| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1296. Elküldve:
2019-06-15 22:55:36 |
[3853.] |
Fingod sincs a Horthy korszakról, hamisítani pedig a kommunisták szoktak.
Szerintem Te bolygót tévesztettél, de hogy nem ezen a földön élsz - az biztos.
|
| |
|
[válaszok erre: #1297]
|
[előzmény: (1291) dribli, 2019-06-15 22:12:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19688. Elküldve:
2019-06-15 21:42:34 |
[3854.] |
Mit kell segíteni?
Az urllist fájlt megnyitot és kimásolod belőle ami érdekel.
|
| |
|
|
[előzmény: (19685) ITI, 2019-06-15 21:38:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19686. Elküldve:
2019-06-15 21:39:45 |
[3855.] |
Szerintem leírtam hogy kell beleírni!
|
| |
|
|
[előzmény: (19679) gyurkabá, 2019-06-15 19:30:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19678. Elküldve:
2019-06-15 14:09:42 |
[3856.] |
A WebTV menüben kellene lenni feltöltés lehetőségnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #19679]
|
[előzmény: (19673) gyurkabá, 2019-06-14 21:08:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19672. Elküldve:
2019-06-14 20:49:14 |
[3857.] |
Csinálsz a számítógépeden!
Tartalma így nézzen ki:
Channel name:Budapest TV
URL1:http://91.82.85.44:1935/relay20/bptv.sdp/playlist.m3u8
Channel name:Light Channel TV
URL1:rtmp://streamer1.streamhost.org:1935/salive/hungarian
[Webtv channel END]
|
| |
|
|
[előzmény: (19671) gyurkabá, 2019-06-14 20:43:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10999. Elküldve:
2019-06-14 18:29:15 |
[3858.] |
Most erre mi szükség volt?
10967 hsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (10998) pirobi, 2019-06-14 13:38:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19670. Elküldve:
2019-06-14 18:23:25 |
[3859.] |
WebTV List.txt fájlt tegyél rá.
A Big2Small -t felejtsd el, úgy sem jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #19671]
|
[előzmény: (19665) gyurkabá, 2019-06-14 11:33:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1263. Elküldve:
2019-06-13 18:36:41 |
[3860.] |
Mi köze az M3 -nak az UHD film vásárláshoz?
|
| |
|
|
[előzmény: (1261) bunyip, 2019-06-13 14:57:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19662. Elküldve:
2019-06-12 22:25:40 |
[3861.] |
"helyettem írod le"
|
| |
|
|
[előzmény: (19661) ITI, 2019-06-12 22:02:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119247. Elküldve:
2019-06-12 22:01:20 |
[3862.] |
"az M-RTL Zrt., ami az RTL Magyarország része, valóban veszteséges, de ez olyan kijelentés, mintha a TV2 Csoport eredményét csak a TV2 anyacsatorna számai alapján értékelnénk."
Vidus Gabriella
"Fontos kiemelni, hogy egy fillér adóforint nem került a RTL-hez"
"Ami a reklámköltést illeti, a kormány tavaly decembere óta hirdet az RTL-en, és öt hónap alatt 800 millió forint értékben kerültek hirdetések a piacvezető kertévére."
Vidus Gabriella
|
| |
|
|
[előzmény: (119246) visual, 2019-06-12 21:50:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119245. Elküldve:
2019-06-12 21:49:02 |
[3863.] |
"áremelés egy része az infláció, a többi a megnövekedett gyártási és tartalombeszerzési költségek miatt volt időszerű, drágult a vásárolt tartalmak beszerzése, a saját gyártású tartalmak előállítási költségei pedig nőttek."
Tudtommal a be nem jött nyereséget, minden multi veszteségnek számolja.
|
| |
|
[válaszok erre: #119246]
|
[előzmény: (119243) visual, 2019-06-12 21:45:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19660. Elküldve:
2019-06-12 21:44:29 |
[3864.] |
Én meg egy szar alak!
|
| |
|
[válaszok erre: #19661]
|
[előzmény: (19659) ITI, 2019-06-12 20:33:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119242. Elküldve:
2019-06-12 21:42:50 |
[3865.] |
Az csak a Te problémád, én nem törlöm egyik csatornát sem de az RTL a veszteségét ne rajtunk akarja behajtani, mikor ingyen is nézhető.
A Moziverzum reklámjai nekem sem tetszenek, nem erről volt szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #119243 #119244]
|
[előzmény: (119241) visual, 2019-06-12 21:34:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119239. Elküldve:
2019-06-12 21:33:09 |
[3866.] |
"Egyszerű vagy Miki, mint a lejtő."
Gratulálok Moderátor Úr!
|
| |
|
[válaszok erre: #119240]
|
[előzmény: (119236) KWP, 2019-06-12 20:25:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119235. Elküldve:
2019-06-12 20:19:21 |
[3867.] |
Úgy látom, hogy a józan eszed a fóbia elvette!
Miért kellene mégtöbbet fizetni azért, amit a MinDigTV ingyen ad?
Az RTL2 és a Gold pedig nekem nem hiányzik.
|
| |
|
[válaszok erre: #119236 #119241]
|
[előzmény: (119234) e_lite, 2019-06-12 19:36:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19658. Elküldve:
2019-06-12 20:12:27 |
[3868.] |
Pityu segítőkészségétől Orbánig eljutni, - nem semmi!
Ezt hívják fóbiának, amit nem árt kezeltetni.
A viccet pedig nem értetted - bár lehet, hogy nem is érthetted.
|
| |
|
[válaszok erre: #19659]
|
[előzmény: (19656) ITI, 2019-06-12 19:46:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119230. Elküldve:
2019-06-12 09:59:32 |
[3869.] |
Szerintem pedig nem az RTL -nek emelhetnek árat, hanem nekünk!
|
| |
|
[válaszok erre: #119231]
|
[előzmény: (119229) egedi, 2019-06-12 09:37:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1252. Elküldve:
2019-06-11 19:56:29 |
[3871.] |
Szerintem az UFO -k voltak!
Nem bírták a régi filmeket.
|
| |
|
|
[előzmény: (1249) dribli, 2019-06-09 23:06:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10973. Elküldve:
2019-06-11 19:17:53 |
[3872.] |
PowerVu -t még most is a régi módszerrel nézem.
Működik.
Esetleg most is más van az Oscam -ban mint a publikus kulcs?
|
| |
|
|
[előzmény: (10972) erik.dj, 2019-06-11 17:52:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119226. Elküldve:
2019-06-11 17:47:56 |
[3873.] |
Aztán miért műholdról lenne a "hivatalos" elosztás, mikor már majdnem minden csatorna HD -ban is elérhető kábelon?
|
| |
|
|
[előzmény: (119224) d97es, 2019-06-11 17:06:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|