| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53303. Elküldve:
2019-04-20 00:10:19 |
[4101.] |
Sok gép így működött, mert az XP kellett több hardverhez amíg az újabb Windowshoz nem volt megfelelő Driver.
Főleg a Vista volt ami sok felhasználót évekre az XP -hez kötött.
Több ismerősöm nehezen állt át a 7 -re a Vista bukása miatt és sokan kihagyták a 8 -as és a 8.1 -et, pedig a 8.1 már jó volt.
|
| |
|
|
[előzmény: (53300) Zoli049, 2019-04-19 21:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53302. Elküldve:
2019-04-20 00:02:16 |
[4102.] |
Mi értelme van ugyan annak az Oprendszernek újboli telepítésének?
Felhasználót is lehet többet felvenni, akár más jogokkal, másik asztallal.
|
| |
|
[válaszok erre: #53304]
|
[előzmény: (53292) gomey, 2019-04-19 09:27:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53301. Elküldve:
2019-04-19 23:58:49 |
[4103.] |
Miért lenne probléma?
Másik meghajtón van, a fő oprendszer C a másik D.
Bármelyiket újra kell telepíteni, akkor a Rendszerindításból a régit törölni kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (53299) Nandi1, 2019-04-19 21:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16796. Elküldve:
2019-04-19 23:53:24 |
[4104.] |
Vu+ Duo2
|
| |
|
|
[előzmény: (16795) borrudi, 2019-04-19 21:24:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53298. Elküldve:
2019-04-19 21:46:35 |
[4105.] |
Mióta okosodott?
Szerintem már a 98 is tudta, de az XP egészen biztos, mert azon próbáltam.
|
| |
|
[válaszok erre: #53300 #53305]
|
[előzmény: (53297) Nandi1, 2019-04-19 21:44:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2106. Elküldve:
2019-04-19 18:39:16 |
[4107.] |
Köszönöm, működik OpenPli4 alatt is.
Gratulálok!
|
| |
|
|
[előzmény: (2101) alec, 2019-04-19 14:32:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1716. Elküldve:
2019-04-19 08:33:51 |
[4108.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119006. Elküldve:
2019-04-18 22:03:11 |
[4109.] |
Én nem vagyok márkafüggő.
Képcső megadta magát a régi TV -ben.
Szombat reggel bementem egy műszaki áruházba és megvettem az a készüléket aminek szerintem a legjobb képe volt.
Akkor is drága készülék volt, de most is jobb mint az új LG.
A Directhez kell is a jó készülék!
|
| |
|
[válaszok erre: #119007 #119008]
|
[előzmény: (119005) Zoli049, 2019-04-18 21:31:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4492. Elküldve:
2019-04-18 21:32:11 |
[4110.] |
Most megy nálad a CBC és az Idman?
|
| |
|
[válaszok erre: #4493]
|
[előzmény: (4491) Egon, 2019-04-17 21:47:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119004. Elküldve:
2019-04-18 21:21:00 |
[4111.] |
Körtét az almával nem kell összehasonlítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #119005]
|
[előzmény: (119003) Zoli049, 2019-04-18 21:10:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
119002. Elküldve:
2019-04-18 19:55:04 |
[4112.] |
Láttál már Sony TV -t?
|
| |
|
|
[előzmény: (119001) gorog67, 2019-04-18 13:15:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2098. Elküldve:
2019-04-18 19:53:23 |
[4113.] |
Az updatehosts.zip fájlt sem tölti le.
Negyed órája 0 kB.
|
| |
|
[válaszok erre: #2099 #2100]
|
[előzmény: (2090) alec, 2019-04-18 18:51:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4490. Elküldve:
2019-04-17 18:25:40 |
[4114.] |
Nálam most megy.
Tegnap nem néztem, de nemrégen az Idman is másik kulccsal sugárzott focimeccset.
|
| |
|
[válaszok erre: #4491]
|
[előzmény: (4489) Egon, 2019-04-17 15:30:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19383. Elküldve:
2019-04-17 18:23:29 |
[4115.] |
USB 2.0 van a boxon, szerintem hiába dugsz bele 3.1 -es pent.
Minél kevesebb a hely, annál jobban lassul.
HD csatorna felvétele sokkal több helyet és írási sebességet igényel.
|
| |
|
|
[előzmény: (19381) kispest80, 2019-04-17 16:20:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2051. Elküldve:
2019-04-16 22:48:42 |
[4116.] |
Bocsánat, elismerem a fáradozásod, de te írtad "Openpli4 alatt valószínűleg nem fog működni." amit el tudok fogadni.
Ezért nem fogom lecserélni a jól működő rendszert.
Egyenlőre minden működik, a későbbiekben pedig be tudnám másolni a szükséges fájlokat, ha valaki megosztaná.
Ha nem, akkor sem probléma, egy kezemen meg lehet számolni, hányszor használtam.
|
| |
|
|
[előzmény: (2049) alec, 2019-04-16 22:27:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2047. Elküldve:
2019-04-16 22:18:12 |
[4117.] |
Nem lenne egyszerűbb a .py fájlokat megosztani mint eddig?
Nem volt probléma a bemásolásuk.
|
| |
|
[válaszok erre: #2049 #2057]
|
[előzmény: (2044) alec, 2019-04-16 21:59:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2046. Elküldve:
2019-04-16 22:15:59 |
[4118.] |
Visszamásoltam a hostmooviecc.py -t aztán legalább a régi módon működik minden.
|
| |
|
|
[előzmény: (2045) maxi71, 2019-04-16 22:01:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2040. Elküldve:
2019-04-16 21:24:00 |
[4120.] |
Nálam is már 10 perce futkoz a kék pont.
OpenPli4 Vu+Duo2
|
| |
|
[válaszok erre: #2041 #2044]
|
[előzmény: (2034) alec, 2019-04-15 20:38:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118989. Elküldve:
2019-04-16 19:14:55 |
[4122.] |
Nem emlékszem, hogy valamikor is írtam volna konkrét típust.
Az enyém már LED -es.
|
| |
|
[válaszok erre: #118990]
|
[előzmény: (118984) ITI, 2019-04-16 15:13:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118987. Elküldve:
2019-04-16 18:56:05 |
[4123.] |
Miért kell írásban szarakodni?
Egy telefon és már működik is a kívánt csomag.
|
| |
|
[válaszok erre: #118988]
|
[előzmény: (118983) zenefalo, 2019-04-16 15:08:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118981. Elküldve:
2019-04-15 21:51:35 |
[4124.] |
Nehéz lenne, mert az nálunk nincs.
UPC kábelről váltottam műholdra.
|
| |
|
|
[előzmény: (118980) Zoli049, 2019-04-15 21:48:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53285. Elküldve:
2019-04-15 21:49:36 |
[4125.] |
Figyeltem a közvetítést és szerintem a víztől jobban égett …
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|