| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53469. Elküldve:
2019-04-30 19:49:36 |
[4051.] |
Amíg nem tanulod meg magad, vagy nem adod oda hozzáértőnek, addig másolhatsz rá bármit, - nem lesz tökéletes.
Nekem X960BT van, még sosem fagyott le.
|
| |
|
[válaszok erre: #53470 #53471]
|
[előzmény: (53465) Barczik L, 2019-04-30 19:21:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16828. Elküldve:
2019-04-30 19:10:33 |
[4052.] |
"utana olvasok"
|
| |
|
|
[előzmény: (16827) Benedek012, 2019-04-30 18:32:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13152. Elküldve:
2019-04-30 13:16:51 |
[4053.] |
Az MTVA nálam 9° K -en jön.
|
| |
|
[válaszok erre: #13154]
|
[előzmény: (13151) MyChroLesLie, 2019-04-30 08:44:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13150. Elküldve:
2019-04-30 06:30:07 |
[4054.] |
Ilyen kártya nincs!
|
| |
|
|
[előzmény: (13149) Rush76, 2019-04-29 23:58:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
802. Elküldve:
2019-04-29 06:36:52 |
[4055.] |
Mert az MTVA nem külföldi sorozatokért fizet?
|
| |
|
|
[előzmény: (801) SiriusBlack, 2019-04-29 00:09:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53437. Elküldve:
2019-04-28 21:04:18 |
[4056.] |
Nézd már meg, lesz M8 és M87?
|
| |
|
|
[előzmény: (53434) attilas, 2019-04-28 20:35:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
173. Elküldve:
2019-04-28 16:43:38 |
[4057.] |
Bulgaria 24 megszűnt.
|
| |
|
|
[előzmény: (168) miki2002, 2018-12-22 15:51:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10657. Elküldve:
2019-04-27 21:50:46 |
[4058.] |
Köszönjük!
|
| |
|
|
[előzmény: (10656) resTore, 2019-04-27 20:12:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19425. Elküldve:
2019-04-27 21:31:18 |
[4059.] |
Én meg azt írtam, ha erőltetve van az Irdeto mód, akkor ne csodálkozz!
Biztos vagyok benne, hogy van akinek működik az a szoftver.
|
| |
|
[válaszok erre: #19426]
|
[előzmény: (19424) bi53, 2019-04-27 21:23:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19423. Elküldve:
2019-04-27 21:18:30 |
[4060.] |
Nem radíroz az semmit.
Szerintem Irdeto módba állítja és a box nem alkalmas az UPC Direct kártya Irdeto módban való futtatására.
Kellene hozzá Boxkey és RSA key.
ICE kártyához való Smit modulnak menni kellene, ha ki nem nyírták a CI+ kezelést a szoftverből.
|
| |
|
[válaszok erre: #19424]
|
[előzmény: (19422) bi53, 2019-04-27 21:10:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19421. Elküldve:
2019-04-27 21:04:50 |
[4061.] |
Az MCAS menüben nincs beállítva "Forced Irdeto"?
|
| |
|
[válaszok erre: #19422]
|
[előzmény: (19420) bi53, 2019-04-27 21:03:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19418. Elküldve:
2019-04-27 20:56:49 |
[4062.] |
"Újra működött ,amíg haza nem értem vele."
Értem, a levegő változást nem bírja a kártyán lévő információ.
|
| |
|
[válaszok erre: #19419 #19420]
|
[előzmény: (19417) bi53, 2019-04-27 20:49:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53426. Elküldve:
2019-04-27 20:54:23 |
[4063.] |
"Ezek szemete foglalja a gépet, emiatt szokták javasolni a visszaállítást"
Miért nem a takarítást?
|
| |
|
|
[előzmény: (53425) masodikmusor, 2019-04-27 20:49:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53424. Elküldve:
2019-04-27 20:48:33 |
[4064.] |
Nem "keresztbe kasul" kell kötni, hanem ahogy leírtam.
