| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2302. Elküldve:
2019-05-30 19:41:39 |
[3926.] |
DUO2 OpenPLi 4 tökéletes, köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (2299) alec, 2019-05-30 12:04:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1170. Elküldve:
2019-05-30 19:32:36 |
[3927.] |
A lényeg: "Xp Sp3 fut, és Chrome böngészőben tökéletesen nézhető"
Ez lehet a megoldás f2f2 kérdésére.
|
| |
|
[válaszok erre: #1171]
|
[előzmény: (1169) attila.scourgeofgod, 2019-05-30 16:37:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53694. Elküldve:
2019-05-30 19:30:31 |
[3928.] |
"Az Iszlám Állam terrorszervezetnek fogadott hűséget a múlt heti lyoni robbantás elkövetője, egy algériai migráns hátterű férfi - közölte egy francia igazságügyi forrás."
|
| |
|
[válaszok erre: #53706 #53708]
|
[előzmény: (53637) Hatalom2000, 2019-05-26 09:33:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53693. Elküldve:
2019-05-30 14:31:47 |
[3929.] |
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (53692) tottika, 2019-05-30 13:11:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53691. Elküldve:
2019-05-30 13:04:09 |
[3930.] |
Tettél volna tiltó listára személyeskedés helyett, aztán akkor nem zavar a hozzászólásom!
Szerintem akkor is hülyeség megszakítani egy új telepítés frissítését, ha a Windows engedi is, mert soha nem lesz normálisan vége.
Gyenge gépen van hogy két teljes napig megy, mire minden felkerül.
Ki kell várni!
|
| |
|
[válaszok erre: #53692]
|
[előzmény: (53690) tottika, 2019-05-30 07:27:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53689. Elküldve:
2019-05-30 06:26:23 |
[3931.] |
Aztán megint kikapcsolja, mert nem akarja bekapcsolva hagyni ….
|
| |
|
[válaszok erre: #53690]
|
[előzmény: (53688) tottika, 2019-05-29 23:23:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53687. Elküldve:
2019-05-29 23:02:02 |
[3932.] |
Új telepítést nem kellene mindjárt elbaltázni.
Kerestél volna olyat, ami tartalmazza a frissítések nagy részét.
Mennyi az a kevés RAM?
Nálam 2 gigával ment a 8.1 gyorsabban mint a hetes.
Szerintem az egyik legrosszabb windows pont a hetes.
|
| |
|
[válaszok erre: #53700]
|
[előzmény: (53686) masodikmusor, 2019-05-29 21:16:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
101. Elküldve:
2019-05-29 19:13:34 |
[3934.] |
Emlékszem milyen sötét évek voltak a pufajkás, D209, libás és a KISZ-titkár alatt.
Soha többet baloldali kormányt - az autón kívül!
|
| |
|
|
[előzmény: (100) kamuleon, 2019-05-29 18:15:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
99. Elküldve:
2019-05-29 18:01:37 |
[3935.] |
Majd felébredsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #100]
|
[előzmény: (98) Hatalom2000, 2019-05-29 16:07:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2238. Elküldve:
2019-05-29 16:16:06 |
[3936.] |
I 060400 04 35201DFF09BA19130FAB93029C49DE48 ;Bulsatcom (39°E)
I 060400 06 C33A37E435859ABCFC9948E5E9709880 ;Bulsatcom (39°E)
|
| |
|
[válaszok erre: #2239]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119158. Elküldve:
2019-05-29 06:07:04 |
[3937.] |
Biztos megkérdeznek ...
|
| |
|
[válaszok erre: #119159]
|
[előzmény: (119147) p_rolland86, 2019-05-28 19:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119118. Elküldve:
2019-05-27 19:53:08 |
[3939.] |
Az M7 -től nem is vártam többet!
|
| |
|
|
[előzmény: (119116) attila.scourgeofgod, 2019-05-27 19:10:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
97. Elküldve:
2019-05-27 06:36:49 |
[3940.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #98]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53646. Elküldve:
2019-05-26 19:06:24 |
[3941.] |
Megint nem értesz hozzá, de osztod a Brüsszeli észt.
Megújuló energia egy ámítás és szintén környezetszennyező.
"Nagyobb városokban tilos lesz majd bemenni szennyező autókkal"
A villanyautók miatt még több erőmű füstöl, még nagyobb az elektro szmog.
