| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10782. Elküldve:
2019-05-05 17:25:24 |
[4001.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (10781) resTore, 2019-05-05 16:15:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53507. Elküldve:
2019-05-05 16:23:18 |
[4002.] |
Bravó!
|
| |
|
|
[előzmény: (53506) Barczik L, 2019-05-05 16:08:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10779. Elküldve:
2019-05-05 15:51:00 |
[4003.] |
Trabanttól nem kell annyit várni mint a Mercedestől.
A MicroHD még Amiko -ban is az alja …
|
| |
|
[válaszok erre: #10780]
|
[előzmény: (10776) hismastersvoice, 2019-05-05 15:43:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53505. Elküldve:
2019-05-05 15:44:30 |
[4004.] |
53494?
|
| |
|
|
[előzmény: (53504) sztar1, 2019-05-05 15:38:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119062. Elküldve:
2019-05-05 14:43:32 |
[4005.] |
Nem mindegy!
Lehetne olyan csatornát is betenni amit sokan szeretnének és néznének.
Pl.: Viasat Nature, Epic Drama.
Ha nem új csatorna, akkor pedig a HBO előfizetők megérdemelnék, hogy HD -ban kapják.
|
| |
|
|
[előzmény: (119061) Zoli049, 2019-05-05 14:27:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10775. Elküldve:
2019-05-05 14:30:59 |
[4006.] |
[reader]
label = 0D97
protocol = internal
device = /dev/sci0
enable = 1
key = 0102030405060708091011121314
pincode = 0000
readnano = write.emm
caid = 0D97
boxkey = 1122334455667788
ecmwhitelist = B8,F0,80
ecmheaderwhitelist = 80707D81FF0000788065,81707D81FF0000788065,8070B581FF0000B0809D,8170B581FF0000B0809D,8070ED81FF0000E880D5,8170ED81FF0000E880
detect = cd
mhz = 450
cardmhz = 2700
group = 3,4
emmcache = 1,3,2,0
auprovid = 000004
|
| |
|
[válaszok erre: #10778]
|
[előzmény: (10773) kuzso81, 2019-05-05 14:26:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53498. Elküldve:
2019-05-05 14:07:24 |
[4007.] |
Neked tetszik, ha valaki másfél perc alatt több hozzászólást ír egy hozzászólás helyett?
Szerintem, ha valaki annyira idióta, hogy nem tudja előre eldönteni mit szeretne írni, akkor legalább ismerje a szerkesztés és törlés lehetőséget és a használatával tiszteljen meg minket, - olvasókat.
|
| |
|
|
[előzmény: (53497) gomey, 2019-05-05 12:52:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53494. Elküldve:
2019-05-05 10:49:03 |
[4008.] |
Egy hozzászólásba nem fért volna bele?
|
| |
|
[válaszok erre: #53495]
|
[előzmény: (53493) masvilagx3, 2019-05-05 10:15:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119058. Elküldve:
2019-05-05 09:19:50 |
[4009.] |
Még egy ATV nagyon kellene …
|
| |
|
|
[előzmény: (119055) demonlord, 2019-05-04 22:33:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24283. Elküldve:
2019-05-05 09:16:42 |
[4010.] |
"El lehet menni!"
A német televízióról pedig jobb nem beszélni …
|
| |
|
|
[előzmény: (24279) alex4, 2019-05-04 20:33:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119052. Elküldve:
2019-05-04 13:03:24 |
[4011.] |
Felhívod aztán megtudod!
Nincs az a pénz, amiért most leszerződnék, mikor nem tudni mi az új tulajdonos terve!
|
| |
|
[válaszok erre: #119053]
|
[előzmény: (119051) Blamazs, 2019-05-04 13:00:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19484. Elküldve:
2019-05-04 11:59:20 |
[4012.] |
Belefér és van olyan SW amivel működik is.
|
| |
|
|
[előzmény: (19479) masodikmusor, 2019-05-04 11:17:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19483. Elküldve:
2019-05-04 11:58:39 |
[4013.] |
Skin #5
szerkesztés és törlés???
|
| |
|
|
[előzmény: (19481) Gombi32, 2019-05-04 11:38:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10766. Elküldve:
2019-05-04 08:43:05 |
[4014.] |
Pár napja nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (10764) zólyma, 2019-05-04 04:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10763. Elküldve:
2019-05-03 21:13:28 |
[4015.] |
Sikerült valakinek a 42E Tandberget működésre bírni?
|
| |
|
[válaszok erre: #10764]
|
[előzmény: (10749) sacaboy, 2019-05-01 19:45:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10762. Elküldve:
2019-05-03 21:02:34 |
[4016.] |
Megkeresne?
|
| |
|
|
[előzmény: (10761) valaki 1979, 2019-05-03 19:09:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90. Elküldve:
2019-05-02 21:14:43 |
[4017.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #92]
|
[előzmény: (72) miki2002, 2018-07-02 23:40:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19469. Elküldve:
2019-05-02 21:08:15 |
[4018.] |
Ha Amiko 8260+ készülékről beszélünk, az az m3u8 fájlokat simán lejátszotta.
Már elajándékoztam, nem tudom kipróbálni, de régebben volt egy 100 -as listám ami ment.
|
| |
|
[válaszok erre: #19470]
|
[előzmény: (19468) Egon, 2019-05-02 20:48:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19464. Elküldve:
2019-05-02 20:09:48 |
[4020.] |
Titkosított csatorna, ezek szerint az Amiko nem boldogul vele.
Edge böngészővel simán megy, csak be kell másolni.
|
| |
|
[válaszok erre: #19468]
|
[előzmény: (19463) Egon, 2019-05-02 19:17:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16830. Elküldve:
2019-05-02 18:25:49 |
[4022.] |
Oscam configba minek csatorna adatok?
|
| |
|
[válaszok erre: #16831]
|
[előzmény: (16829) galbi, 2019-05-01 22:05:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1735. Elküldve:
2019-05-02 18:23:35 |
[4023.] |
Beszéld meg a felvonulókkal!
|
| |
|
|
[előzmény: (1732) Smart0, 2019-05-01 10:05:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19460. Elküldve:
2019-05-02 18:21:41 |
[4024.] |
WebTV List.txt fájlba írd.
|
| |
|
[válaszok erre: #19461]
|
[előzmény: (19458) Egon, 2019-05-02 18:16:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|