Ha az alapján sem tudod bekötni, akkor jobb ha nem nyúlsz hozzá!
"Aki aminek nem mestere, annak hóhéra."
|
| |
|
|
[előzmény: (53422) Patyomkin, 2019-04-27 19:37:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19415. Elküldve:
2019-04-27 20:42:11 |
[4065.] |
Ezt nekem valaki elmagyarázhatná, hogy egy szoftver hogyan tudja tönkre tenni a hardvert.
|
| |
|
[válaszok erre: #19416 #19417]
|
[előzmény: (19412) bi53, 2019-04-27 20:29:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19407. Elküldve:
2019-04-27 19:37:31 |
[4066.] |
Miért kellene a műholdvevőt kidobni?
Ha ICE kártya, akkor Irdeto és Cryptoworks módban is tud menni.
A beállításokat megnézném, nincs -e benne kényszerítve az Irdeto mód.
Szoftvert is lehet cserélni, de modult is lehet használni.
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de a box kidobása nem!
|
| |
|
[válaszok erre: #19408]
|
[előzmény: (19406) Eagleburger, 2019-04-27 19:24:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53413. Elküldve:
2019-04-26 19:39:55 |
[4067.] |
Bonyolult, lehet!
Az eredeti kürt helyére, vagy a kürttel párhuzamosan kötöd a relé tekercsét.
Az elosztóból pedig az érintkezőre kötsz egy erősebb biztiről feszültséget.
Az érintkező másik oldaláról pedig a második kürtre kötöd.
Negatívot az akkumulátorról vezesd a relé tekercsére és a kürtre.
|
| |
|
[válaszok erre: #53422]
|
[előzmény: (53410) Patyomkin, 2019-04-26 19:02:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53409. Elküldve:
2019-04-26 17:41:33 |
[4068.] |
Arra veszel amire akarsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (53408) gomey, 2019-04-26 17:11:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53407. Elküldve:
2019-04-26 16:02:17 |
[4070.] |
Ha "megvásárolt", akkor megküldik a regisztrációs kulcsot, de szerintem a Windowsból ki is lehet olvasni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53408]
|
[előzmény: (53406) masodikmusor, 2019-04-26 15:05:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
793. Elküldve:
2019-04-26 15:59:55 |
[4071.] |
Kac-kac.
|
| |
|
|
[előzmény: (791) zoloka84, 2019-04-26 13:48:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
784. Elküldve:
2019-04-23 10:54:58 |
[4072.] |
Szerinted, ha ezt neked 2019.03.31. én 13:40 -kor írták, akkor melyik év május 1 -től ...?
|
| |
|
[válaszok erre: #787]
|
[előzmény: (783) LepkeAnti, 2019-04-23 08:52:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119035. Elküldve:
2019-04-23 06:38:55 |
[4073.] |
A "jó készülék" neked a kijelzőn múlik, akkor nagyon el vagy tévedve.
Számítógépre is tehetsz nagyon drága, szuper kijelzőt, ha a hozzávaló VGA kártyát nem teszed elé.
|
| |
|
|
[előzmény: (119008) taurus, 2019-04-19 08:38:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53365. Elküldve:
2019-04-22 12:08:04 |
[4074.] |
Memória probléma esetén bekorlátozhatjuk mennyit használhat.
[debug]
max_memory=xxxxxxx ;mennyi memóriát használhat
|
| |
|
|
[előzmény: (53363) miki2002, 2019-04-22 11:54:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53363. Elküldve:
2019-04-22 11:54:33 |
[4075.] |
Ez sem árt:
[folders]
content="%SDCARD%/LGE/LGENavi/content"
[gps]
source="nmea"
baud=9600
port=2
set_messages="1"
|
| |
|
[válaszok erre: #53365 #53366]
|
[előzmény: (53362) net_user, 2019-04-22 11:41:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|