A lítium bányászat tönkreteszi a környezetet és a bányászt.
Mit csinálsz, ha nem süt a nap és nem fúj a szél?
Magyarországon ez elég gyakori!
Vízlépcsőt, tározós vízerőművet a zöldnek csúfolt csürhe nem engedte megépíteni.
Az lenne a legtisztább energia.
Az atomerőmű környezetbarát alaperőmű. (Anglia kettőt tervez építeni.)
Paks nélkül csak a lignit jöhet szóba nálunk, mivel olaj és gáz nem sok van az országnak.
Németek ebbe döglenek bele és a francia atomerőművekből pótolják a hiányt.
Szemétégetőket is kellene építeni, de ez ellen is tiltakoznak a zöldek, ezért inkább szeméthegyeket építünk.
Jelenleg az atomnál jobb nincs.
A fúziós energia hozhat majd áttörést, de arra még várni kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #53647 #53648]
|
[előzmény: (53644) Hatalom2000, 2019-05-26 17:23:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53636. Elküldve:
2019-05-26 08:52:24 |
[3942.] |
Erre majd 10 év múlva emlékezz!
|
| |
|
[válaszok erre: #53637]
|
[előzmény: (53635) Hatalom2000, 2019-05-26 07:34:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53629. Elküldve:
2019-05-25 20:02:48 |
[3943.] |
Sajnos a hülyéknél a józan ész nem játszik.
Akinek ez politika, annak majd lesz megvilágosodás, csak ne hogy a családja bánja.
|
| |
|
[válaszok erre: #53630 #53630 #53631]
|
[előzmény: (53617) Kenderice, 2019-05-25 09:30:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53613. Elküldve:
2019-05-25 07:28:32 |
[3944.] |
2019-05-26. -án sorsdöntő választás részese lehetsz!
Holnap eldől, hogy 10-15 év múlva keresztény (keresztyén) Európa vagy Iszlám Állam lesz kontinensünk.
Gyermekeink, unokáink jövője a tét!
Jövőnk ne pártszimpátia, hanem a józan ész döntése legyen!
|
| |
|
[válaszok erre: #53615 #53616 #53621 #53624 #53635]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1159. Elküldve:
2019-05-24 11:33:28 |
[3945.] |
Némettel megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (1157) @malacka@, 2019-05-24 09:39:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1156. Elküldve:
2019-05-24 09:27:00 |
[3946.] |
Talán az interneten, de miattam a pincében is keresheted.
|
| |
|
[válaszok erre: #1160]
|
[előzmény: (1154) petersk, 2019-05-24 06:59:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1153. Elküldve:
2019-05-23 21:20:56 |
[3947.] |
Igazad van, ne is nézd!
Én néztem akkor is amikor csak műholdon lehetett és nézem most is.
Hála Blindspot, alec és celeburdi társunknak könnyen élérhetővé tették az internetes tartalmakat.
Nem siránkozni kell, hanem megoldást keresni!
Most is csak azt mondom, aki nézni akarja, az tudja is.
Akár 70 vagy 80 éves, nekik is meg lehet oldani.
Sokba került a műholdas beruházás, sokba került a MinDigTV -hez is a felszerelés és pénzbe kerül most is, - de megoldható.
|
| |
|
[válaszok erre: #1154]
|
[előzmény: (1148) petersk, 2019-05-23 18:23:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1134. Elküldve:
2019-05-23 06:30:25 |
[3948.] |
Majd ha ráérek keresek neked egy régi gépet.
Legfeljebb video kártya kell bele pár ezer FT -ért.
Ha újat szeretnél akkor a málna jó választás lehet.
Nem kifogást kell keresni, hanem megoldást!
Persze csak ha valós a probléma.
|
| |
|
[válaszok erre: #1136]
|
[előzmény: (1131) mlaszlo, 2019-05-22 23:14:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2269. Elküldve:
2019-05-23 06:25:36 |
[3949.] |
Mentésedet is visszateheted penről.
Akkor nem kell semmit állítgatni.
|
| |
|
|
[előzmény: (2266) AnonyX, 2019-05-22 23:37:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10849. Elküldve:
2019-05-22 20:46:00 |
[3950.] |
10698?
|
| |
|
|
[előzmény: (10848) zoltangti, 2019-05-22 18:19:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|