| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19568. Elküldve:
2019-06-07 14:58:24 |
[3901.] |
Szerintem neked is harangoztak valamire, csak azt nem tudod mire.
Tudtommal a soros kábel egyenesen van kötve és egyik végén "apa" a másik végén "anya" dugó van.
Persze lehet, hogy rosszul tudom ...
|
| |
|
[válaszok erre: #19569 #19572]
|
[előzmény: (19567) petersk, 2019-06-07 14:43:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19566. Elküldve:
2019-06-07 14:33:02 |
[3902.] |
"csak a piros led világít"
Szerinted hátul kikapcsolva van?
|
| |
|
|
[előzmény: (19560) egedi, 2019-06-07 11:14:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19565. Elküldve:
2019-06-07 14:29:01 |
[3903.] |
"Nullmodem kábel néven is hívják"
Mert még hogy?
A nullmodem kábel nem azonos a soros kábellal, azért nem az a neve.
"PC-n COM néven találod meg"
Mit is talál meg?
Ha van soros port, akkor az általában COM1.
Ha USB-Soros átalakítót használ, akkor elég sok variáció lehet pl.: COM1-COM9 -ig.
Több port is használatban lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #19567]
|
[előzmény: (19564) garga pista, 2019-06-07 13:50:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1223. Elküldve:
2019-06-07 13:36:22 |
[3904.] |
Miért lenne?
Tökéletes szoftver nincs, csak javított!
|
| |
|
|
[előzmény: (1219) yechtech, 2019-06-07 06:59:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19563. Elküldve:
2019-06-07 13:32:40 |
[3905.] |
Elöbb azért a tápegységet nem ártana megnézni.
A portot a Windowsba tudod megnézni!
|
| |
|
|
[előzmény: (19562) gabi76, 2019-06-07 11:32:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4086. Elküldve:
2019-06-06 19:33:44 |
[3906.] |
Szia Pityu!
Sajnos fogynak az emuval nézhető csatornák.
|
| |
|
[válaszok erre: #4087]
|
[előzmény: (4085) pityu54, 2019-06-05 20:51:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4084. Elküldve:
2019-06-05 20:46:23 |
[3907.] |
Mezzo vége!
|
| |
|
[válaszok erre: #4085]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10939. Elküldve:
2019-06-05 20:35:15 |
[3908.] |
Talán? Talán arra sem!
|
| |
|
|
[előzmény: (10938) Gabywap, 2019-06-05 19:30:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10921. Elküldve:
2019-06-03 20:21:58 |
[3910.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (10920) resTore, 2019-06-03 19:15:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7649. Elküldve:
2019-06-03 20:20:04 |
[3911.] |
Miért tiltanám le? Jókat nevetek!
Jobb mint a vicclap!
|
| |
|
[válaszok erre: #7650]
|
[előzmény: (7647) Barczik L, 2019-06-03 19:59:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1210. Elküldve:
2019-06-03 19:36:35 |
[3912.] |
Legjobban sikerült?
Szerintem nagyon gyengék voltak, tudtommal nem volt annyira nézett, mint amennyire reklámozták.
|
| |
|
|
[előzmény: (1209) SiriusBlack, 2019-06-03 19:20:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7646. Elküldve:
2019-06-03 19:30:29 |
[3913.] |
Te vezeted meg, nem a tartó!
|
| |
|
[válaszok erre: #7647]
|
[előzmény: (7644) Barczik L, 2019-06-03 18:52:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119181. Elküldve:
2019-06-03 18:41:40 |
[3914.] |
Nekem a fordításból annyi jött le, hogy semmit sem tudnak és már nem is ő az illetékes.
|
| |
|
|
[előzmény: (119168) Smart0, 2019-06-02 21:51:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1208. Elküldve:
2019-06-03 18:39:10 |
[3915.] |
"Furcsának találom, hogy senki nem teszi fel ezeket a kérdéseket az MTVA-nak?"
Azt gondolom nem nekünk kellene tudni, hogy mit találsz furcsának …
|
| |
|
|
[előzmény: (1206) dribli, 2019-06-03 15:10:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7643. Elküldve:
2019-06-03 18:31:13 |
[3916.] |
Nem életszerű az előfúrás, ez nem vas.
Ha nem tud fúrni, úgy is elmegy a lyukacsos téglában.
|
| |
|
[válaszok erre: #7644]
|
[előzmény: (7638) Barczik L, 2019-06-03 17:23:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7642. Elküldve:
2019-06-03 18:27:37 |
[3917.] |
Titeket nem zavar a luk?
Mifelénk lyuknak nevezik!
|
| |
|
[válaszok erre: #7645]
|
[előzmény: (7641) gorog67, 2019-06-03 18:05:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7631. Elküldve:
2019-06-02 13:40:19 |
[3918.] |
A fejen állítottál?
|
| |
|
[válaszok erre: #7632]
|
[előzmény: (7627) Benedek012, 2019-06-02 10:18:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53712. Elküldve:
2019-05-31 18:47:00 |
[3920.] |
Jó bunkónak lenni?
|
| |
|
[válaszok erre: #53713]
|
[előzmény: (53708) Merlot, 2019-05-31 16:45:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53711. Elküldve:
2019-05-31 18:44:44 |
[3921.] |
8.1 -est írtam, a 8 -as után hamar kiadták mert az nem jó.
Próbáltad jobb egérgomb XP módban?
Sokáig úgy használtam XP -re való TV kártyát.
|
| |
|
[válaszok erre: #53715]
|
[előzmény: (53700) masodikmusor, 2019-05-31 12:21:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1187. Elküldve:
2019-05-31 18:38:12 |
[3922.] |
Aztán a Office hogy megy Linuxon?
Tudom, van arra is ami jó Office helyett - próbáltam is, de nem kompatibilis teljesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #1188 #1189]
|
[előzmény: (1180) Gabywap, 2019-05-30 21:45:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16851. Elküldve:
2019-05-30 21:17:43 |
[3923.] |
Persze.
Beltérivel megy nálam az UPC Direct, TV kártyával PC -ben egyetlen egy műholdas csatorna sem megy.
Igaz, DVB-T kártya.
|
| |
|
[válaszok erre: #16852]
|
[előzmény: (16850) drogos, 2019-05-30 21:11:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1177. Elküldve:
2019-05-30 21:07:21 |
[3924.] |
Az meg a te dolgod, hogyan véded meg a szervereket.
Egyszerű kérdést tettek fel, arra kell válaszolni nem Ádámtól kezdve taglalni a Windows hibáit.
Szerintem senkinek semmi köze hozzá, ki milyen oprendszert használ és miért.
|
| |
|
|
[előzmény: (1176) KWP, 2019-05-30 20:57:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1174. Elküldve:
2019-05-30 20:36:20 |
[3925.] |
M3 -ról volt szó, nem a sok oldalról!
Szerintem nem a te dolgod - nem is volt kérdés, hogy bíráld, véleményezd mások internetezési szokásait!
|
| |
|
[válaszok erre: #1176]
|
[előzmény: (1171) attila.scourgeofgod, 2019-05-30 19:53:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|