| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1122. Elküldve:
2019-05-22 13:58:46 |
[3951.] |
Senki nem mondta, hogy pozitív dolog a netes elérés.
Csak annyit, hogy működik és elérhető azok számára akik nagyon szeretnék.
"tv helyett nézhető egy 3-4 colos telefon kijelzőjén, vagy a 15 colos notebook kijelzőjén"
Ezt gondolom magad is viccnek szántad?
A számítógépről a képet már a 80 -as években kitudtam tenni a TV -re.
"Egyébként most sem nézhető szabadon hiszen internet előfizetés kell hozzá"
Sosem volt ingyenes, miért is lenne!?
|
| |
|
[válaszok erre: #1123 #1131]
|
[előzmény: (1115) mlaszlo, 2019-05-22 11:25:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1108. Elküldve:
2019-05-22 07:37:42 |
[3952.] |
Ha így éled meg, akkor igen.
Attól persze még nem lesz igaz!
A telefonomon is tudom nézni most is, akár utazás közben is.
Ezt amíg csak műholdon volt nem tehettem meg.
Nem tudom van -e valami jogi akadája, de a médiaboxot adó kábelszolgáltatók simán megoldhatnák.
|
| |
|
[válaszok erre: #1115]
|
[előzmény: (1107) ITI, 2019-05-22 07:19:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1105. Elküldve:
2019-05-22 06:49:50 |
[3953.] |
Igazad van!
|
| |
|
|
[előzmény: (1102) csacso20, 2019-05-22 06:20:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1104. Elküldve:
2019-05-22 06:48:31 |
[3954.] |
Ha nálad karbantartás miatt áramszünet van, akkor az országban megszüntették a szolgáltatást?
Aki nézni szeretné, annak van lehetőség nézni, működik az M3.
Amíg csak műholdon volt külön kártyával …?
|
| |
|
[válaszok erre: #1107]
|
[előzmény: (1103) ITI, 2019-05-22 06:41:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10847. Elküldve:
2019-05-22 06:42:38 |
[3955.] |
Bármelyikkel, ami a boxnak megfelelő.
http://oscam.hu
Regisztrálni kell!
A 10775 hozzászólást is nézd meg.
|
| |
|
[válaszok erre: #10850]
|
[előzmény: (10845) sobidobi100, 2019-05-21 22:08:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1101. Elküldve:
2019-05-21 20:23:48 |
[3956.] |
Nem szüntette meg!
Szerintem minden szar készüléken nézhető lesz, de az Android egy ritka állatfajta.
A telefonom az Android 8 -al jó volt, a 9 -el pedig eszi az akkut, pedig azt energiatakarékosnak hirdették.
Volt amit törölni kellett, mert nem jól működött.
Sajnos ez van.
Politizálni tényleg nem itt kellene.
|
| |
|
[válaszok erre: #1102 #1103]
|
[előzmény: (1100) ITI, 2019-05-21 19:02:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65091. Elküldve:
2019-05-20 15:58:55 |
[3957.] |
Nekem nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (65090) masvilagx3, 2019-05-20 06:26:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53600. Elküldve:
2019-05-19 17:51:54 |
[3958.] |
Aztán mit kezdjek vele?
Ha már profi Google használó vagy:
"A szöveges linkeket valamiképpen megkülönböztetik a többi szövegrésztől, általában aláhúzottak és más színűek. Ha idekattintunk, akkor az egérmutató megváltozik, és felfelé mutató ujj jelenik meg."
|
| |
|
|
[előzmény: (53599) net_user, 2019-05-19 17:07:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53598. Elküldve:
2019-05-19 16:57:43 |
[3959.] |
Mint írtam, ha link lenne akkor rákattintva működne.
Másolgatni mindent lehet …
|
| |
|
[válaszok erre: #53599]
|
[előzmény: (53596) Gagliardo, 2019-05-19 16:50:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53595. Elküldve:
2019-05-19 16:46:51 |
[3960.] |
Mitől lenne link?
