
|
| |
|
|
[előzmény: (53883) LiMiX, 2019-07-21 08:37:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19905. Elküldve:
2019-07-20 19:52:40 |
[3756.] |
Más a kártyaolvasó és más a modulfogadó.
Szerintem modulfogadó jó ha van, főleg ha CI+.
Új boxot az nélkül én nem vennék, nem lehet tudni mikor lesz rá szükség.
Új box vásárlása elött nézd meg a specifikációt, gyenge hardvert ne vegyél.
Teszteket és fórumokat is olvass, - sok problémát megelőzhetsz.
|
| |
|
|
[előzmény: (19903) [email protected], 2019-07-20 18:03:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53868. Elküldve:
2019-07-20 19:27:32 |
[3757.] |
3/4" csőhöz 3/4" lezáró dugó kell.
Horganyzott vas csövek és a hozzájuk való réz csatlakozó, toldó stb. elemek collban vannak megadva.
Egy átlag lakásban 3/4 és 1/2 használatos. A toldókat és egyébb elemeket lehet kapni K/K, B/B, és K/B menettel. (külső, belső)
Vannak átalakítók amik pl. 3/4 -ből 1/2 -re alakít. A csaptelepek általában csereszabatosak.
A réz, a többrétegű és a műanyag vízcsöveket pedig "ezeknek megfelelő" méretekben árulják.
|
| |
|
|
[előzmény: (53867) malvin, 2019-07-20 19:13:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19898. Elküldve:
2019-07-20 15:53:18 |
[3758.] |
Sosem volt 8820 -as boxom, de a próba nem kerül semmibe sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #19901 #19902]
|
[előzmény: (19897) [email protected], 2019-07-20 15:36:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19890. Elküldve:
2019-07-20 14:52:53 |
[3759.] |
Én meg ezt: Octagon SF8008 Combo DVB-S2X DVB-C/T2
|
| |
|
[válaszok erre: #19891 #19892]
|
[előzmény: (19889) petersk, 2019-07-20 14:47:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19887. Elküldve:
2019-07-20 14:45:11 |
[3760.] |
Ezért kár volt beköszönnöd!
Inkább segíts a kollégának egy jó boxot választani!
|
| |
|
[válaszok erre: #19889]
|
[előzmény: (19885) petersk, 2019-07-20 14:43:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19886. Elküldve:
2019-07-20 14:43:32 |
[3761.] |
Linux mindenképpen jobb választás, de szerintem inkább Octagon vagy Vu+.
Persze "mókolni" azokkal is kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #19888]
|
[előzmény: (19884) Blindspot, 2019-07-20 14:36:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19883. Elküldve:
2019-07-20 14:31:38 |
[3762.] |
"Jól udom, hogy a 8800-as volt az utolsó ilyen beltéri, mert az utána következő típusoknál, már a chipsetben letiltották ennek lehetőségét?"
Ez számomra egyértelművé tette, hogy nem Linuxos boxról van szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #19884]
|
[előzmény: (19882) Blindspot, 2019-07-20 14:25:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19881. Elküldve:
2019-07-20 14:20:38 |
[3763.] |
Nem tudom gyári Conax szoftverrel milyen a felvétel, de EMU szoftverrel CI modulban lévő kártya felvétele kódolatlan, a belső kártyaolvasóban lévő kártya felvétele pedig PC -n kikódolható.
|
| |
|
[válaszok erre: #19897]
|
[előzmény: (19874) [email protected], 2019-07-20 11:56:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19880. Elküldve:
2019-07-20 14:14:02 |
[3764.] |
Ez nem a Linuxos Amiko topic!
Ha Linuxos vagy Androidos boxot kérdezte volna, sokkal több és jobb boxot lehetne ajánlani.
Amiko eszembe sem jutna.
|
| |
|
[válaszok erre: #19882 #19885]
|
[előzmény: (19875) Blindspot, 2019-07-20 12:27:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2240. Elküldve:
2019-07-20 10:57:14 |
[3766.] |
I 060400 04 59651779D4E6B3936B998AF5ABECBB9E ;Bulsatcom (39°E)
I 060400 06 99766164E057EBC3F374C747D45924F9 ;Bulsatcom (39°E)
|
| |
|
[válaszok erre: #2241]
|
[előzmény: (2239) miki2002, 2019-07-20 08:56:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2239. Elküldve:
2019-07-20 08:56:18 |
[3767.] |
I 060400 06 99766164EО57EВС3F374C747D45924F9
I 060400 04 BC62E4F15C91078025CCDC2FCC934274 ;Bulsatcom (39°E)
I 060400 06 C91E510F21C9329B965D06E3419B2065 ;Bulsatcom (39°E)
Valamiért nálam nem megy egyik kulccsal sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #2240]
|
[előzmény: (2238) miki2002, 2019-05-29 16:16:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119332. Elküldve:
2019-07-19 06:41:06 |
[3768.] |
Jogos volt a hozzászólásod!
Sokan nem tudják, hogy nem ugyan az a cég.
|
| |
|
|
[előzmény: (119330) MyChroLesLie, 2019-07-18 19:00:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3113. Elküldve:
2019-07-18 06:36:46 |
[3769.] |
Amerikai nálatok sem megy?
|
| |
|
[válaszok erre: #3114]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2477. Elküldve:
2019-07-17 20:06:37 |
[3770.] |
Hol kell lennie?
|
| |
|
|
[előzmény: (2473) lajos, 2019-07-16 17:27:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119312. Elküldve:
2019-07-16 14:10:01 |
[3772.] |
Nem tudom a családtagok lakóhelyének mi köze a kedvezményhez, de amíg nem beszélsz velük, nem tudhatod mit ajánlanak.
Nekem a hűség lejárta után sem emeltek.
Ha csomag módosítást emlegetsz, akkor a meglévőre adhatnak egy kedvező ajánlatot, - ha nem is az új előfizetőit.
Itt senki sem tudhatja mit tudsz elérni!
|
| |
|
|
[előzmény: (119311) franjobp, 2019-07-15 20:07:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119310. Elküldve:
2019-07-15 19:34:12 |
[3773.] |
Ha elég a Digi mini, akkor gondolom itt is elég kisebb csomag is, ha már ennyire pénz kérdés.
Az akár jó kezdete lehet a tárgyalásnak.
|
| |
|
|
[előzmény: (119306) Gordiusz85, 2019-07-15 18:16:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
121. Elküldve:
2019-07-12 20:03:22 |
[3775.] |
Csak így tovább!
|
| |
|
|
[előzmény: (118) nusika77, 2019-07-12 17:09:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|