Ha link lenne, rá lehetne kattintani.
|
| |
|
[válaszok erre: #53596]
|
[előzmény: (53593) Barczik L, 2019-05-19 14:48:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119078. Elküldve:
2019-05-15 21:22:22 |
[3961.] |
Nem a gyártó a fő gond, hanem az elkók anyagát változtatták, mert a régi állítólag rákot okoz.
Minden új elkó rosszabb mint a régiek.
|
| |
|
|
[előzmény: (119076) Amatőr61, 2019-05-15 20:15:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10839. Elküldve:
2019-05-15 06:32:35 |
[3962.] |
Oscam beállítás, Globális és DVB-Api részben vannak időzítések.
|
| |
|
|
[előzmény: (10837) Biaggi, 2019-05-14 16:09:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92. Elküldve:
2019-05-13 21:35:51 |
[3963.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #93 #94]
|
[előzmény: (90) miki2002, 2019-05-02 21:14:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19523. Elküldve:
2019-05-13 16:30:12 |
[3964.] |
WebTV List.txt fájl nem jó rá?
|
| |
|
[válaszok erre: #19525]
|
[előzmény: (19521) laosz, 2019-05-13 14:08:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1020. Elküldve:
2019-05-13 09:03:56 |
[3965.] |
"ilyen egyszerű problémát"
Én nem vagyok ilyen profi, hogy eltudjam dönteni a probléma nehézségét.
|
| |
|
[válaszok erre: #1021]
|
[előzmény: (1018) alibabusic, 2019-05-12 22:07:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
65057. Elküldve:
2019-05-12 19:38:38 |
[3966.] |
Aztán miért kellene "flexelni"?
5 ezerért olyat is vehettél volna, ami jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (65053) Benedek012, 2019-05-12 17:48:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1016. Elküldve:
2019-05-12 18:18:54 |
[3967.] |
Miféle botrány?
Kirúgtak egy munkáját el nem végző valakit?
Naponta előfordul az ilyen sok munkahelyen, csak az nem hír.
|
| |
|
[válaszok erre: #1018]
|
[előzmény: (1015) K. Tibor, 2019-05-12 17:51:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2237. Elküldve:
2019-05-12 18:15:35 |
[3968.] |
oscam.user
[account]
caid=0604
oscam.server
[reader]
protocol=emu
caid=0604
Ezen kívül jó kulcs.
|
| |
|
|
[előzmény: (2236) pirobi, 2019-05-12 17:42:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24305. Elküldve:
2019-05-12 09:36:28 |
[3969.] |
Ebből mit nem értettél meg? "főleg nem hülyeséget üvölt"
Lehet, hogy utánozni próbálta … ?
|
| |
|
|
[előzmény: (24304) totopad, 2019-05-12 07:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24303. Elküldve:
2019-05-11 21:59:15 |
[3970.] |
Akárki jobb lehet, ha kevesebbet beszél és főleg nem hülyeséget üvölt.
Ez nem kedvelés dolga.
Nem lehetett tőle a futamra figyelni, mert túlharsogott mindent és köze nem volt a képernyőn látható dolgokhoz.
Soha nem volt tisztában a verseny állásával, az éppen aktuális csatákkal.
|
| |
|
[válaszok erre: #24304]
|
[előzmény: (24302) kezo0, 2019-05-11 20:49:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24300. Elküldve:
2019-05-11 20:21:14 |
[3971.] |
Akkor eddig miért nem szólt, vagy miért maradt?
Azt hitte ő dirigálhat, aztán nem jött be!
Nem oda való volt eddig sem.
Szerintem szakmailag nulla, normálisan beszélni sem tud csak visít, nem volt egy önálló gondolata sem.
Wébert ismételgette, de nagyon sokszor azt sem jól, mert meg sem értette mit mond. Számolni sem tud.
Csak ne hogy a "szakmájában" akarjon dolgozni, mert akkor a gyerekeknek is vége.
|
| |
|
[válaszok erre: #24301 #24306]
|
[előzmény: (24299) net_user, 2019-05-11 19:58:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|